Cuponline käyttää evästeitä parantaakseen käyttäjän kokemusta.
Lue lisää
Oilers Millennium Cup
Stavanger Hockey
,
Jääkiekko
Stavanger
Stavanger
Jääkiekko
14 - 16 mar 2014
U 14
Etusivu
Info
Uutiset
Sääntöjä
Kenttiä
Luokkia / Ryhmiä
Joukkueita
Otteluita
Taulukot
Tilastoja
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Stavanger Hockey G2014
Kretsturnering U10
Oilers Cup U12
Oilers Cup U10
Oilers Cup U12
Stavanger Oilers Cup U10
Stavanger Oilers Cup U12
SOC Testoppsett
Stavanger Oilers Cup U13
Stavanger Oilers Cup U15
Stavanger Oilers Cup 2017
Stavanger Oilers Cup U15
Stavanger Oilers Cup U13
Stavanger Oilers Cup U15
Forbundscup U16 2015
Pokalturnering Kvinner 2015
Stavanger Hockey Games
Forbundscup U16
Stavanger Hocky (Test Cup)
Oilers Millennium Cup
Oilers Millennium Cup U13
Stavanger Test Cup
Vestlandsserien cup U14/15
Admin
Anna palautetta
Ilmoita bugeista
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Otteluita
Holmen Red Eagles
,
Level 2.
Ottelupäivä
perjantai 14 maaliskuuta (2014)
lauantai 15 maaliskuuta (2014)
sunnuntai 16 maaliskuuta (2014)
More filters
Luokka
Level 1.
Level 2.
Ryhmä
Pulje A - Lev.1
Pulje B - Lev.2
Pulje C - Lev.2
Ottelumuoto
Ryhmä peli
Playoffit
Kenttä
DNB Arena
Stavanger Ishall 1
Stavanger Ishall 2
#
Aika
Kenttä
Kotijoukkue
Vierasjoukkue
Tulos
14.3.2014
8
Level 2.
Pulje B - Lev.2
17:30
Bane 1
Kierros
0
tmp
Holmen Red Eagles
Stavanger 2
Holmen Red Eagles vs Stavanger 2
4
-
2
11
Level 2.
Pulje B - Lev.2
19:30
Bane 2
Kierros
0
tmp
Tønsberg Vikings
Holmen Red Eagles
Tønsberg Vikings vs Holmen Red Eagles
0
-
7
15.3.2014
14
Level 2.
Pulje B - Lev.2
08:00
Bane 1
Kierros
0
tmp
Holmen Red Eagles
Lyderhorn Gladiators
Holmen Red Eagles vs Lyderhorn Gladiators
6
-
1
21
Level 2.
Pulje B - Lev.2
13:20
DNB
Kierros
0
tmp
Haringey Hounds
Holmen Red Eagles
Haringey Hounds vs Holmen Red Eagles
0
-
4
16.3.2014
34
Semi. 1B-Vinner 32
Level 2.
08:10
Bane 2
Kierros
0
tmp
Holmen Red Eagles
Nærbø Farmers
Holmen Red Eagles vs Nærbø Farmers
1
-
3
40
Bronse Finale Taper34-Taper35
Level 2.
10:45
DNB
Kierros
0
tmp
Holmen Red Eagles
Stavanger 2
Holmen Red Eagles vs Stavanger 2
5
-
2
Ottelu käynnissä
Ottelua ei aloitettu
Ottelu päättynyt
Tulosta
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad