Cuponline uses cookies to improve the user experience
Læs mere
Anton Lander Cup 2023 U12
Timrå IK
,
Ishockey
Timrå
Timrå
Ishockey
30/9-1/10
U 12
Start
Info
Nyheder
Regler
Haller
Klasser / Grupper
Signup form
Hold
Kampe
Stillinger
Statistik
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Teamsters Cup 2024 U12
Zäta Cup 2024 U10
Anton Lander Cup 2023 U12
Lillstrimma Cup 2023 U13
Zäta Cup 2023 U10
Lillstrimma Cup 2023 U13
Teamsters Cup 2023 U12
Anton Lander Cup 2022 U12
Zäta Cup 2022 U10
Lillstrimma Cup 2022 U13
Teamsters Cup 2022 U12
Lillstrimma Cup 2021 (U14)
Teamsters Cup 2021 U12
Anton Lander Cup 2021
Zäta Cup 2021
Lillstrimma Cup 2020
Anton Lander Cup 2020 - U11
Zäta Cup 2020
Lillstrimma Cup 2020
Teamsters Cup 2020
Anton Lander Cup 2019
Zäta Cup 2019
Lillstrimma Cup 2019
Teamsters Cup 2019
Zäta Cup 2018
Lillstrimma Cup 2018
Teamsters Cup 2018
Anton Lander Cup 2018
Zäta Cup 2017
Lillstrimma Cup 2017
Koneo Cup 2017
Anton Lander Cup 2017
Zäta Cup 2016
Lillstrimma Cup 2016
Koneo Cup 2016
Anton Lander Cup 2016
Zäta Cup 2015
Lillstrimma Cup 2015
Konica Minolta | Koneo Cup fd. Red Eagle Cup
Anton Lander Cup 2015
Zäta Cup 2014
Lillstrimma Cup 2014
Red Eagles Cup 2014
Anton Lander Cup 2013
Zäta Cup 2013
Lillstrimma Cup 2013
Red Eagles Cup 2013
Anton Lander Cup
Zäta Cup 2012
Lillstrimma Cup 2012
Red Eagle Cup 2012
Drömcupen 2012
Zäta Cup 2011
Lillstrimmacup 2011
Red Eagle Cup 2011
Drömcupen 2011
Zäta Cup 2010
Lillstrimma Cup 2010
Red Eagles Cup 2010
Drömcupen 2010
Zäta Cup 2009
Drömcupen
Red Eagles Cup 2009
Lillstrimma Cup 2009
Zäta Cup 2008
Red Eagle Cup 2008
Lillstrimma Cup 2008
Drömcupen 2007
Zäta Cup 2007
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Kampe for
SDE Hockey Lag 1
,
Anton Lander Cup U12
Kampdag
lørdag 30 september (2023)
søndag 1 oktober (2023)
More filters
Klasse
Anton Lander Cup U12
Gruppe
Grupp 1
Grupp 2
Kamptype
Gruppespil
Slutspil
Hal
Lillstrimma Hallen plan 1
Lillstrimma Hallen plan 2
SCA arena plan 1
SCA arena plan 2
#
Tid
Hal
Hjemmehold
Udehold
Resultat
30-09-2023
20
Anton Lander Cup U12
Grupp 1
10:45
Lillstrimma 2
Rnd
5
tmp
SDE Hockey Lag 1
Täby HC Lag 1
SDE Hockey Lag 1 vs Täby HC Lag 1
0
-
0
23
Anton Lander Cup U12
Grupp 1
11:20
Lillstrimma 1
Rnd
6
tmp
SDE Hockey Lag 1
Timrå IK Lag 1
SDE Hockey Lag 1 vs Timrå IK Lag 1
0
-
0
33
Anton Lander Cup U12
Grupp 1
13:25
SCA 1
Rnd
9
tmp
Bollnäs IS Lag 1
SDE Hockey Lag 1
Bollnäs IS Lag 1 vs SDE Hockey Lag 1
0
-
0
38
Anton Lander Cup U12
Grupp 1
14:00
SCA 2
Rnd
10
tmp
Tullinge TP HC Lag 1
SDE Hockey Lag 1
Tullinge TP HC Lag 1 vs SDE Hockey Lag 1
0
-
0
50
Anton Lander Cup U12
Grupp 1
16:15
Lillstrimma 2
Rnd
13
tmp
Timrå IK lag 3
SDE Hockey Lag 1
Timrå IK lag 3 vs SDE Hockey Lag 1
0
-
0
53
Anton Lander Cup U12
Grupp 1
17:25
Lillstrimma 1
Rnd
14
tmp
Hille/Åbyggeby IK Lag 1
SDE Hockey Lag 1
Hille/Åbyggeby IK Lag 1 vs SDE Hockey Lag 1
0
-
0
01-10-2023
78
Anton Lander Cup U12
Grupp 1
10:45
SCA 2
Rnd
19
tmp
SDE Hockey Lag 1
Valbo HC Lag 1
SDE Hockey Lag 1 vs Valbo HC Lag 1
0
-
0
82
Anton Lander Cup U12
Grupp 1
11:20
SCA 2
Rnd
20
tmp
SDE Hockey Lag 1
Boo Hockey Club Lag 1
SDE Hockey Lag 1 vs Boo Hockey Club Lag 1
0
-
0
86
Anton Lander Cup U12
Grupp 1
12:05
Lillstrimma 2
Rnd
21
tmp
Valbo HC lag 4
SDE Hockey Lag 1
Valbo HC lag 4 vs SDE Hockey Lag 1
0
-
0
Kampen igang
Kampen ikke startet
Kampen afsluttet
Udskrift
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad