Cuponline uses cookies to improve the user experience
Lasīt vairāk
Bauer Intersport cup
Rögle BK
,
Hokejs
Ängelholm
Ängelholm
Hokejs
6 - 7 sep 2014
U 13
Start
Informācija
Jaunumi
Noteikumi
Arēnas
Vecuma grupas / Apakšgrupas
Komandas
Spēles
Tabulas
Statistika
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Bjäre Entreprenad Cup
Bauer Cup U14
Bauer cup
Bjäre Entreprenad Cup
Poolspel - RBK vs HHC (Team 16)
Länsförsäkringar cup
Länsförsäkringar Cup U12
Bauer Cup
Bauer Intersport Cup 2020
Länsförsäkringar Skåne Cup
Bauer Intersport cup 2019
Länsförsäkringar Cup 2019
Bauer Intersport Cup
Länsförsäkringar Cup 2018
Bauer Intersport Cup
Länsförsäkringar Cup
Bauer Intersport Cup 2016
LF-Cup 2016
Bauer Intersport
Länsförsäkringar Cup 2015
Bauer Intersport cup
Länsförsäkringar Cup
Bauer Intersport Cup
Rögle BK U10 Cup
Intersport Bauer Cup
Lokaldelen Cup 2012
Bauer Intersport Cup
Lokaldelen cup
Intersport Bauer Cup
Lokaldelen cup 2010
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Spēles
Kungälv
,
U 13
Spēles diena
sestdiena 6 septembris (2014)
svētdiena 7 septembris (2014)
More filters
Vecuma grupa
U 13
Apakšgrupa
A
B
Mellanspel A
Mellanspel B
Spēles veids
Apakšgrupas spēle
Izslēgšanas spēles
Arēna
Lindab Arena
Sparbanken Öresundshallen
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
06.09.2014
0
U 13
Mellanspel B
05:00
LA
Omgång
0
tmp
Kungälv
Linköpings HC
Kungälv vs Linköpings HC
9
-
1
2
U 13
A
07:45
ÖH
Omgång
1
tmp
Rögle grön
Kungälv
Rögle grön vs Kungälv
4
-
2
6
U 13
A
10:10
ÖH
Omgång
2
tmp
Kungälv
Linköpings HC
Kungälv vs Linköpings HC
9
-
1
9
U 13
A
12:35
LA
Omgång
3
tmp
Kungälv
IF Lejonet
Kungälv vs IF Lejonet
4
-
4
16
U 13
Mellanspel B
16:20
LA
Omgång
1
tmp
Kungälv
HC Dalen
Kungälv vs HC Dalen
6
-
0
07.09.2014
19
U 13
Mellanspel B
08:50
ÖH
Omgång
2
tmp
Kungälv
Uddevalla Blue rocks IS
Kungälv vs Uddevalla Blue rocks IS
3
-
0
24
Kvartsfinal 4
U 13
11:45
LA
Omgång
0
tmp
Rögle vit
Kungälv
Rögle vit vs Kungälv
0
-
4
25
Semifinal 1
U 13
13:00
ÖH
Omgång
0
tmp
Tingsryds AIF
Kungälv
Tingsryds AIF vs Kungälv
6
-
3
29
3:e plats
U 13
15:15
ÖH
Omgång
0
tmp
Rögle grön
Kungälv
Rögle grön vs Kungälv
4
-
1
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Drukāt
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad