Cuponline uses cookies to improve the user experience
Читать больше
Stockholm Training League 2013
Skå IK & Bygdegård
,
Хоккей
Stockholm
Stockholm
Хоккей
2 sep - 13 okt 2013
U11 till J18
Start
Информация
Новости
Правила
Арены
Возрастные группы / Подгруппы
Команды
Игры
Таблицы
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Birka Bollen 2022
Nattcupen 2022
Kvällscupen 2022
BirkaBollen Mini
Birkabollen 2021
Birkabollen mini 2021
STABTECH Hockey Games
Easter Cup Medelnivå
Skå IK Spring Games
STABTECH Hockey Games
Skå Hockey Games Medel/Svår
Birkabollen 2019
ICA Skå Cup
Påsk Cup Medel/Svår
Färingsö Träbollen 2019
DAISY´S FÄRINGSÖ CUP
Birka Cupen
Påsklovs Cup Medel/Svår
Våffelcupen
Färingsö Träbollen 2018
Skå Ik Team-07 Höst Cup Medel
Skå Ik Höstcup Team -05
Birkabollen Mini
Nisseby Snickeri & Engvall Security Cup
Skå Hockeygames U15 U 15 U-15
Edge Cup 2017
Skå IK Hockey Games U13, Medel
SKÅ IK Våffelcup
Skå IK Team 05 Vårcup 2017
Skå IK Team-07 Victoriacupen
Skå IK Team-07 Victoria Cup
Färingsö Träbollen 2017
Skå Hockeygames vintercup U16
Skå ik Team 05 Höst Cup-Lätt nivå
Skå IK Hockey Games - U13 Lätt/Medel nivå
Solna Korv Höstcup U16
Skå Hockeygames U15
Stockholm Training League 2016
Birkabollen 2016
Skå-Spelen
Nisseby Snickeri Cup
Skå IK Team 06 Cup
Skå IK Team 05 Cup
Skå Hockeygames U14 f 02
Skå IK Påskcup
Skå IK Hockey Games - U12 Lätt nivå
Engvall Security Cup
Solna Korv vinter cup U15
Solna Korv Höstcup U15
Skå Hockeygames för spelare födda 2002
Skå Hockey Games U12
Stockholm Training League 2015
Stockholm Training League U13
Birkabollen 2015
Birka Bollen Mini
Spannfod cup
Solna Korv Vårcup
Skå Hockeygames 02 (fd Stockmos)
Skå hockey cup
ABK Cup
Skå Hockey Games U11
Solna Korv Höstcup 2014
Allcupen
Stockholm Training League 2014
Birkabollen 2014
BIRKA BOLLEN MINI 2014
FindOut Cup 2014
Spannfod Cup
Stockmos Cup U12 (-02)
Solna korv cup 2014
Stockmos cup 2014
Stockmos Cup 2014 U10
Stockmos Cup 2014 U9
Färingsö Träbollen 2014
Oktoberpokalen 9-manna
Stockmos CUP
Stockmos cup
Stockmos cup U13
Stockholm Training League 2013
Birkabollen
Birkabollen Mini 2013, F/P-04,05,06.
EDGE cup 2013
SPANNFOD CUP
Stockmos cup för spelare födda 02 U11
Mälarö Trophy
Solna Korv Cup
Stockmos Cup 2013
Stockmos Cup
Träbollen
Stockmos Cup U11 för spelare födda 02
Stockmos cup
Mälarö Trophy
Stockholm Training League 2012
Birkabollen
Birkabollen MINI
Stockmos Cup 2012
Stockmos Cup U10 för spelare födda 2002
Mälarö Trophy
Stockmos Cup, speltid 3x15 minuter
Stockmos Cup 2012
Stockmos Cup 2011
Allcupen
Stockmos Cup
Stockholm Training League
Skå Spelen Fotboll
Skå Spelen Handboll
Birkabollen 2011
Birkabollen mini
Mälaröpokalen
Stockmos Cup
Stockmos Cup
Mälarö Trophy
Stockmos Cup 2011
Stockmos Cup
Allcupen
Stockmos Cup 2010
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
CupOnline - Gratis Cup
Игры для
Älta Hockey
,
U13
День игры
понедельник 2 сентября (2013)
вторник 3 сентября (2013)
среда 4 сентября (2013)
четверг 5 сентября (2013)
пятница 6 сентября (2013)
суббота 7 сентября (2013)
воскресенье 8 сентября (2013)
вторник 10 сентября (2013)
среда 11 сентября (2013)
четверг 12 сентября (2013)
пятница 13 сентября (2013)
суббота 14 сентября (2013)
воскресенье 15 сентября (2013)
понедельник 16 сентября (2013)
вторник 17 сентября (2013)
среда 18 сентября (2013)
четверг 19 сентября (2013)
пятница 20 сентября (2013)
суббота 21 сентября (2013)
воскресенье 22 сентября (2013)
понедельник 23 сентября (2013)
вторник 24 сентября (2013)
среда 25 сентября (2013)
четверг 26 сентября (2013)
пятница 27 сентября (2013)
суббота 28 сентября (2013)
воскресенье 29 сентября (2013)
понедельник 30 сентября (2013)
вторник 1 октября (2013)
среда 2 октября (2013)
четверг 3 октября (2013)
пятница 4 октября (2013)
суббота 5 октября (2013)
воскресенье 6 октября (2013)
вторник 8 октября (2013)
суббота 12 октября (2013)
воскресенье 13 октября (2013)
More filters
Возрастная группа
J18
U11
U12
U13
U14
U15
Подгруппа
J18
U11 grupp 1
U11 grupp 2
U12 grupp 1
U12 grupp 2
U12 grupp 3
U13 lätt
U13 medel grupp 1
U13 MEDEL GRUPP 2
U13 svår
U14 medel
U14 svår
U15
Тип игры
Игра подгруппы
Плей-офф
Арена
ABB Arena Nord
ABB-hallen
Allhallen
AXA Sportcenter
Björknäs ishall
Björkängshallen
Bålsta ishall
Danicahallen
Ekhallen
Enebyberg
Folkets Hall
Fontanahallen
Fontana-hallen
Gnesta ishall
Husby ishall
Hägernäs IP
Ingen arena angiven
Ishuset
JM-Hallen, Stora Mossen
Kallhäll
LW hallen
Mimerhallen, Västerås
Nacka ishall
Pinbackshallen
Ritorp
Roplanhallen
Rosvalla, Stora hallen
Segeltorpshallen
Stora Mossen
Stortorpshallen
Strängnäs Ishall
Sveab Arena
Telgerinken
Tyresö ishall
Vikingahallen
Zinkensdamms IP
Älta Ishall
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
02.09.2013
222
U13
U13 MEDEL GRUPP 2
10:00
Iaa
Omgång
3
tmp
Älta Hockey
Tullinge TP
Älta Hockey vs Tullinge TP
2
-
2
226
U13
U13 MEDEL GRUPP 2
10:00
Iaa
Omgång
4
tmp
Almtuna IS
Älta Hockey
Almtuna IS vs Älta Hockey
7
-
0
230
U13
U13 MEDEL GRUPP 2
10:00
Iaa
Omgång
5
tmp
Älta Hockey
Nynäshamn Hockey
Älta Hockey vs Nynäshamn Hockey
1
-
2
04.09.2013
218
U13
U13 MEDEL GRUPP 2
19:45
Enebyberg
Omgång
1
tmp
SDE Hockey m
Älta Hockey
SDE Hockey m vs Älta Hockey
3
-
2
28.09.2013
232
U13
U13 MEDEL GRUPP 2
17:30
Stora Mossen
Omgång
6
tmp
Göta Traneberg m
Älta Hockey
Göta Traneberg m vs Älta Hockey
4
-
1
06.10.2013
235
U13
U13 MEDEL GRUPP 2
15:00
Iaa
Omgång
7
tmp
Älta Hockey
Värmdö Hockey m
Älta Hockey vs Värmdö Hockey m
0
-
8
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Распечатать
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline - Partner
Ad