Cuponline käyttää evästeitä parantaakseen käyttäjän kokemusta.
Lue lisää
ICA Supermarket Cup
Osby IK
,
Jääkiekko
Osby
Osby
Jääkiekko
22 mar 2014
U8/U9
Etusivu
Info
Uutiset
Sääntöjä
Kenttiä
Luokkia / Ryhmiä
Joukkueita
Otteluita
Taulukot
Tilastoja
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Hemmamatch cup
ICA supermarket Cup 2024 (U10/D1)
ICA Supermarket CUP 2024 (U8 och U9)
Osby CUP
ICA Supermarket CUP 2023
ICA Supermarket cup
Osby Cup 2022
ICA Supermarket cup 2022
ICA Supermarket CUP 2022
Osby CUP
Osby Cup
ICA Supermarket Cup 2020
ICA Supermarket cup
Osby Cup
ICA Supermarket CUP 2019
Ica Supermarket Cup 2019
ICA Supermarket Cup 2018
ICA Supermarket Cup 2018
ICA Supermarket Cup 2017
ICA Supermarket Cup
ICA Supermarketcup
Ica Supermarket Cup U9
ICA Supermarket Cup
Osby cup
Admin
Anna palautetta
Ilmoita bugeista
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Otteluita
Ottelupäivä
lauantai 22 maaliskuuta (2014)
More filters
Luokka
U8
U9
Ryhmä
U8
U9
Ottelumuoto
Ryhmä peli
Playoffit
Kenttä
#
Time
Arena
Home Team
Guest Team
Result
22.3.2014
1
U8
U8
08:30
Round
1
tmp
Osby IK
Tyresö
Osby IK vs Tyresö
6
-
4
1
U9
U9
08:30
Round
1
tmp
Osby
Glimma
Osby vs Glimma
5
-
0
2
U9
U9
09:00
Round
1
tmp
Rungsted
Växjö
Rungsted vs Växjö
3
-
2
2
U8
U8
09:00
Round
1
tmp
Rögle
Pantern
Rögle vs Pantern
3
-
4
3
U8
U8
09:30
Round
1
tmp
Lund
Rungsted
Lund vs Rungsted
4
-
1
3
U9
U9
09:30
Round
1
tmp
Sölvesborg
Tyringe
Sölvesborg vs Tyringe
1
-
0
4
U9
U9
10:00
Round
2
tmp
Osby
Växjö
Osby vs Växjö
5
-
3
4
U8
U8
10:00
Round
2
tmp
Osby IK
Pantern
Osby IK vs Pantern
7
-
1
5
U8
U8
10:30
Round
2
tmp
Tyresö
Lund
Tyresö vs Lund
0
-
5
5
U9
U9
10:30
Round
2
tmp
Glimma
Sölvesborg
Glimma vs Sölvesborg
0
-
1
6
U9
U9
11:00
Round
2
tmp
Tyringe
Rungsted
Tyringe vs Rungsted
4
-
1
6
U8
U8
11:00
Round
2
tmp
Rungsted
Rögle
Rungsted vs Rögle
0
-
6
7
U8
U8
12:30
Round
3
tmp
Lund
Pantern
Lund vs Pantern
3
-
2
7
U9
U9
12:30
Round
3
tmp
Sölvesborg
Växjö
Sölvesborg vs Växjö
4
-
3
8
U9
U9
13:00
Round
3
tmp
Osby
Rungsted
Osby vs Rungsted
1
-
1
8
U8
U8
13:00
Round
3
tmp
Osby IK
Rögle
Osby IK vs Rögle
4
-
1
9
U8
U8
13:30
Round
3
tmp
Tyresö
Rungsted
Tyresö vs Rungsted
0
-
2
9
U9
U9
13:30
Round
3
tmp
Glimma
Tyringe
Glimma vs Tyringe
1
-
0
10
U9
U9
14:30
Round
4
tmp
Rungsted
Sölvesborg
Rungsted vs Sölvesborg
0
-
1
10
U8
U8
14:30
Round
4
tmp
Rögle
Lund
Rögle vs Lund
2
-
4
11
U8
U8
15:00
Round
4
tmp
Osby IK
Rungsted
Osby IK vs Rungsted
4
-
2
11
U9
U9
15:00
Round
4
tmp
Osby
Tyringe
Osby vs Tyringe
1
-
1
12
U9
U9
15:30
Round
4
tmp
Växjö
Glimma
Växjö vs Glimma
1
-
2
12
U8
U8
15:30
Round
4
tmp
Pantern
Tyresö
Pantern vs Tyresö
5
-
3
13
U8
U8
16:30
Round
5
tmp
Osby IK
Lund
Osby IK vs Lund
6
-
2
13
U9
U9
16:30
Round
5
tmp
Osby
Sölvesborg
Osby vs Sölvesborg
0
-
3
14
U9
U9
17:00
Round
5
tmp
Växjö
Tyringe
Växjö vs Tyringe
1
-
3
14
U8
U8
17:00
Round
5
tmp
Pantern
Rungsted
Pantern vs Rungsted
2
-
1
15
U8
U8
17:30
Round
5
tmp
Tyresö
Rögle
Tyresö vs Rögle
0
-
4
15
U9
U9
17:30
Round
5
tmp
Glimma
Rungsted
Glimma vs Rungsted
5
-
2
Game in progress
Game not started
Game played
Tulosta
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad