Cuponline uses cookies to improve the user experience
Læs mere
Eidsiva Birkebeiner Cup
Lillehammer Ishockeyklubb
,
Ishockey
Eidsiva arena
Eidsiva arena
Ishockey
12 - 14 apr 2024
U13
Start
Info
Nyheder
Regler
Haller
Klasser / Grupper
Hold
Kampe
Stillinger
Statistik
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Eidsiva Cup
Eidsivacup U16
Eidsiva Birkebeiner Cup
Eidsiva Birkebeinercup U14
Eidsiva Birkebeinercup U15
Eidsiva Birkebeinercup U12
Eidsiva Birkebeinercup JU16
Eidsiva Birkebeinercup U14
Eidsiva Birkebeinercup U15
Eidsiva Birkebeinercup U13
Eidsiva Birkebeinercup U14
Eidsiva Birkebeinercup U15
Eidsiva Birkebeinercup U16
Eidsiva Birkebeinercup U-12 2019
Eidsiva Birkebeinercup U-13 2019
Eidsiva Hockey Classic Cup U10
Eidsiva Birkebeinercup U-14 2018
Eidsiva Birkebeinercup U-16 2018
Birkebeinercup U13
Birkebeinercup U12
Birkebeinercup U14 2017
Birkebeinercup U15 2017
Birkebeinercup U12 2017
Birkebeiner Cup U13 2017
Birkebeiner Cup U11 2017
Birkebeinercup U-10 2016
Birkebeiner Cup U-15 2016
Birkebeiner Cup U-14 2016
Birkebeiner Cup U11 2016
Birkebeiner Cup U12 2016
Birkebeiner Cup U13 2016
Birkebeiner Cup U-15 2015
Birkebeiner Cup U-14 2015
Birkebeiner Cup U-16 2015
Birkebeiner Cup U12 2015
Birkebeiner Cup U13 2015
Birkebeiner Cup U15 2014
Birkebeiner Cup U14 2014
Birkebeiner Cup U16 2014
Birkebeiner Cup U13 2014
Birkebeiner Cup U14 2013
Birkebeiner Cup U15 2013
Birkebeiner Cup U12 2013
Birkebeiner Cup U13 2013
Birkebeiner Cup U14 2012
Birkebeiner Cup U15 2012
Birkebeinercup U12 2012
Birkebeinercup U13 2012
Birkebeinercup U14 2011
Birkebeinercup U15 2011
Birkebeinercup U13 2011
Birkebeinercup U12 2011
Birkebeinercup U14 2010
Birkebeinercup U15 2010
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Kampe
Kampdag
fredag 12 april (2024)
lørdag 13 april (2024)
More filters
Klasse
U13 Bredde
Gruppe
Gruppe A
Gruppe B
Kamptype
Gruppespil
Slutspil
Hal
Eidsiva Arena
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
13-04-2024
5
U13 Bredde
Gruppe A
09:00
Omgång
2
tmp
Lillehammer Hvit
Isfjorden Hockey
Lillehammer Hvit vs Isfjorden Hockey
0
-
0
6
U13 Bredde
Gruppe B
10:00
Omgång
2
tmp
Lillehammer Rød
Hasle Løren
Lillehammer Rød vs Hasle Løren
0
-
0
7
U13 Bredde
Gruppe A
11:00
Omgång
2
tmp
Isfjorden Hockey
Nidaros 2
Isfjorden Hockey vs Nidaros 2
0
-
0
8
U13 Bredde
Gruppe B
12:00
Omgång
2
tmp
Nidaros 1
Älvdalen Hockey
Nidaros 1 vs Älvdalen Hockey
0
-
0
9
U13 Bredde
Gruppe A
13:00
Omgång
3
tmp
Lillehammer Hvit
Astor IHK
Lillehammer Hvit vs Astor IHK
0
-
0
10
U13 Bredde
Gruppe B
14:00
Omgång
3
tmp
Lillehammer Rød
Älvdalen Hockey
Lillehammer Rød vs Älvdalen Hockey
0
-
0
11
U13 Bredde
Gruppe A
15:00
Omgång
3
tmp
Astor IHK
Nidaros 2
Astor IHK vs Nidaros 2
0
-
0
12
U13 Bredde
Gruppe B
16:00
Omgång
3
tmp
Nidaros 1
Hasle Løren
Nidaros 1 vs Hasle Løren
0
-
0
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Udskrift
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad