Cuponline käyttää evästeitä parantaakseen käyttäjän kokemusta.
Lue lisää
Piratligan
Sport & Adventure
,
Salibandy
Örnsköldsvik
Örnsköldsvik
Salibandy
30 sep 2013 - 28 apr 2014
Motion
Etusivu
Info
Uutiset
Sääntöjä
Kenttiä
Luokkia / Ryhmiä
Joukkueita
Otteluita
Taulukot
Tilastoja
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Högakustenspelen
Paradiscupen 2019
Innebandyligan
Innebandyligan
Ankarspelen 2017
Sportklubben
Slaget om Norrland
Klasskampen 2016
Ankarspelen 2016
Piratligan 15/16
Umeå Floorball Festival 2015
Ankarspelen 2015
Klasskampen
Piratligan
Umeå Floorball Festival
Ankarspelen
Piratligan
Ankarspelen 2013
Intersport Cup
Piratligan
Ankarspelen 2012
Klasskampen
Piratligan
Ankarspelen 2011
Piratligan
Admin
Anna palautetta
Ilmoita bugeista
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Otteluita
A-laget
,
Herr Elit
Ottelupäivä
maanantai 7 lokakuuta (2013)
maanantai 14 lokakuuta (2013)
maanantai 21 lokakuuta (2013)
maanantai 28 lokakuuta (2013)
torstai 31 lokakuuta (2013)
maanantai 4 marraskuuta (2013)
torstai 7 marraskuuta (2013)
maanantai 11 marraskuuta (2013)
maanantai 18 marraskuuta (2013)
torstai 21 marraskuuta (2013)
maanantai 2 joulukuuta (2013)
maanantai 9 joulukuuta (2013)
maanantai 16 joulukuuta (2013)
maanantai 13 tammikuuta (2014)
torstai 16 tammikuuta (2014)
maanantai 20 tammikuuta (2014)
maanantai 27 tammikuuta (2014)
maanantai 10 helmikuuta (2014)
maanantai 17 helmikuuta (2014)
maanantai 24 helmikuuta (2014)
maanantai 3 maaliskuuta (2014)
maanantai 10 maaliskuuta (2014)
maanantai 17 maaliskuuta (2014)
maanantai 24 maaliskuuta (2014)
maanantai 31 maaliskuuta (2014)
maanantai 7 huhtikuuta (2014)
tiistai 8 huhtikuuta (2014)
maanantai 14 huhtikuuta (2014)
More filters
Luokka
Herr Elit
Ryhmä
HE
Ottelumuoto
Ryhmä peli
Playoffit
Kenttä
Gene
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
14.10.2013
1003
Herr Elit
HE
19:40
Gene
Omgång
1
tmp
A-laget
Fernet Flames
A-laget vs Fernet Flames
12
-
7
28.10.2013
1006
Herr Elit
HE
20:45
Gene
Omgång
2
tmp
A-laget
Banafjäl Flames
A-laget vs Banafjäl Flames
10
-
11
31.10.2013
1010
Herr Elit
HE
20:45
Gene
Omgång
3
tmp
Köttbullarna
A-laget
Köttbullarna vs A-laget
11
-
7
11.11.2013
1016
Herr Elit
HE
20:45
Gene
Omgång
4
tmp
A-laget
De Anonyma
A-laget vs De Anonyma
5
-
17
21.11.2013
1020
Herr Elit
HE
20:45
Gene
Omgång
5
tmp
A-laget
Black Orange
A-laget vs Black Orange
8
-
11
2.12.2013
1023
Herr Elit
HE
19:40
Gene
Omgång
6
tmp
A-laget
Team Loco
A-laget vs Team Loco
12
-
4
9.12.2013
1027
Herr Elit
HE
20:45
Gene
Omgång
7
tmp
ÖRT
A-laget
ÖRT vs A-laget
0
-
11
13.1.2014
1029
Herr Elit
HE
19:40
Gene
Omgång
8
tmp
A-laget
Black Orange
A-laget vs Black Orange
9
-
11
27.1.2014
1033
Herr Elit
HE
19:40
Gene
Omgång
9
tmp
Banafjäl Flames
A-laget
Banafjäl Flames vs A-laget
5
-
7
10.2.2014
1038
Herr Elit
HE
20:45
Gene
Omgång
10
tmp
A-laget
Köttbullarna
A-laget vs Köttbullarna
16
-
6
3.3.2014
1044
Herr Elit
HE
20:45
Gene
Omgång
11
tmp
De Anonyma
A-laget
De Anonyma vs A-laget
8
-
4
17.3.2014
1047
Herr Elit
HE
19:40
Gene
Omgång
12
tmp
A-laget
Fernet Flames
A-laget vs Fernet Flames
10
-
8
31.3.2014
1051
Herr Elit
HE
19:40
Gene
Omgång
13
tmp
Team Loco
A-laget
Team Loco vs A-laget
7
-
31
14.4.2014
1055
Herr Elit
HE
19:40
Gene
Omgång
14
tmp
A-laget
ÖRT
A-laget vs ÖRT
12
-
9
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Tulosta
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad