Cuponline använder cookies
Läs mer
Piratligan
Sport & Adventure
,
Innebandy
Örnsköldsvik
Örnsköldsvik
Innebandy
30 sep 2013 - 28 apr 2014
Motion
Start
Information
Nyheter
Regler
Arenor
Klasser / Grupper
Lag
Matcher
Tabeller
Statistik
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Högakustenspelen
Paradiscupen 2019
Innebandyligan
Innebandyligan
Ankarspelen 2017
Sportklubben
Slaget om Norrland
Klasskampen 2016
Ankarspelen 2016
Piratligan 15/16
Umeå Floorball Festival 2015
Ankarspelen 2015
Klasskampen
Piratligan
Umeå Floorball Festival
Ankarspelen
Piratligan
Ankarspelen 2013
Intersport Cup
Piratligan
Ankarspelen 2012
Klasskampen
Piratligan
Ankarspelen 2011
Piratligan
Admin
Ge feedback
Rapportera bugg
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Matcher för
ÖRT
,
Herr Elit
Matchdag
måndag 7 oktober (2013)
måndag 14 oktober (2013)
måndag 21 oktober (2013)
måndag 28 oktober (2013)
torsdag 31 oktober (2013)
måndag 4 november (2013)
torsdag 7 november (2013)
måndag 11 november (2013)
måndag 18 november (2013)
torsdag 21 november (2013)
måndag 2 december (2013)
måndag 9 december (2013)
måndag 16 december (2013)
måndag 13 januari (2014)
torsdag 16 januari (2014)
måndag 20 januari (2014)
måndag 27 januari (2014)
måndag 10 februari (2014)
måndag 17 februari (2014)
måndag 24 februari (2014)
måndag 3 mars (2014)
måndag 10 mars (2014)
måndag 17 mars (2014)
måndag 24 mars (2014)
måndag 31 mars (2014)
måndag 7 april (2014)
tisdag 8 april (2014)
måndag 14 april (2014)
More filters
Klass
Herr Elit
Grupp
HE
Matchtyp
Gruppspel
Slutspel
Arena
Gene
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
2013-10-14
1004
Herr Elit
HE
20:45
Gene
Omgång
1
tmp
ÖRT
Team Loco
ÖRT vs Team Loco
2
-
19
2013-10-28
1007
Herr Elit
HE
19:40
Gene
Omgång
2
tmp
Fernet Flames
ÖRT
Fernet Flames vs ÖRT
18
-
0
2013-11-04
1011
Herr Elit
HE
19:40
Gene
Omgång
3
tmp
ÖRT
Black Orange
ÖRT vs Black Orange
1
-
33
2013-11-07
1013
Herr Elit
HE
19:40
Gene
Omgång
4
tmp
Banafjäl Flames
ÖRT
Banafjäl Flames vs ÖRT
23
-
4
2013-11-18
1017
Herr Elit
HE
19:40
Gene
Omgång
5
tmp
ÖRT
Köttbullarna
ÖRT vs Köttbullarna
1
-
19
2013-12-02
1024
Herr Elit
HE
20:45
Gene
Omgång
6
tmp
De Anonyma
ÖRT
De Anonyma vs ÖRT
20
-
2
2013-12-09
1027
Herr Elit
HE
20:45
Gene
Omgång
7
tmp
ÖRT
A-laget
ÖRT vs A-laget
0
-
11
2014-01-20
1032
Herr Elit
HE
20:45
Gene
Omgång
8
tmp
Team Loco
ÖRT
Team Loco vs ÖRT
11
-
7
2014-02-17
1039
Herr Elit
HE
19:40
Gene
Omgång
10
tmp
Black Orange
ÖRT
Black Orange vs ÖRT
11
-
2
2014-02-24
1041
Herr Elit
HE
19:40
Gene
Omgång
11
tmp
ÖRT
Banafjäl Flames
ÖRT vs Banafjäl Flames
5
-
15
2014-03-10
1045
Herr Elit
HE
19:40
Gene
Omgång
12
tmp
Köttbullarna
ÖRT
Köttbullarna vs ÖRT
15
-
3
2014-03-31
1052
Herr Elit
HE
20:45
Gene
Omgång
13
tmp
ÖRT
De Anonyma
ÖRT vs De Anonyma
1
-
29
2014-04-08
1035
Herr Elit
HE
19:40
Gene
Omgång
9
tmp
ÖRT
Fernet Flames
ÖRT vs Fernet Flames
6
-
16
2014-04-14
1055
Herr Elit
HE
19:40
Gene
Omgång
14
tmp
A-laget
ÖRT
A-laget vs ÖRT
12
-
9
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Utskrift
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad