Cuponline uses cookies to improve the user experience
Læs mere
Zäta Cup 2012
Timrå IK
,
Ishockey
Timrå
Timrå
Ishockey
23 - 25 mar 2012
U10 Pojkar & flickor födda 2002 och senare.
Start
Info
Nyheder
Regler
Haller
Klasser / Grupper
Hold
Kampe
Stillinger
Galleri
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Teamsters Cup 2024 U12
Zäta Cup 2024 U10
Anton Lander Cup 2023 U12
Lillstrimma Cup 2023 U13
Zäta Cup 2023 U10
Lillstrimma Cup 2023 U13
Teamsters Cup 2023 U12
Anton Lander Cup 2022 U12
Zäta Cup 2022 U10
Lillstrimma Cup 2022 U13
Teamsters Cup 2022 U12
Lillstrimma Cup 2021 (U14)
Teamsters Cup 2021 U12
Anton Lander Cup 2021
Zäta Cup 2021
Lillstrimma Cup 2020
Anton Lander Cup 2020 - U11
Zäta Cup 2020
Lillstrimma Cup 2020
Teamsters Cup 2020
Anton Lander Cup 2019
Zäta Cup 2019
Lillstrimma Cup 2019
Teamsters Cup 2019
Zäta Cup 2018
Lillstrimma Cup 2018
Teamsters Cup 2018
Anton Lander Cup 2018
Zäta Cup 2017
Lillstrimma Cup 2017
Koneo Cup 2017
Anton Lander Cup 2017
Zäta Cup 2016
Lillstrimma Cup 2016
Koneo Cup 2016
Anton Lander Cup 2016
Zäta Cup 2015
Lillstrimma Cup 2015
Konica Minolta | Koneo Cup fd. Red Eagle Cup
Anton Lander Cup 2015
Zäta Cup 2014
Lillstrimma Cup 2014
Red Eagles Cup 2014
Anton Lander Cup 2013
Zäta Cup 2013
Lillstrimma Cup 2013
Red Eagles Cup 2013
Anton Lander Cup
Zäta Cup 2012
Lillstrimma Cup 2012
Red Eagle Cup 2012
Drömcupen 2012
Zäta Cup 2011
Lillstrimmacup 2011
Red Eagle Cup 2011
Drömcupen 2011
Zäta Cup 2010
Lillstrimma Cup 2010
Red Eagles Cup 2010
Drömcupen 2010
Zäta Cup 2009
Drömcupen
Red Eagles Cup 2009
Lillstrimma Cup 2009
Zäta Cup 2008
Red Eagle Cup 2008
Lillstrimma Cup 2008
Drömcupen 2007
Zäta Cup 2007
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Sponsor
AB Karl Hedin
Kampe
Kampdag
fredag 23 marts (2012)
lørdag 24 marts (2012)
søndag 25 marts (2012)
More filters
Klasse
U10
Gruppe
U10
Kamptype
Gruppespil
Slutspil
Hal
E.ON Arena
Lill-Strimmahallen
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
25-03-2012
19
U10
U10
08:00
E.ON
Omgång
1
tmp
AIK
Huddinge IK
AIK vs Huddinge IK
3
-
3
20
U10
U10
08:00
Strimma
Omgång
1
tmp
Leksands IF
Sollentuna HC
Leksands IF vs Sollentuna HC
0
-
10
21
U10
U10
09:30
E.ON
Omgång
1
tmp
Östersunds IK
Mora IK
Östersunds IK vs Mora IK
3
-
12
22
Semifinal
U10
12:15
E.ON
Omgång
2
tmp
Huddinge IK
AIK
Huddinge IK vs AIK
5
-
0
23
Semifinal
U10
12:15
Strimma
Omgång
2
tmp
Mora IK
Sollentuna HC
Mora IK vs Sollentuna HC
5
-
2
24
3:e pris
U10
14:00
Strimma
Omgång
3
tmp
AIK
Sollentuna HC
AIK vs Sollentuna HC
3
-
1
25
Final
U10
15:30
Strimma
Omgång
3
tmp
Huddinge IK
Mora IK
Huddinge IK vs Mora IK
4
-
1
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Udskrift
Städ & Förvaltning AB
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad