Cuponline använder cookies
Läs mer
SDE Trophy 2008
SDE Hockeyförening
,
Ishockey
Stockholm
Stockholm
Ishockey
11-13 april 2008
U 12
Start
Information
Nyheter
Regler
Arenor
Klasser / Grupper
Lag
Matcher
Tabeller
Statistik
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
SDE Winter Classic
SDE Winter Classic
PSS Winter Classics 2020
Vässlacupen
Winter Classic
SDE Hockeycup Flickor AZ
SDE team 06 Vårcup
SDE Hockeycup för Flickor B
Deli Italia Cup
SDE Hockey Team 04 Invitational cup
SDE Team 04 Invitational Cup 2015
HavsVidden Cup 2015
SDE U15 Specialcup 2014 (AAA)
SDE Hockey Cup 2014
SDE U14 Specialcup (AAA)
Stockholm Spring Cup U14 (medelsvår)
Stockholm Spring Cup U12 2013
Stockholm Spring Cup U11 2013
SelStor Cup 2013
Selstor Cup
Stockholm Spring Cup U11
Stockholm Spring Cup U13/U12
Stockholm Spring Cup 2012 U13 svår
SDE Höstcup 2011
SDE Höstcup 2011
Monrad´s Cup 2011
Tiger Balsam Cup
SDEANLEY CUP 2010
SDE Trophy 2009
SDE Trophy 2008
Admin
Ge feedback
Rapportera bugg
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Sponsor
Electrolux
Matcher
Matchdag
fredag 11 april (2008)
lördag 12 april (2008)
söndag 13 april (2008)
More filters
Klass
Toyota - hallen
ÖEB-hallen
Grupp
Svart
Vit
Matchtyp
Gruppspel
Slutspel
Arena
Toyota Hallen
ÖEB - Hallen
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
2008-04-13
31
Kvart 1
ÖEB-hallen
08:00
ÖEB
Omgång
16
tmp
Huddinge IK Tigers
Malmö Redhawks
Huddinge IK Tigers vs Malmö Redhawks
4
-
3
32
Kvart 2
Toyota - hallen
08:00
Toyota
Omgång
16
tmp
Nacka HK
Gnesta IK
Nacka HK vs Gnesta IK
4
-
2
33
Kvart 3
ÖEB-hallen
09:00
ÖEB
Omgång
17
tmp
Stocksund 1
Järfälla HC
Stocksund 1 vs Järfälla HC
4
-
2
34
Kvart 4
Toyota - hallen
09:00
Toyota
Omgång
17
tmp
Brinken IF
Djurgårdens IF
Brinken IF vs Djurgårdens IF
2
-
0
35
5:an
ÖEB-hallen
10:00
ÖEB
Omgång
18
tmp
Bålsta HC
DE Hockey
Bålsta HC vs DE Hockey
2
-
6
36
6:an
Toyota - hallen
10:00
Toyota
Omgång
18
tmp
Stocksund 2
Kiruna IF
Stocksund 2 vs Kiruna IF
2
-
3
37
Semi 1
ÖEB-hallen
11:00
ÖEB
Omgång
19
tmp
Huddinge IK Tigers
Stocksund 1
Huddinge IK Tigers vs Stocksund 1
3
-
1
38
Semi 2
Toyota - hallen
11:00
Toyota
Omgång
19
tmp
Nacka HK
Brinken IF
Nacka HK vs Brinken IF
4
-
0
39
Bronsmatch
ÖEB-hallen
13:30
ÖEB
Omgång
20
tmp
Stocksund 1
Brinken IF
Stocksund 1 vs Brinken IF
5
-
2
40
Final
ÖEB-hallen
14:30
ÖEB
Omgång
21
tmp
Huddinge IK Tigers
Nacka HK
Huddinge IK Tigers vs Nacka HK
2
-
1
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Utskrift
Electrolux
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad