Cuponline käyttää evästeitä parantaakseen käyttäjän kokemusta.
Lue lisää
O'Learys/Colorama Cup
Skogsbo Sk
,
Jääkiekko
Outokumpuhallen/Avesta
Outokumpuhallen/Avesta
Jääkiekko
3 - 5 okt 2014
U13
Etusivu
Info
Uutiset
Sääntöjä
Kenttiä
Luokkia / Ryhmiä
Signup form
Joukkueita
Otteluita
Taulukot
Tilastoja
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
NICKLAS LIDSTRÖM CUP U13
SSK Tigers Hockey Cup 2024
NICKLAS LIDSTRÖM CUP U13
Hedbergs Tak Cup U12
NICKLAS LIDSTRÖM CUP U13
Höstcup 2022
Höstcupen
Skogsbo SK U11 Vårcup
NICKLAS LIDSTRÖM CUP U13
Ernst Express Cup
NICKLAS LIDSTRÖM CUP U14- INSTÄLLD!
Höstcupen
SSK U10 Vårcup
Vårcupen
Vårcupen
Hedbergs tak cup 2.0
Höstcupen U12
Höstcupen U13
Landrins Bil Cup
Vårcupen U11
Vårcupen U12
Landrins Bil Cup
Hedbergs Tak Cup
NICKLAS LIDSTRÖM CUP U13
Mascupen
Matabcupen
Wåhlins Cup
Vårcupen U11
Vårcupen 2019
Skogsbocupen
NICKLAS LIDSTRÖM CUP U13
SSK-Winterclassic-cup-2018
Luciacupen
Höstcupen
SSK07-Avslutningscup
Vårcupen
Bengts hockeytävling
SSK U10 Trophy - Helplan
EZ-cupen (Nivå lätt)
NICKLAS LIDSTRÖM CUP U13
SSK 07 Försäsongscup
FEAL cup 2017
Vårcupen
Bengts Hockeytävling
Östberg Hockey Games U9
EZ-Cupen
NICKLAS LIDSTRÖM CUP - U13
FEAL cup 2016
Bengts Hockeytävling
SMA Mineral AB Cup 2016
NICKLAS LIDSTRÖM CUP
Skogsbo hockey games (U11)
Seagate Cup 2015
Coop Extra cup
NICKLAS LIDSTRÖM CUP
O'Learys/Colorama Cup
Team Sportia Cup
Seagate-cup 2014
Nicklas Lidström Cup
Pacora cup
Postnord/Colorama 02
TAKAB CUP U13 AAA
Takab Cup U13
Takab CUP U13
PostNord/Colorama Cup 02
ICA Kvantum cup
Team Sportia Cup
Team Sportia Cup U11
TAKAB Cup U12
Cup Skogsbo SK U14
Admin
Anna palautetta
Ilmoita bugeista
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Sponsori
Colorama
Otteluita
Ottelupäivä
perjantai 3 lokakuuta (2014)
lauantai 4 lokakuuta (2014)
sunnuntai 5 lokakuuta (2014)
More filters
Luokka
U13
Ryhmä
Grupp A
Grupp B
Ottelumuoto
Ryhmä peli
Playoffit
Kenttä
Outokumpuhallen
#
Время
Арена
Домашняя команда
Команда гостей
Результат
5.10.2014
13
U13
08:00
OH
Этап
4
tmp
Mariestad BOIS
Almtuna IS
Mariestad BOIS vs Almtuna IS
3
-
1
14
U13
09:15
OH
Этап
4
tmp
SDE Hockey
Skogsbo SK
SDE Hockey vs Skogsbo SK
7
-
0
15
U13
10:30
OH
Этап
4
tmp
Sollentuna HC Röd
Sollentuna HC Blå
Sollentuna HC Röd vs Sollentuna HC Blå
3
-
1
16
U13
11:45
OH
Этап
4
tmp
Avesta BK
Hedemora SK
Avesta BK vs Hedemora SK
1
-
2
17
U13
13:00
OH
Этап
5
tmp
Almtuna IS
Skogsbo SK
Almtuna IS vs Skogsbo SK
2
-
3
18
U13
14:15
OH
Этап
5
tmp
Mariestad BOIS
SDE Hockey
Mariestad BOIS vs SDE Hockey
0
-
7
19
U13
15:30
OH
Этап
5
tmp
Avesta BK
Sollentuna HC Blå
Avesta BK vs Sollentuna HC Blå
3
-
0
20
U13
16:45
OH
Этап
5
tmp
Hedemora SK
Sollentuna HC Röd
Hedemora SK vs Sollentuna HC Röd
1
-
3
Игра в процессе
Игра не началась
Игра окончена
Tulosta
olearys
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad