Cuponline käyttää evästeitä parantaakseen käyttäjän kokemusta.
Lue lisää
Anton Lander Cup 2023 U12
Timrå IK
,
Jääkiekko
Timrå
Timrå
Jääkiekko
30/9-1/10
U 12
Etusivu
Info
Uutiset
Sääntöjä
Kenttiä
Luokkia / Ryhmiä
Signup form
Joukkueita
Otteluita
Taulukot
Tilastoja
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Teamsters Cup 2024 U12
Zäta Cup 2024 U10
Anton Lander Cup 2023 U12
Lillstrimma Cup 2023 U13
Zäta Cup 2023 U10
Lillstrimma Cup 2023 U13
Teamsters Cup 2023 U12
Anton Lander Cup 2022 U12
Zäta Cup 2022 U10
Lillstrimma Cup 2022 U13
Teamsters Cup 2022 U12
Lillstrimma Cup 2021 (U14)
Teamsters Cup 2021 U12
Anton Lander Cup 2021
Zäta Cup 2021
Lillstrimma Cup 2020
Anton Lander Cup 2020 - U11
Zäta Cup 2020
Lillstrimma Cup 2020
Teamsters Cup 2020
Anton Lander Cup 2019
Zäta Cup 2019
Lillstrimma Cup 2019
Teamsters Cup 2019
Zäta Cup 2018
Lillstrimma Cup 2018
Teamsters Cup 2018
Anton Lander Cup 2018
Zäta Cup 2017
Lillstrimma Cup 2017
Koneo Cup 2017
Anton Lander Cup 2017
Zäta Cup 2016
Lillstrimma Cup 2016
Koneo Cup 2016
Anton Lander Cup 2016
Zäta Cup 2015
Lillstrimma Cup 2015
Konica Minolta | Koneo Cup fd. Red Eagle Cup
Anton Lander Cup 2015
Zäta Cup 2014
Lillstrimma Cup 2014
Red Eagles Cup 2014
Anton Lander Cup 2013
Zäta Cup 2013
Lillstrimma Cup 2013
Red Eagles Cup 2013
Anton Lander Cup
Zäta Cup 2012
Lillstrimma Cup 2012
Red Eagle Cup 2012
Drömcupen 2012
Zäta Cup 2011
Lillstrimmacup 2011
Red Eagle Cup 2011
Drömcupen 2011
Zäta Cup 2010
Lillstrimma Cup 2010
Red Eagles Cup 2010
Drömcupen 2010
Zäta Cup 2009
Drömcupen
Red Eagles Cup 2009
Lillstrimma Cup 2009
Zäta Cup 2008
Red Eagle Cup 2008
Lillstrimma Cup 2008
Drömcupen 2007
Zäta Cup 2007
Admin
Anna palautetta
Ilmoita bugeista
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Otteluita
Boo Hockey Club Lag 1
,
Anton Lander Cup U12
Ottelupäivä
lauantai 30 syyskuuta (2023)
sunnuntai 1 lokakuuta (2023)
More filters
Luokka
Anton Lander Cup U12
Ryhmä
Grupp 1
Grupp 2
Ottelumuoto
Ryhmä peli
Playoffit
Kenttä
Lillstrimma Hallen plan 1
Lillstrimma Hallen plan 2
SCA arena plan 1
SCA arena plan 2
#
Tid
Hal
Hjemmehold
Udehold
Resultat
30.9.2023
10
Anton Lander Cup U12
Grupp 1
09:20
SCA 2
Rnd
3
tmp
Boo Hockey Club Lag 1
Timrå IK lag 3
Boo Hockey Club Lag 1 vs Timrå IK lag 3
0
-
0
14
Anton Lander Cup U12
Grupp 1
10:00
SCA 2
Rnd
4
tmp
Tullinge TP HC Lag 1
Boo Hockey Club Lag 1
Tullinge TP HC Lag 1 vs Boo Hockey Club Lag 1
0
-
0
28
Anton Lander Cup U12
Grupp 1
12:05
Lillstrimma 2
Rnd
7
tmp
Hille/Åbyggeby IK Lag 1
Boo Hockey Club Lag 1
Hille/Åbyggeby IK Lag 1 vs Boo Hockey Club Lag 1
0
-
0
31
Anton Lander Cup U12
Grupp 1
12:40
Lillstrimma 1
Rnd
8
tmp
Valbo HC Lag 1
Boo Hockey Club Lag 1
Valbo HC Lag 1 vs Boo Hockey Club Lag 1
0
-
0
42
Anton Lander Cup U12
Grupp 1
14:45
SCA 2
Rnd
11
tmp
Boo Hockey Club Lag 1
Täby HC Lag 1
Boo Hockey Club Lag 1 vs Täby HC Lag 1
0
-
0
57
Anton Lander Cup U12
Grupp 1
18:55
Lillstrimma 1
Rnd
15
tmp
Valbo HC lag 4
Boo Hockey Club Lag 1
Valbo HC lag 4 vs Boo Hockey Club Lag 1
0
-
0
1.10.2023
72
Anton Lander Cup U12
Grupp 1
09:20
Lillstrimma 2
Rnd
17
tmp
Boo Hockey Club Lag 1
Timrå IK Lag 1
Boo Hockey Club Lag 1 vs Timrå IK Lag 1
0
-
0
77
Anton Lander Cup U12
Grupp 1
10:45
SCA 1
Rnd
19
tmp
Boo Hockey Club Lag 1
Bollnäs IS Lag 1
Boo Hockey Club Lag 1 vs Bollnäs IS Lag 1
0
-
0
82
Anton Lander Cup U12
Grupp 1
11:20
SCA 2
Rnd
20
tmp
SDE Hockey Lag 1
Boo Hockey Club Lag 1
SDE Hockey Lag 1 vs Boo Hockey Club Lag 1
0
-
0
Kampen igang
Kampen ikke startet
Kampen afsluttet
Tulosta
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad