Cuponline käyttää evästeitä parantaakseen käyttäjän kokemusta.
Lue lisää
Pipelife U12
HaparandaTornio UHC
,
Jääkiekko
Haparanda
Haparanda
Jääkiekko
8 - 10e mars 2024
U12
Etusivu
Info
Uutiset
Sääntöjä
Kenttiä
Luokkia / Ryhmiä
Joukkueita
Otteluita
Taulukot
Tilastoja
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Pipelife U14
Pipelife 2024 U15
Pipelife U13
Pipelife U12
Pipelife U11
Pipelife cup
U9 Pipelife Cup 2023
Eurocity Open
Pipelife U11
Pipelife 2023 U16
Gränscupen
Barents Road 2022 U13/U14
Pipelife Cup U10
Pipelife Cup U11
Pipelife U12 2022
Pipelife U16
Pipelife 2022 U13
Pipelife 2022 U14
Pipelife 2022 U15
U16 Pipelife Cup 2021
Pipelife U11
Pipelife U12
Pipelife Cup U10
Pipelife U14
Pipelife U13
Pipelife Cup för tjejer
Pipelife Cup U15
U12 Pipelife Cup 2020
Pipelife cup
Trettondagscupen
U10 Pipelife Cup 2019
U12 Pipelife
Pipelife Cup U11
Pipelife U13
Pipelife U10
Pipelife Cup
Pipelife Cup U11
Pipelife cup
Pipelife Cup U10 30/12
Admin
Anna palautetta
Ilmoita bugeista
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Otteluita
Ottelupäivä
perjantai 8 maaliskuuta (2024)
lauantai 9 maaliskuuta (2024)
sunnuntai 10 maaliskuuta (2024)
More filters
Luokka
1
Ryhmä
A
B
Ottelumuoto
Ryhmä peli
Playoffit
Kenttä
Kuben
#
Laiks
Arēna
Mājnieku komanda
Viesu komanda
Rezultāts
10.3.2024
13
Kvartsfinal 1
1
09:00
Kārta
2
tmp
Kiimingin Kiekko-Pojat
Tornio IHC
Kiimingin Kiekko-Pojat vs Tornio IHC
5
-
0
14
Kvartsfinal 2
1
10:05
Kārta
2
tmp
Pajala HC
Luleå HF 1
Pajala HC vs Luleå HF 1
2
-
8
15
Kvartsfinal 3
1
11:10
Kārta
2
tmp
Luleå HF 2
HaparandaTornio UHC
Luleå HF 2 vs HaparandaTornio UHC
10
-
2
16
Kvartsfinal 4
1
12:15
Kārta
0
tmp
Kalix HC
Pellon Kiekko
Kalix HC vs Pellon Kiekko
2
-
1
17
Semifinal 1
1
13:20
Kārta
2
tmp
Kiimingin Kiekko-Pojat
Luleå HF 1
Kiimingin Kiekko-Pojat vs Luleå HF 1
10
-
2
18
Semifinal 2
1
14:25
Kārta
2
tmp
Luleå HF 2
Kalix HC
Luleå HF 2 vs Kalix HC
4
-
1
19
7-8e plats
1
15:30
Kārta
1
tmp
Tornio IHC
HaparandaTornio UHC
Tornio IHC vs HaparandaTornio UHC
3
-
1
20
5-6e plats
1
16:35
Kārta
1
tmp
Pellon Kiekko
Pajala HC
Pellon Kiekko vs Pajala HC
1
-
3
21
Bronsmatch
1
17:40
Kārta
1
tmp
Luleå HF 1
Kalix HC
Luleå HF 1 vs Kalix HC
2
-
5
22
Final
1
18:45
Kārta
1
tmp
Kiimingin Kiekko-Pojat
Luleå HF 2
Kiimingin Kiekko-Pojat vs Luleå HF 2
5
-
4
Spēle notiek
Spēle nav sākusies
Spēles beigusies
Tulosta
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad