Cuponline använder cookies
Läs mer
BEST IN WEST U13
GötaTraneberg
,
Ishockey
Stockholm
Stockholm
Ishockey
2-3 nov 2013
U13 (-01)
Start
Information
Nyheter
Regler
Arenor
Klasser / Grupper
Anmälningsformulär
Lag
Matcher
Tabeller
Statistik
Galleri
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
KEMPE CAMP & ORIGINAL SIX CUP
Best In West U12
BEST IN WEST U11
BEST IN WEST U10
BEST IN WEST U13
Best In West
Best In West
Best In West 2013 U10
Best In West 2012 U12
Skagen Fonder Best in West 2012 U13
Stålbucklan 2012
Best In West 2011/2012 U13
Best In West 2012 U11
Skagen Fonder Best In West 2011
GT Team -96 försäsongscup
Best 99 in West 2010
Skagen Fonder Cup
Das Cup 2010
Admin
Ge feedback
Rapportera bugg
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Matcher
Matchdag
lördag 2 november (2013)
söndag 3 november (2013)
More filters
Klass
U13
Grupp
East & West Conference
Matchtyp
Gruppspel
Slutspel
Arena
A-hallen - Stora Mossens IP
JM-hallen - Stora Mossens IP
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
2013-11-03
19
U13
East & West Conference
08:00
JM-hallen
tmp
Huddinge Hockey
SKÅ IK
Huddinge Hockey vs SKÅ IK
6
-
1
20
U13
East & West Conference
08:00
A-hallen
tmp
SDE
GötaTraneberg
SDE vs GötaTraneberg
5
-
1
21
U13
East & West Conference
09:20
JM-hallen
tmp
FOC Farsta
Trångsund
FOC Farsta vs Trångsund
0
-
2
22
U13
East & West Conference
09:20
A-hallen
tmp
AIK
Björklöven
AIK vs Björklöven
1
-
6
23
U13
East & West Conference
10:40
JM-hallen
tmp
SKÅ IK
SDE
SKÅ IK vs SDE
2
-
6
24
U13
East & West Conference
10:40
A-hallen
tmp
Huddinge Hockey
GötaTraneberg
Huddinge Hockey vs GötaTraneberg
1
-
3
25
U13
East & West Conference
12:00
JM-hallen
tmp
Trångsund
AIK
Trångsund vs AIK
4
-
2
26
U13
East & West Conference
12:00
A-hallen
tmp
FOC Farsta
Björklöven
FOC Farsta vs Björklöven
2
-
4
27
U13
East & West Conference
14:20
JM-hallen
tmp
Huddinge Hockey
AIK
Huddinge Hockey vs AIK
2
-
3
28
U13
East & West Conference
14:20
A-hallen
tmp
SDE
FOC Farsta
SDE vs FOC Farsta
5
-
4
29
Plac 7-8
U13
15:45
JM-hallen
tmp
Huddinge Hockey
SKÅ IK
Huddinge Hockey vs SKÅ IK
2
-
7
30
Plac 5-6
U13
15:45
A-hallen
tmp
GötaTraneberg
AIK
GötaTraneberg vs AIK
4
-
1
31
Lilla silver
U13
17:15
JM-hallen
tmp
Trångsund
FOC Farsta
Trångsund vs FOC Farsta
2
-
1
32
Final
U13
17:15
A-hallen
tmp
SDE
Björklöven
SDE vs Björklöven
4
-
3
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Utskrift
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad