Cuponline käyttää evästeitä parantaakseen käyttäjän kokemusta.
Lue lisää
Meritorpucken
Lindlövens IF
,
Jääkiekko
Lindesberg
Lindesberg
Jääkiekko
19 - 20 mar 2022
U 12
Etusivu
Info
Uutiset
Sääntöjä
Kenttiä
Luokkia / Ryhmiä
Signup form
Joukkueita
Otteluita
Taulukot
Tilastoja
Galleria
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Linde Energi Cup U 13
J 18 Cup INSTÄLLD
Bergslagens Sparbank Cup - U 16
J 20 Cup INSTÄLLD
Meritorpucken-U 14
LIBO U 13 Cup
LIBO Cup - U 12
U 14 Cup
U 12 Cup
J 18 Cup
U 13 Cup
U 16 Cup
J 18 Cup
LIBO Cupen U 16
Bergslagens Sparbank Cup - U 15
Meritorpucken U-13
Lövencup
LIBO CUP-U 12
Lindesbergs Bygg Christmas Cup U 12
Linde Energi Cup
J 18 Cup
Bergslagens Sparbank Cup U 14
Meritorpucken
LIBO Cupen
J 18 Träningscup
Meritorpucken
Linde Energi Cup
Bergslagens Sparbank Cup
Bergslagens Sparbanks Cup
Linde Energi Cup
Meritorpucken
Meritorpucken
Lövencupen
Linde Energi Cup
Meritorpucken
Knattecupen
VillaFix Cupen
Knattecupen
Meritorpucken 2016
Linde Energi Cup 2015
Linde Energi Cup
Meritorpucken
Admin
Anna palautetta
Ilmoita bugeista
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Otteluita
Ottelupäivä
lauantai 19 maaliskuuta (2022)
sunnuntai 20 maaliskuuta (2022)
More filters
Luokka
U 12
Ryhmä
Grupp A
Grupp B
Ottelumuoto
Ryhmä peli
Playoffit
Kenttä
Lindehov
#
Cas
Aréna
Domácí mužstvo
Hostující mužstvo
Výsledek
20.3.2022
12
U 12
Grupp A
08:00
Kolo
0
tmp
Örebro HU
Lindlövens IF Orange
Örebro HU vs Lindlövens IF Orange
2
-
2
13
U 12
Grupp A
09:15
Kolo
0
tmp
IK Huge
Lindlövens IF Vit
IK Huge vs Lindlövens IF Vit
7
-
3
14
U 12
Grupp A
10:30
Kolo
0
tmp
Guldsmedshytte SK
Örebro HU
Guldsmedshytte SK vs Örebro HU
5
-
0
15
U 12
Grupp A
11:45
Kolo
0
tmp
Almtuna IS
Lindlövens IF Orange
Almtuna IS vs Lindlövens IF Orange
13
-
2
16
Slutspelsmatch
U 12
13:00
Kolo
0
tmp
Örebro HU
Lindlövens IF Orange
Örebro HU vs Lindlövens IF Orange
3
-
2
17
Slutspelsmatch
U 12
14:15
Kolo
0
tmp
Almtuna IS
Guldsmedshytte SK
Almtuna IS vs Guldsmedshytte SK
4
-
3
18
Slutspelsmatch
U 12
15:30
Kolo
0
tmp
IK Huge
Lindlövens IF Vit
IK Huge vs Lindlövens IF Vit
3
-
2
19
Match om 3.e pris
U 12
16:45
Kolo
0
tmp
Guldsmedshytte SK
Lindlövens IF Vit
Guldsmedshytte SK vs Lindlövens IF Vit
3
-
4
20
Final
U 12
18:00
Kolo
0
tmp
Almtuna IS
IK Huge
Almtuna IS vs IK Huge
4
-
5
OT
Utkání probíhá
Utkání nezačato
Utkání odehráno
Tulosta
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad