Cuponline uses cookies to improve the user experience
Lasīt vairāk
Mini Tiger Cup
Spårvägens FF
,
Futbols
Skarpnäck/Stockholm
Skarpnäck/Stockholm
Futbols
15 - 17 aug 2014
U 8 - U 12
Start
Informācija
Jaunumi
Noteikumi
Arēnas
Vecuma grupas / Apakšgrupas
Komandas
Spēles
Tabulas
Statistika
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Spåret Cup
Mini Tiger Cup 2018
Mini Tiger Cup
Höstlovscupen 2016
Mini Tiger Cup 2016
Spåret Cup Höstlov
Mini Tiger Cup
Spåret Cup
Mini Tiger Cup
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Sponsors
Sjöbergs Byggservice AB
Spēles
IF Brommapojkarna 06:1
,
P04:2
Spēles diena
piektdiena 15 augusts (2014)
sestdiena 16 augusts (2014)
svētdiena 17 augusts (2014)
More filters
Vecuma grupa
P02
P03
P04
P04:2
P06 5-manna pool
Apakšgrupa
P02 A-slutspel grupp 1
P02 A-slutspel grupp 2
P02 A-slutspel grupp 3
P02 B-slutspel grupp 1
P02 B-slutspel grupp 2
P02 grupp 1
P02 grupp 2
P02 grupp 3
P02 grupp 4
P02 grupp 5
P03 A-slutspel grupp 1
P03 A-slutspel grupp 2
P03 A-slutspel grupp 3
P03 B-slutspel grupp 1
P03 B-slutspel grupp 2
P03 grupp 1
P03 grupp 2
P03 grupp 3
P03 grupp 4
P03 grupp 5
P04 A-slutspel grupp 1
P04 A-slutspel grupp 2
P04 A-slutspel grupp 3
P04 A-slutspel grupp 4
P04 B-slutspel grupp 1
P04 B-slutspel grupp 2
P04 B-slutspel grupp 3
P04 grupp 1
P04 grupp 2
P04 grupp 3
P04 grupp 4
P04 grupp 5
P04 grupp 6
P04 grupp 7
P04:2 A-slutspel gr 1
P04:2 A-slutspel gr 2
P04:2 A-slutspel gr 3
P04:2 A-slutspel gr 4
P04:2 B-slutspel gr 1
P04:2 B-slutspel gr 2
P04:2 grupp 1
P04:2 grupp 2
P04:2 grupp 3
P04:2 grupp 4
P04:2 grupp 5
P04:2 grupp 6
P06 Pool 1
Spēles veids
Apakšgrupas spēle
Izslēgšanas spēles
Arēna
0
Konstgräs 10
Konstgräs 9
Naturgräs 1
Naturgräs 11, 5-manna
Naturgräs 12, 5-manna
Naturgräs 13, 5-manna
Naturgräs 2
Naturgräs 3
Naturgräs 4
Naturgräs 5
Naturgräs 6
Naturgräs 7
Naturgräs 8
#
Cas
Aréna
Domácí mužstvo
Hostující mužstvo
Výsledek
16.08.2014
102
P04:2
P04:2 grupp 1
10:00
NG6
Kolo
0
tmp
Bagarmossen Kärrtorp BK svart
IF Brommapojkarna 06:1
Bagarmossen Kärrtorp BK svart vs IF Brommapojkarna 06:1
0
-
12
132
P04:2
P04:2 grupp 1
12:15
KG10
Kolo
0
tmp
Enskede IK 05:8
IF Brommapojkarna 06:1
Enskede IK 05:8 vs IF Brommapojkarna 06:1
0
-
4
155
P04:2
P04:2 grupp 1
14:30
NG5
Kolo
0
tmp
IF Brommapojkarna 06:1
Tyresö FF Krusboda röd
IF Brommapojkarna 06:1 vs Tyresö FF Krusboda röd
7
-
0
187
P04:2
P04:2 A-slutspel gr 1
17:15
NG1
Kolo
0
tmp
IF Brommapojkarna 06:1
Vendelsö IK svart
IF Brommapojkarna 06:1 vs Vendelsö IK svart
10
-
1
17.08.2014
255
P04:2
P04:2 A-slutspel gr 1
13:00
NG1
Kolo
0
tmp
Djurgårdens IF 6
IF Brommapojkarna 06:1
Djurgårdens IF 6 vs IF Brommapojkarna 06:1
0
-
4
279
P04:2
P04:2 A-slutspel gr 1
14:45
NG5
Kolo
0
tmp
IF Brommapojkarna 06:1
Boo FF 10
IF Brommapojkarna 06:1 vs Boo FF 10
4
-
2
309
A-Semi 1
P04:2
17:00
NG5
Kolo
0
tmp
IF Brommapojkarna 06:1
IFK Lidingö
IF Brommapojkarna 06:1 vs IFK Lidingö
2
-
3
315
A-3:e pris
P04:2
18:15
NG3
Kolo
0
tmp
IF Brommapojkarna 06:1
Hammarby IF 05:3 grön
IF Brommapojkarna 06:1 vs Hammarby IF 05:3 grön
4
-
1
Utkání probíhá
Utkání nezačato
Utkání odehráno
Drukāt
Sjöbergs Byggservice AB
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad