Cuponline använder cookies
Läs mer
Pipelife U12
HaparandaTornio UHC
,
Ishockey
Haparanda
Haparanda
Ishockey
8 - 10e mars 2024
U12
Start
Information
Nyheter
Regler
Arenor
Klasser / Grupper
Lag
Matcher
Tabeller
Statistik
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Pipelife U14
Pipelife 2024 U15
Pipelife U13
Pipelife U12
Pipelife U11
Pipelife cup
U9 Pipelife Cup 2023
Eurocity Open
Pipelife U11
Pipelife 2023 U16
Gränscupen
Barents Road 2022 U13/U14
Pipelife Cup U10
Pipelife Cup U11
Pipelife U12 2022
Pipelife U16
Pipelife 2022 U13
Pipelife 2022 U14
Pipelife 2022 U15
U16 Pipelife Cup 2021
Pipelife U11
Pipelife U12
Pipelife Cup U10
Pipelife U14
Pipelife U13
Pipelife Cup för tjejer
Pipelife Cup U15
U12 Pipelife Cup 2020
Pipelife cup
Trettondagscupen
U10 Pipelife Cup 2019
U12 Pipelife
Pipelife Cup U11
Pipelife U13
Pipelife U10
Pipelife Cup
Pipelife Cup U11
Pipelife cup
Pipelife Cup U10 30/12
Admin
Ge feedback
Rapportera bugg
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Matcher
Matchdag
fredag 8 mars (2024)
lördag 9 mars (2024)
söndag 10 mars (2024)
More filters
Klass
1
Grupp
A
B
Matchtyp
Gruppspel
Slutspel
Arena
Kuben
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
2024-03-10
13
Kvartsfinal 1
1
09:00
Omgång
2
tmp
Kiimingin Kiekko-Pojat
Tornio IHC
Kiimingin Kiekko-Pojat vs Tornio IHC
5
-
0
14
Kvartsfinal 2
1
10:05
Omgång
2
tmp
Pajala HC
Luleå HF 1
Pajala HC vs Luleå HF 1
2
-
8
15
Kvartsfinal 3
1
11:10
Omgång
2
tmp
Luleå HF 2
HaparandaTornio UHC
Luleå HF 2 vs HaparandaTornio UHC
10
-
2
16
Kvartsfinal 4
1
12:15
Omgång
0
tmp
Kalix HC
Pellon Kiekko
Kalix HC vs Pellon Kiekko
2
-
1
17
Semifinal 1
1
13:20
Omgång
2
tmp
Kiimingin Kiekko-Pojat
Luleå HF 1
Kiimingin Kiekko-Pojat vs Luleå HF 1
10
-
2
18
Semifinal 2
1
14:25
Omgång
2
tmp
Luleå HF 2
Kalix HC
Luleå HF 2 vs Kalix HC
4
-
1
19
7-8e plats
1
15:30
Omgång
1
tmp
Tornio IHC
HaparandaTornio UHC
Tornio IHC vs HaparandaTornio UHC
3
-
1
20
5-6e plats
1
16:35
Omgång
1
tmp
Pellon Kiekko
Pajala HC
Pellon Kiekko vs Pajala HC
1
-
3
21
Bronsmatch
1
17:40
Omgång
1
tmp
Luleå HF 1
Kalix HC
Luleå HF 1 vs Kalix HC
2
-
5
22
Final
1
18:45
Omgång
1
tmp
Kiimingin Kiekko-Pojat
Luleå HF 2
Kiimingin Kiekko-Pojat vs Luleå HF 2
5
-
4
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Utskrift
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad