2015-04-19
|
1017
Match om 7:e plats
|
P99
|
08:00
|
Haga
tmp
|
Ankarsvik BK
|
Sjetne Panthers
|
Ankarsvik BK
vs
Sjetne Panthers
6
-
1
|
|
1018
Match om 5:e plats
|
P99
|
08:00
|
Sport A
tmp
|
SkogåsTrånsund IBK
|
Hammerdals IF
|
SkogåsTrånsund IBK
vs
Hammerdals IF
6
-
0
|
|
1121
Match om 9:e plats
|
P00
|
08:00
|
Skönsb.
tmp
|
IBF Frösön
|
Timrå IBC
|
IBF Frösön
vs
Timrå IBC
1
-
2
|
|
1328
C-Semifinal 1
|
P02
|
08:00
|
Timrå
tmp
|
IBK Härnösand
|
Moälvens IBK
|
IBK Härnösand
vs
Moälvens IBK
6
-
2
|
|
1523
Plac.match 1
|
F01/02
|
08:00
|
Höglunda
tmp
|
Jemtland IB
|
Sundsvalls IBF Svart
|
Jemtland IB
vs
Sundsvalls IBF Svart
2
-
2
|
|
1820
|
P05
P05-A
|
08:00
|
Vibacke
tmp
|
Ankarsvik BK lag 1
|
BK Sundsvall
|
Ankarsvik BK lag 1
vs
BK Sundsvall
0
-
0
|
|
1910
|
F03
F03-A
|
08:00
|
Njurunda
tmp
|
Ankarsvik BK
|
Granlo BK
|
Ankarsvik BK
vs
Granlo BK
0
-
0
|
|
2007
|
F04
F04-A
|
08:00
|
Sport B
tmp
|
Ankarsvik BK Vit
|
Vattjom Vipers
|
Ankarsvik BK Vit
vs
Vattjom Vipers
0
-
7
|
|
1019
Match om 3:e pris
|
P99
|
08:45
|
Sport A
tmp
|
IBF Säter
|
BK Sundsvall
|
IBF Säter
vs
BK Sundsvall
3
-
10
|
|
1122
Semifinal 1
|
P00
|
08:45
|
Skönsb.
tmp
|
Ankarsvik BK
|
SkogåsTrånsund IBK
|
Ankarsvik BK
vs
SkogåsTrånsund IBK
1
-
0
|
|
1329
C-Semifinal 2
|
P02
|
08:45
|
Timrå
tmp
|
Sundborn GOIF
|
Sundsvall City Orange
|
Sundborn GOIF
vs
Sundsvall City Orange
0
-
7
|
|
1330
B-Semifinal 1
|
P02
|
08:45
|
Höglunda
tmp
|
BK Sundsvall
|
Timrå IBC Röd
|
BK Sundsvall
vs
Timrå IBC Röd
3
-
5
|
|
1331
Semifinal 1
|
P02
|
08:45
|
Haga
tmp
|
Timrå IBC Svart
|
Brunflo FK
|
Timrå IBC Svart
vs
Brunflo FK
3
-
2
|
|
1821
|
P05
P05-A
|
08:45
|
Vibacke
tmp
|
Ankarsvik BK 06 Vit
|
IBF Dalen Vit
|
Ankarsvik BK 06 Vit
vs
IBF Dalen Vit
0
-
0
|
|
1911
|
F03
F03-A
|
08:45
|
Njurunda
tmp
|
Sundsvalls IBF Nord
|
Timrå IBC
|
Sundsvalls IBF Nord
vs
Timrå IBC
0
-
0
|
|
2008
|
F04
F04-A
|
08:45
|
Sport B
tmp
|
Ankarsvik BK Svart
|
Klockarbergets BK
|
Ankarsvik BK Svart
vs
Klockarbergets BK
0
-
0
|
|
1020
FINAL
|
P99
|
09:30
|
Sport A
tmp
|
Jemtland IB
|
Timrå IBC
|
Jemtland IB
vs
Timrå IBC
6
-
10
|
|
1123
Semifinal 2
|
P00
|
09:30
|
Haga
tmp
|
Granlo BK
|
GUIF
|
Granlo BK
vs
GUIF
2
-
4
|
|
1332
Semifinal 2
|
P02
|
09:30
|
Skönsb.
tmp
|
IBF Dalen
|
Ankarsvik BK
|
IBF Dalen
vs
Ankarsvik BK
0
-
3
|
|
1333
B-Semifinal 2
|
P02
|
09:30
|
Höglunda
tmp
|
Hörnefors IF
|
Sundsvall City Svart
|
Hörnefors IF
vs
Sundsvall City Svart
8
-
7
|
|
1612
|
P03
P03-A
|
09:30
|
Timrå
tmp
|
Klockarbergets BK
|
BK Sundsvall Nord 1
|
Klockarbergets BK
vs
BK Sundsvall Nord 1
0
-
0
|
|
1710
|
P04
P04-A
|
09:30
|
Njurunda
tmp
|
Gullänget-Kroksta IBS
|
Umeå City IBF
|
Gullänget-Kroksta IBS
vs
Umeå City IBF
0
-
0
|
|
1822
|
P05
P05-A
|
09:30
|
Vibacke
tmp
|
Ankarsvik BK 06 Svart
|
IBF Dalen Svart
|
Ankarsvik BK 06 Svart
vs
IBF Dalen Svart
0
-
0
|
|
1912
|
F03
F03-A
|
09:30
|
Sport B
tmp
|
Sundsvalls IBF Granloholm
|
Digers BK
|
Sundsvalls IBF Granloholm
vs
Digers BK
3
-
0
|
|
1221
Semifinal 1
|
P01
|
10:15
|
Skönsb.
tmp
|
Sundsvall City IBC
|
Ankarsvik BK 02
|
Sundsvall City IBC
vs
Ankarsvik BK 02
0
-
1
|
|
1421
Återkval 1
|
F99/00
|
10:15
|
Höglunda
tmp
|
Vattjom Vipers
|
Röbäcks IF
|
Vattjom Vipers
vs
Röbäcks IF
2
-
3
|
|
1524
Semifinal 1
|
F01/02
|
10:15
|
Haga
tmp
|
Ankarsvik BK
|
Klockarbergets BK lag 1
|
Ankarsvik BK
vs
Klockarbergets BK lag 1
3
-
4
|
|
1613
|
P03
P03-A
|
10:15
|
Timrå
tmp
|
BK Sundsvall Nord 2
|
Vattjom Vipers
|
BK Sundsvall Nord 2
vs
Vattjom Vipers
0
-
0
|
|
1823
|
P05
P05-A
|
10:15
|
Vibacke
tmp
|
BK Sundsvall
|
Klockarbergets BK Lag 2
|
BK Sundsvall
vs
Klockarbergets BK Lag 2
0
-
0
|
|
1913
|
F03
F03-A
|
10:15
|
Sport B
tmp
|
GUIF Tigers
|
Sundborn GOIF
|
GUIF Tigers
vs
Sundborn GOIF
4
-
2
|
|
1914
|
F03
F03-A
|
10:15
|
Njurunda
tmp
|
Söderhamns IBF
|
Sundsvalls IBF Nord
|
Söderhamns IBF
vs
Sundsvalls IBF Nord
0
-
0
|
|
1422
Match om 3:e pris
|
F99/00
|
10:40
|
Sport A
tmp
|
Ankarsvik BK
|
Obbola IK
|
Ankarsvik BK
vs
Obbola IK
3
-
1
|
|
1222
Semifinal 2
|
P01
|
11:00
|
Skönsb.
tmp
|
Umeå City IBF
|
IBF Dalen
|
Umeå City IBF
vs
IBF Dalen
3
-
5
|
|
1334
Match om 15:e plats
|
P02
|
11:00
|
Höglunda
tmp
|
IBF Säter
|
Spöland Vännäs IF
|
IBF Säter
vs
Spöland Vännäs IF
4
-
0
|
|
1525
Semifinal 2
|
F01/02
|
11:00
|
Haga
tmp
|
Klockarbergets BK lag A
|
Ersmarks IK
|
Klockarbergets BK lag A
vs
Ersmarks IK
4
-
2
|
|
1614
|
P03
P03-A
|
11:00
|
Timrå
tmp
|
Ankarsvik BK Svart
|
IK Ljusdal
|
Ankarsvik BK Svart
vs
IK Ljusdal
0
-
0
|
|
1711
|
P04
P04-A
|
11:00
|
Njurunda
tmp
|
Umeå City IBF
|
BK Sundsvall
|
Umeå City IBF
vs
BK Sundsvall
0
-
0
|
|
1824
|
P05
P05-A
|
11:00
|
Vibacke
tmp
|
IBF Dalen Vit
|
Granlo BK lag 1
|
IBF Dalen Vit
vs
Granlo BK lag 1
0
-
0
|
|
1915
|
F03
F03-A
|
11:00
|
Sport B
tmp
|
Digers BK
|
Ankarsvik BK
|
Digers BK
vs
Ankarsvik BK
0
-
0
|
|
1423
FINAL
|
F99/00
|
11:30
|
Sport A
tmp
|
Gullänget-Kroksta IBS
|
Sandåkern/Dalen
|
Gullänget-Kroksta IBS
vs
Sandåkern/Dalen
2
-
5
|
|
1124
Match om 7:e plats
|
P00
|
11:45
|
Skönsb.
tmp
|
Envikens IF
|
Ersboda SK
|
Envikens IF
vs
Ersboda SK
3
-
2
|
|
1335
Match om 13:e plats
|
P02
|
11:45
|
Höglunda
tmp
|
Jemtland IB
|
Örnsköldsvik IB
|
Jemtland IB
vs
Örnsköldsvik IB
4
-
3
|
|
1424
Match om 5:e plats
|
F99/00
|
11:45
|
Haga
tmp
|
Spöland Vännäs IF
|
Envikens IF
|
Spöland Vännäs IF
vs
Envikens IF
2
-
1
|
|
1615
|
P03
P03-A
|
11:45
|
Timrå
tmp
|
Ankarsvik BK Vit
|
IBK Härnösand 03/04
|
Ankarsvik BK Vit
vs
IBK Härnösand 03/04
0
-
0
|
|
1712
|
P04
P04-A
|
11:45
|
Njurunda
tmp
|
IBF Frösön
|
Gullänget-Kroksta IBS
|
IBF Frösön
vs
Gullänget-Kroksta IBS
0
-
0
|
|
1825
|
P05
P05-A
|
11:45
|
Vibacke
tmp
|
IBF Dalen Svart
|
Ankarsvik BK lag 1
|
IBF Dalen Svart
vs
Ankarsvik BK lag 1
0
-
0
|
|
1916
|
F03
F03-A
|
11:45
|
Sport B
tmp
|
Timrå IBC
|
GUIF Tigers
|
Timrå IBC
vs
GUIF Tigers
0
-
0
|
|
1125
Match om 5:e plats
|
P00
|
12:30
|
Skönsb.
tmp
|
IBF Säter
|
Husums IBK
|
IBF Säter
vs
Husums IBK
3
-
2
|
|
1223
Match om 9:e plats
|
P01
|
12:30
|
Haga
tmp
|
Sjetne Panthers lag 1
|
Sjetne Panthers lag 2
|
Sjetne Panthers lag 1
vs
Sjetne Panthers lag 2
1
-
0
|
|
1526
B-Semifinal 1
|
F01/02
|
12:30
|
Höglunda
tmp
|
Örnsköldsvik IB 03
|
Sundsvalls IBF Orange
|
Örnsköldsvik IB 03
vs
Sundsvalls IBF Orange
1
-
7
|
|
1616
|
P03
P03-A
|
12:30
|
Timrå
tmp
|
Vattjom Vipers
|
Obbola IK
|
Vattjom Vipers
vs
Obbola IK
0
-
0
|
|
1826
|
P05
P05-A
|
12:30
|
Vibacke
tmp
|
Granlo BK lag 2
|
Ankarsvik BK 06 Vit
|
Granlo BK lag 2
vs
Ankarsvik BK 06 Vit
0
-
0
|
|
1917
|
F03
F03-A
|
12:30
|
Sport B
tmp
|
Sundborn GOIF
|
Granlo BK
|
Sundborn GOIF
vs
Granlo BK
0
-
0
|
|
1918
|
F03
F03-A
|
12:30
|
Njurunda
tmp
|
Sundsvalls IBF Granloholm
|
Söderhamns IBF
|
Sundsvalls IBF Granloholm
vs
Söderhamns IBF
0
-
0
|
|
1126
Match om 3:e pris
|
P00
|
12:40
|
Sport A
tmp
|
SkogåsTrånsund IBK
|
Granlo BK
|
SkogåsTrånsund IBK
vs
Granlo BK
2
-
4
|
|
1527
B-Semifinal 2
|
F01/02
|
13:15
|
Höglunda
tmp
|
Nätra IBK
|
IBF Dalen
|
Nätra IBK
vs
IBF Dalen
1
-
2
|
|
1617
|
P03
P03-A
|
13:15
|
Timrå
tmp
|
IK Ljusdal
|
BK Sundsvall Väst
|
IK Ljusdal
vs
BK Sundsvall Väst
0
-
0
|
|
1713
|
P04
P04-A
|
13:15
|
Njurunda
tmp
|
Ankarsvik BK Vit
|
IBK Strömsund
|
Ankarsvik BK Vit
vs
IBK Strömsund
0
-
0
|
|
1827
|
P05
P05-A
|
13:15
|
Vibacke
tmp
|
Ankarsvik BK lag 2
|
Granlo BK 06
|
Ankarsvik BK lag 2
vs
Granlo BK 06
0
-
0
|
|
2009
|
F04
F04-A
|
13:15
|
Sport B
tmp
|
Jäbo IK
|
Ankarsvik BK Svart
|
Jäbo IK
vs
Ankarsvik BK Svart
0
-
0
|
|
1224
Match om 7:e plats
|
P01
|
13:20
|
Haga
tmp
|
Tobo/Örbyhus FF
|
Moälvens IBK
|
Tobo/Örbyhus FF
vs
Moälvens IBK
0
-
3
|
|
1127
FINAL
|
P00
|
13:30
|
Sport A
tmp
|
Ankarsvik BK
|
GUIF
|
Ankarsvik BK
vs
GUIF
5
-
2
|
|
1336
Match om 3:e pris
|
P02
|
13:30
|
Skönsb.
tmp
|
Brunflo FK
|
IBF Dalen
|
Brunflo FK
vs
IBF Dalen
0
-
5
|
|
1528
Plac.match 2
|
F01/02
|
14:00
|
Höglunda
tmp
|
Sundsvalls IBF Svart
|
Timrå IBC
|
Sundsvalls IBF Svart
vs
Timrå IBC
0
-
6
|
|
1618
|
P03
P03-A
|
14:00
|
Timrå
tmp
|
Obbola IK
|
BK Sundsvall Nord 2
|
Obbola IK
vs
BK Sundsvall Nord 2
0
-
0
|
|
1714
|
P04
P04-A
|
14:00
|
Njurunda
tmp
|
IBF Frösön
|
Granlo BK
|
IBF Frösön
vs
Granlo BK
0
-
0
|
|
1828
|
P05
P05-A
|
14:00
|
Vibacke
tmp
|
Vattjoms IK
|
Ankarsvik BK 06 Svart
|
Vattjoms IK
vs
Ankarsvik BK 06 Svart
0
-
0
|
|
2010
|
F04
F04-A
|
14:00
|
Sport B
tmp
|
Klockarbergets BK
|
Ankarsvik BK Vit
|
Klockarbergets BK
vs
Ankarsvik BK Vit
0
-
0
|
|
1337
Match om 11:e plats
|
P02
|
14:10
|
Haga
tmp
|
Moälvens IBK
|
Sundborn GOIF
|
Moälvens IBK
vs
Sundborn GOIF
5
-
0
|
|
1338
FINAL
|
P02
|
14:20
|
Skönsb.
tmp
|
Timrå IBC Svart
|
Ankarsvik BK
|
Timrå IBC Svart
vs
Ankarsvik BK
1
-
7
|
|
1225
Match om 5:e plats
|
P01
|
14:45
|
Sport A
tmp
|
Ankarsvik BK
|
Wallviks IK
|
Ankarsvik BK
vs
Wallviks IK
5
-
3
|
|
1425
Match om 7:e plats
|
F99/00
|
14:45
|
Höglunda
tmp
|
IBK Härnösand
|
Röbäcks IF
|
IBK Härnösand
vs
Röbäcks IF
3
-
1
|
|
1619
|
P03
P03-A
|
14:45
|
Timrå
tmp
|
IBK Härnösand
|
Klockarbergets BK
|
IBK Härnösand
vs
Klockarbergets BK
0
-
0
|
|
1715
|
P04
P04-A
|
14:45
|
Njurunda
tmp
|
IBK Strömsund
|
Ankarsvik BK Svart
|
IBK Strömsund
vs
Ankarsvik BK Svart
0
-
0
|
|
1829
|
P05
P05-A
|
14:45
|
Vibacke
tmp
|
Klockarbergets BK Lag 2
|
Ankarsvik BK lag 1
|
Klockarbergets BK Lag 2
vs
Ankarsvik BK lag 1
0
-
0
|
|
2011
|
F04
F04-A
|
14:45
|
Sport B
tmp
|
Ankarsvik BK Svart
|
Sundsvall City IBC
|
Ankarsvik BK Svart
vs
Sundsvall City IBC
0
-
0
|
|
1339
Match om 9:e plats
|
P02
|
15:00
|
Haga
tmp
|
IBK Härnösand
|
Sundsvall City Orange
|
IBK Härnösand
vs
Sundsvall City Orange
0
-
5
|
|
1529
Plac.match 3
|
F01/02
|
15:30
|
Höglunda
tmp
|
Timrå IBC
|
Jemtland IB
|
Timrå IBC
vs
Jemtland IB
7
-
0
|
|
1530
Match om 3:e pris
|
F01/02
|
15:30
|
Sport A
tmp
|
Ankarsvik BK
|
Ersmarks IK
|
Ankarsvik BK
vs
Ersmarks IK
3
-
4
|
|
1620
|
P03
P03-A
|
15:30
|
Timrå
tmp
|
IBK Härnösand 03/04
|
BK Sundsvall Nord 1
|
IBK Härnösand 03/04
vs
BK Sundsvall Nord 1
0
-
0
|
|
1716
|
P04
P04-A
|
15:30
|
Njurunda
tmp
|
Granlo BK
|
BK Sundsvall
|
Granlo BK
vs
BK Sundsvall
0
-
0
|
|
1830
|
P05
P05-A
|
15:30
|
Vibacke
tmp
|
Klockarbergets BK lag 1
|
Granlo BK lag 2
|
Klockarbergets BK lag 1
vs
Granlo BK lag 2
0
-
0
|
|
2012
|
F04
F04-A
|
15:30
|
Sport B
tmp
|
Vattjom Vipers
|
Jäbo IK
|
Vattjom Vipers
vs
Jäbo IK
0
-
0
|
|
1226
Match om 3:e pris
|
P01
|
15:40
|
Skönsb.
tmp
|
Sundsvall City IBC
|
Umeå City IBF
|
Sundsvall City IBC
vs
Umeå City IBF
6
-
5
|
|
1340
Match om 7:e plats
|
P02
|
15:45
|
Haga
tmp
|
BK Sundsvall
|
Sundsvall City Svart
|
BK Sundsvall
vs
Sundsvall City Svart
6
-
3
|
|
1531
Match om 7:e plats
|
F01/02
|
16:15
|
Höglunda
tmp
|
Örnsköldsvik IB 03
|
Nätra IBK
|
Örnsköldsvik IB 03
vs
Nätra IBK
3
-
4
|
|
1621
|
P03
P03-A
|
16:15
|
Timrå
tmp
|
IBK Härnösand
|
Ankarsvik BK Vit
|
IBK Härnösand
vs
Ankarsvik BK Vit
0
-
0
|
|
1831
|
P05
P05-A
|
16:15
|
Vibacke
tmp
|
Ankarsvik BK lag 2
|
Vattjoms IK
|
Ankarsvik BK lag 2
vs
Vattjoms IK
0
-
0
|
|
2013
|
F04
F04-A
|
16:15
|
Sport B
tmp
|
Sundsvall City IBC
|
Klockarbergets BK
|
Sundsvall City IBC
vs
Klockarbergets BK
0
-
0
|
|
1532
FINAL
|
F01/02
|
16:20
|
Sport A
tmp
|
Klockarbergets BK lag 1
|
Klockarbergets BK lag A
|
Klockarbergets BK lag 1
vs
Klockarbergets BK lag A
3
-
2
|
|
1227
FINAL
|
P01
|
16:30
|
Skönsb.
tmp
|
Ankarsvik BK 02
|
IBF Dalen
|
Ankarsvik BK 02
vs
IBF Dalen
0
-
5
|
|
1341
Match om 5:e plats
|
P02
|
16:30
|
Haga
tmp
|
Timrå IBC Röd
|
Hörnefors IF
|
Timrå IBC Röd
vs
Hörnefors IF
3
-
6
|
|
1533
Match om 5:e plats
|
F01/02
|
17:00
|
Höglunda
tmp
|
Sundsvalls IBF Orange
|
IBF Dalen
|
Sundsvalls IBF Orange
vs
IBF Dalen
3
-
0
|
|
1622
|
P03
P03-A
|
17:00
|
Timrå
tmp
|
BK Sundsvall Väst
|
Ankarsvik BK Svart
|
BK Sundsvall Väst
vs
Ankarsvik BK Svart
0
-
0
|
|
1832
|
P05
P05-A
|
17:00
|
Vibacke
tmp
|
Granlo BK lag 1
|
Klockarbergets BK lag 1
|
Granlo BK lag 1
vs
Klockarbergets BK lag 1
0
-
0
|
|