Cuponline käyttää evästeitä parantaakseen käyttäjän kokemusta.
Lue lisää
Mini Tiger Cup
Spårvägens FF
,
Jalkapallo
Skarpnäck/Stockholm
Skarpnäck/Stockholm
Jalkapallo
15 - 17 aug 2014
U 8 - U 12
Etusivu
Info
Uutiset
Sääntöjä
Kenttiä
Luokkia / Ryhmiä
Joukkueita
Otteluita
Taulukot
Tilastoja
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Spåret Cup
Mini Tiger Cup 2018
Mini Tiger Cup
Höstlovscupen 2016
Mini Tiger Cup 2016
Spåret Cup Höstlov
Mini Tiger Cup
Spåret Cup
Mini Tiger Cup
Admin
Anna palautetta
Ilmoita bugeista
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Sponsori
Sjöbergs Byggservice AB
Otteluita
Enskede IK 3
,
P02
Ottelupäivä
perjantai 15 elokuuta (2014)
lauantai 16 elokuuta (2014)
sunnuntai 17 elokuuta (2014)
More filters
Luokka
P02
P03
P04
P04:2
P06 5-manna pool
Ryhmä
P02 A-slutspel grupp 1
P02 A-slutspel grupp 2
P02 A-slutspel grupp 3
P02 B-slutspel grupp 1
P02 B-slutspel grupp 2
P02 grupp 1
P02 grupp 2
P02 grupp 3
P02 grupp 4
P02 grupp 5
P03 A-slutspel grupp 1
P03 A-slutspel grupp 2
P03 A-slutspel grupp 3
P03 B-slutspel grupp 1
P03 B-slutspel grupp 2
P03 grupp 1
P03 grupp 2
P03 grupp 3
P03 grupp 4
P03 grupp 5
P04 A-slutspel grupp 1
P04 A-slutspel grupp 2
P04 A-slutspel grupp 3
P04 A-slutspel grupp 4
P04 B-slutspel grupp 1
P04 B-slutspel grupp 2
P04 B-slutspel grupp 3
P04 grupp 1
P04 grupp 2
P04 grupp 3
P04 grupp 4
P04 grupp 5
P04 grupp 6
P04 grupp 7
P04:2 A-slutspel gr 1
P04:2 A-slutspel gr 2
P04:2 A-slutspel gr 3
P04:2 A-slutspel gr 4
P04:2 B-slutspel gr 1
P04:2 B-slutspel gr 2
P04:2 grupp 1
P04:2 grupp 2
P04:2 grupp 3
P04:2 grupp 4
P04:2 grupp 5
P04:2 grupp 6
P06 Pool 1
Ottelumuoto
Ryhmä peli
Playoffit
Kenttä
0
Konstgräs 10
Konstgräs 9
Naturgräs 1
Naturgräs 11, 5-manna
Naturgräs 12, 5-manna
Naturgräs 13, 5-manna
Naturgräs 2
Naturgräs 3
Naturgräs 4
Naturgräs 5
Naturgräs 6
Naturgräs 7
Naturgräs 8
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
15.8.2014
7
P02
P02 grupp 4
10:45
NG1
Omgång
0
tmp
Enskede IK 3
Rönninge Salem Fotboll
Enskede IK 3 vs Rönninge Salem Fotboll
1
-
6
31
P02
P02 grupp 4
13:00
NG1
Omgång
0
tmp
Enskede IK 3
Tallkrogens IF
Enskede IK 3 vs Tallkrogens IF
2
-
1
53
P02
P02 grupp 4
15:15
NG1
Omgång
0
tmp
Älvsjö AIK svart 1
Enskede IK 3
Älvsjö AIK svart 1 vs Enskede IK 3
6
-
1
75
P02
P02 B-slutspel grupp 2
17:00
KG9
Omgång
0
tmp
Enskede IK 3
Täby FK Gribby
Enskede IK 3 vs Täby FK Gribby
0
-
4
17.8.2014
273
P02
P02 B-slutspel grupp 2
14:00
KG9
Omgång
0
tmp
Tullinge TP
Enskede IK 3
Tullinge TP vs Enskede IK 3
2
-
4
291
P02
P02 B-slutspel grupp 2
15:30
NG7
Omgång
0
tmp
Enskede IK 3
Värmdö IF grå
Enskede IK 3 vs Värmdö IF grå
1
-
2
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Tulosta
Sjöbergs Byggservice AB
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad