Cuponline uses cookies to improve the user experience
Читать больше
Slottskogsrinken Memorial Cup
Bäcken HC
,
Хоккей
Slottskogsrinken/Göteborg
Slottskogsrinken/Göteborg
Хоккей
30 apr 2022
U11
Start
Информация
Новости
Правила
Арены
Возрастные группы / Подгруппы
Signup form
Команды
Игры
Таблицы
Статистика
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Marconicupen
Revanschen Bäcken HC
Spring Cup U13
Bäcken Hockey Games
Bäcken hockey games
Slottskogsrinken Memorial Cup
Bäcken Hockey Games
Bäcken Hockey Games
Bäcken Hockey Games U12
Bäcken Hockey Games U12 (-08)
Bäcken Hockey Games
Bäcken Hockey Games U11 - 2019
Bäcken Hockey Games
Bäcken Hockey Games U12
Bäcken Hockey Games
Bäcken Hockey Cup 2018 (-09)
Bäcken Hockey Games
Bäcken Hockey Games
Bäcken Hockey Games
Bäcken Hockey Games U14
Bäcken HC U12 (C1)
Bäcken Hockey Games U14
Bäcken Hockey Games U12
Bäcken Hockey Games U16
Bäcken Hockey Games U11
Bäcken Hockey Games B-pojk
Bäcken Hockey Games U12
Bäcken Hockey Games U11
Bäcken Hockey Games U12
Bäcken Hockey Games U10
Bäcken Hockey Games 2013
Bäcken Hockey Games U11
Bäcken Team-01 Ice Cup -U12
Bäckenpokalen U10
Bäcken Hockey Games U14
Ingen cup
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Игры для
Kållered SK Vit
,
Födda 2011
День игры
суббота 30 апреля (2022)
More filters
Возрастная группа
Födda 2011
Подгруппа
Grupp 1
Тип игры
Игра подгруппы
Плей-офф
Арена
Slottskogsrinken
#
Time
Arena
Home Team
Guest Team
Result
30.04.2022
1
Plan 1 Café
Födda 2011
Grupp 1
08:30
S-rinken
Round
1
tmp
Kållered SK Vit
Bäcken HC Blå
Kållered SK Vit vs Bäcken HC Blå
5
Plan 2 -Mitten
Födda 2011
Grupp 1
09:00
S-rinken
Round
2
tmp
Kållered SK Vit
Mölndal Hockey Vit
Kållered SK Vit vs Mölndal Hockey Vit
14
Plan 2 -Mitten
Födda 2011
Grupp 1
10:45
S-rinken
Round
5
tmp
Mölndal Hockey Röd
Kållered SK Vit
Mölndal Hockey Röd vs Kållered SK Vit
20
Plan 2 -Mitten
Födda 2011
Grupp 1
11:45
S-rinken
Round
7
tmp
Munkedals BK Grön
Kållered SK Vit
Munkedals BK Grön vs Kållered SK Vit
26
Plan 3 -Klockan
Födda 2011
Grupp 1
13:30
S-rinken
Round
9
tmp
Kållered SK Vit
Munkedals BK Vit
Kållered SK Vit vs Munkedals BK Vit
28
Plan 2 -Mitten
Födda 2011
Grupp 1
14:00
S-rinken
Round
10
tmp
Kållered SK Vit
Rödovre Ishockey
Kållered SK Vit vs Rödovre Ishockey
36
Plan 1 Café
Födda 2011
Grupp 1
15:45
S-rinken
Round
13
tmp
Kållered SK Vit
Skärgårdens SK Vit
Kållered SK Vit vs Skärgårdens SK Vit
40
Plan 2 -Mitten
Födda 2011
Grupp 1
16:15
S-rinken
Round
14
tmp
Skärgårdens SK Blå
Kållered SK Vit
Skärgårdens SK Blå vs Kållered SK Vit
50
Plan 3 -Klockan
Födda 2011
Grupp 1
18:00
S-rinken
Round
17
tmp
Bäcken HC Vit
Kållered SK Vit
Bäcken HC Vit vs Kållered SK Vit
Game in progress
Game not started
Game played
Распечатать
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad