Cuponline uses cookies to improve the user experience
Číst více
SträngnäsCupen U10
Åker/Strängnäs HC
,
Lední hokej
Strängnäs ishall
Strängnäs ishall
Lední hokej
23 mar 2014
U10 födda 04
Start
Info
Novinky
Propozice
Arény
Kategorie / Skupiny
Mužstva
Utkání
Tabulky
Statistiky
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Åker/Strängnäs Cup U12
Strängnäs Hockey Youth Tournament
Strängnäs Hockey Youth Tournament
Strängnäs Christmas Trophy (LÄTT/MEDEL)
Simling Bil Cup 2018
MD Drifteffekt Strängnäs Cup 2018
Strängnäscupen U14
Strängnäs Hockey U9 Cup
Gym 1 Cup Strängnäs
Strängnäscupen U13
Simling Bil Cup 2017
Miljönavet cup
MD Drifteffekt Strängnäs Cup 2017 U12
Studenthäftet CUP 2017
HaglindByggare Cup
Teknik & System AB Cup
Hockeykarneval U14
Hockeykarneval U13
Teknik & System AB CUP
Stenproffsen Cup U12
Strängnäscupen 2016
ÅSHC Hockey Trophy AA
Haglind Byggare Cup
Möller bil Strängnäs cup 2016
Simling Bil Cup 2016
Åker/Strängnäs HC
ME Inredning och Bygg cupen
Ryggkirurgiska kliniken Cup U11
Haglind Byggare Cup
BA Trading Cup U15 AA
Möller bil Strängnäs cup 2015
EnergiEngagemang Cup
Finja Hockey Game Strängnäs (U9)
Mellandags Karneval
Åker/Strängnäs Cup
Natticupen
Strängnäscupen 2014
SträngnäsCupen U10
Cashpoint cup 2014
Haglind Byggare-cup
BA Trading CUP
Strängnäs Cupen
SträngnäsCupen U9
Natticupen
Inverness Cup 2013
Cashpoint Cup
BA Trading Cup
BILTJÄNST CUP U13
Karl Hedin Champion´s Cup
Cashpoint Cup
BA Trading CUP
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Utkání
Hrací den
neděle 23 března (2014)
More filters
Kategorie
U10
Skupina
Grupp A
Grupp B
Druh utkání
Utkání ve skupinách
Utkání Play-off
Aréna
Strängnäs ishall
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
23.03.2014
1
U10
Grupp A
08:00
strishall
Omgång
1
tmp
Åker/Strängnäs Hockeyklubb
Flemingsbergs IK
Åker/Strängnäs Hockeyklubb vs Flemingsbergs IK
6
-
0
2
U10
Grupp B
09:00
strishall
Omgång
2
tmp
Viggbyholms IK
Örebro Hockey
Viggbyholms IK vs Örebro Hockey
10
-
3
3
U10
Grupp A
10:00
strishall
Omgång
3
tmp
Flemingsbergs IK
Vita Hästen HC
Flemingsbergs IK vs Vita Hästen HC
1
-
1
4
U10
Grupp B
11:00
strishall
Omgång
4
tmp
Linköping Team 04 TE
Örebro Hockey
Linköping Team 04 TE vs Örebro Hockey
8
-
1
5
U10
Grupp A
12:20
strishall
Omgång
5
tmp
Åker/Strängnäs Hockeyklubb
Vita Hästen HC
Åker/Strängnäs Hockeyklubb vs Vita Hästen HC
0
-
0
6
U10
Grupp B
13:20
strishall
Omgång
6
tmp
Linköping Team 04 TE
Viggbyholm ik
Linköping Team 04 TE vs Viggbyholm ik
0
-
0
7
Match om 5-6 plats
U10
14:20
strishall
Omgång
7
tmp
Trea Grupp A
Trea Grupp B
Trea Grupp A vs Trea Grupp B
0
-
0
8
Semifinal 1
U10
15:30
strishall
Omgång
8
tmp
1 Grupp A
2 Grupp B
1 Grupp A vs 2 Grupp B
0
-
0
9
Semifinal 2
U10
16:30
strishall
Omgång
9
tmp
1 Grupp B
2 Grupp A
1 Grupp B vs 2 Grupp A
0
-
0
10
Match om Tredje plats
U10
17:30
strishall
Omgång
10
tmp
Förlorare semi 1
Förlorare semi 2
Förlorare semi 1 vs Förlorare semi 2
0
-
0
11
Final
U10
18:40
strishall
Omgång
11
tmp
Vinnare Semi 2
Vinnare Semi 1
Vinnare Semi 2 vs Vinnare Semi 1
0
-
0
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Vytisknout
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad