Cuponline uses cookies to improve the user experience
Les mer
Kärpät98 Autumntournament 2010
Oulun Kärpät
,
Ishockey
Oulu
Oulu
Ishockey
21-22 aug 2010
U12 (-98)
Start
Info
Nyheter
Regler
Haller
Klasser / Grupper
Lag
Kamper
Tabeller
Statistikk
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
U9 Tulevaisuuden Tähdet 2024
U10 Tulevaisuuden Tähdet 2024
U9 Tulevaisuuden tähdet 2023
U10 Tulevaisuuden Tähdet
Tulevaisuuden Tähdet U9
Tulevaisuuden Tähdet U10
U11 PELITÄLLI 8-9.5 Vuokatti
Tulevaisuuden Tähdet U9
Tulevaisuuden Tähdet U10
F2 Tulevaisuuden Tähdet -turnaus
F2 Tulevaisuuden Tähdet -turnaus
F1 Tulevaisuuden Tähdet -turnaus
Uros Cup 2018
F2 Kalevan Tulevaisuuden Tähdet -turnaus
F1 Kalevan Tulevaisuuden Tähdet -turnaus
Kärpät D1-04 Kutsuturnaus
Scandic turnaus 02
Scandic turnaus
Oulun Kärpät E1-05 turnaus
Kalevan F2-08 Tulevaisuuden Tähdet Turnaus
Kalevan F1-07 Tulevaisuuden Tähdet Turnaus
Kärpät D2-04 Kutsuturnaus
Scandic Cup 2016
Tulevaisuuden Tähdet 2016 F2-07
Tulevaisuuden Tähdet 2016 F1-06
Kutsuturnaus 2016
DELTA CUP
Scandic Cup U15 2015
Scandic Cup U16 2015
Tulevaisuuden Tähdet 2015 F2-06
Tulevaisuuden Tähdet 2015 F1-05
Touhula-turnaus
Kärpät Tournament
Scandic Cup 2014
Niemi Hockey Challenge 3
Tulevaisuuden Tähdet 2014 F2-05
Tulevaisuuden Tähdet 2014 F1-04
Touhula-turnaus
Scandic Cup 2013
Niemi Hockey Challenge 2013
Tulevaisuuden Tähdet 2013 F2-04
Tulevaisuuden Tähdet 2013 F1-03
Touhula-turnaus
Oulun Kärpät Syysturnaus 2012
Stockmann Icehockey Tournament 2012
Acon Wave Cup
Niemi Hockey Challenge
Tulevaisuuden Tähdet 2012 F1-02
Tulevaisuuden Tähdet 2012 F2-03
Kärpät98 2011
Stockmann Icehockey Tournament 2011
Tulevaisuuden tähdet F1-01 2011
Tulevaisuuden tähdet F2-02 2011
Kärpät98 Autumntournament 2010
Stockmann Ice Hockey Tournament
Springtournament Kärpät -97
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Kamper
Kampdag
lørdag 21 august (2010)
søndag 22 august (2010)
More filters
Klasse
U12 (-98)
Gruppe
A
B
C
Kamptype
Gruppespill
Sluttspill
Hall
Linnanmaa 1
Linnanmaa 2
#
Laiks
Arēna
Mājnieku komanda
Viesu komanda
Rezultāts
22.08.2010
13
U12 (-98)
C
08:00
LM2
Kārta
0
tmp
Jokipojat 2
Sport 2
Jokipojat 2 vs Sport 2
9
-
1
14
U12 (-98)
C
09:00
LM1
Kārta
0
tmp
Kärpät Keltainen
Laser HT
Kärpät Keltainen vs Laser HT
10
-
3
15
U12 (-98)
A
09:30
LM2
Kārta
0
tmp
Jokipojat 1
Sport 1
Jokipojat 1 vs Sport 1
4
-
7
16
U12 (-98)
B
10:30
LM1
Kārta
0
tmp
Ylivieskan Jääkarhut
Ilves
Ylivieskan Jääkarhut vs Ilves
3
-
5
17
U12 (-98)
A
11:00
LM2
Kārta
0
tmp
Kärpät Valkoinen
KalPa Keltainen
Kärpät Valkoinen vs KalPa Keltainen
2
-
4
18
U12 (-98)
B
12:00
LM1
Kārta
0
tmp
Kärpät Musta
KalPa Musta
Kärpät Musta vs KalPa Musta
2
-
4
19
4.A/B-4.C
U12 (-98)
12:30
LM2
Kārta
0
tmp
Jokipojat 2
Sport 2
Jokipojat 2 vs Sport 2
3
-
3
20
4.A/B-3.C
U12 (-98)
13:30
LM1
Kārta
0
tmp
Ylivieskan Jääkarhut
Jokipojat 1
Ylivieskan Jääkarhut vs Jokipojat 1
6
-
4
21
3.A/B-2.C
U12 (-98)
14:00
LM2
Kārta
0
tmp
Kärpät Valkoinen
Ilves
Kärpät Valkoinen vs Ilves
3
-
2
22
3.A/B-1.C
U12 (-98)
15:00
LM1
Kārta
0
tmp
Kärpät Keltainen
Laser HT
Kärpät Keltainen vs Laser HT
8
-
4
23
2.A - 2.B
U12 (-98)
15:30
LM2
Kārta
0
tmp
KalPa Keltainen
Kärpät Musta
KalPa Keltainen vs Kärpät Musta
7
-
5
24
1.A - 1.B
U12 (-98)
16:30
LM1
Kārta
0
tmp
Sport 1
KalPa Musta
Sport 1 vs KalPa Musta
4
-
2
Spēle notiek
Spēle nav sākusies
Spēles beigusies
Utskrift
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad