Cuponline käyttää evästeitä parantaakseen käyttäjän kokemusta.
Lue lisää
Mattias Sjögren cup
IF Lejonet
,
Jääkiekko
Landskrona
Landskrona
Jääkiekko
20 - 21 dec 2014
U 11
Etusivu
Info
Uutiset
Sääntöjä
Kenttiä
Luokkia / Ryhmiä
Signup form
Joukkueita
Otteluita
Taulukot
Tilastoja
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Mikael Gath cup
Mattias Sjögren Cup 2023
Andreas Lilja Cup 2023
IF Lejonet hockeyskole cup
Mikael Gath CUP
Mattias Sjögren Cup 2022
Andreas Lilja Cup 2022
Roland Hermanssons Minnes Cup
Mikael Gath cup
Mattias Sjögren Cup 2021
Andreas Lilja Cup 2021
Mattias Sjögren Cup 2021
Andreas Lilja Cup 2021
Gath Cup 2020
Mattias Sjögren Cup 2019
Andreas Lilja Cup
Mattias Sjögren Cup 2019
Andreas Lilja Cup
Mikael Gath Cup 2019
Mikael Gath Cup
Familjen Johansson Cup 2017
Andreas Lilja Cup 2017
IF Lejonet A2 höstcup
IF Lejonets Vår Cup
Mikael Gath Cup
Bröderna Gath Cup
Fam Johansson Cup
Andreas Lilja Cup 2016
IF LEJONETS BRÖDERNA GATH VÅRCUP CUP 2016
Mattias Sjögren Cup 2016
Mellandagscupen 2015
Andreas Lilja Cup 2015
Mikael Gath Cup 2015
Mattias Sjögren cup
Familjen Johansson Cup
Andreas Lilja Cup
IF Lejonet U14-cup
Mikael Gath Cup
Familjen Johansson cup
Andreas Lilja cup
Mattias Sjögren Cup 2013
Herminator Cup 2013 (födda01)
Rasmus Bengtsson Cup 2013
IF Lejonet U14 Cup
MATTIAS SJÖGREN CUP -2013
Familjen Johansson Cup 2012
Andreas Lilja cup
Höstcup 2012
Mikael Gath U12 Cup 2012
Rasmus Bengtsson cup U13
Mattias Sjögren Cup 2012
Familjen Johansson Cup 2011
Andreas Lilja Cup 2011
Mattias Sjögren Cup 2011
Familjen Johansson Cup 2010
Andreas Lilja Cup 2010
Mikael Gath Cup 2010
24 timmars cup 2010
Mattias Sjögren Cup 2009
Admin
Anna palautetta
Ilmoita bugeista
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Otteluita
Ottelupäivä
lauantai 20 joulukuuta (2014)
sunnuntai 21 joulukuuta (2014)
More filters
Luokka
U11
Ryhmä
Grupp A
Grupp B
Ottelumuoto
Ryhmä peli
Playoffit
Kenttä
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
21.12.2014
13
kvart 1
U11
08:00
Omgång
0
tmp
Hanhals Kings
Malmö
Hanhals Kings vs Malmö
4
-
3
14
Kvart 2
U11
09:05
Omgång
0
tmp
Karlskrona Vit
IF Lejonet
Karlskrona Vit vs IF Lejonet
3
-
5
15
Kvart 3
U11
10:10
Omgång
0
tmp
Karlskrona Svart
Rödovre
Karlskrona Svart vs Rödovre
3
-
4
16
Kvart 4
U11
11:15
Omgång
0
tmp
Jonstorp
Lund Giants
Jonstorp vs Lund Giants
7
-
0
17
Semi B1
U11
12:20
Omgång
0
tmp
Malmö
Karlskrona Vit
Malmö vs Karlskrona Vit
5
-
1
18
Semi B2
U11
13:25
Omgång
0
tmp
Karlskrona Svart
Lund Giants
Karlskrona Svart vs Lund Giants
1
-
3
19
Semi A1
U11
14:30
Omgång
0
tmp
Hanhals Kings
Rödovre
Hanhals Kings vs Rödovre
3
-
5
20
Semi A2
U11
15:35
Omgång
0
tmp
IF Lejonet
Jonstorp
IF Lejonet vs Jonstorp
6
-
8
21
Placeringsmatch
U11
16:40
Omgång
0
tmp
Malmö
Lund Giants
Malmö vs Lund Giants
3
-
1
22
Placeringsmatch
U11
17:45
Omgång
0
tmp
Hanhals Kings
IF Lejonet
Hanhals Kings vs IF Lejonet
13
-
3
23
Final
U11
18:50
Omgång
0
tmp
Rödovre
Jonstorp
Rödovre vs Jonstorp
1
-
3
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Tulosta
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad