15.4.2022
|
0
|
U9
Grupp A
|
08:00
|
Plan 1
Omgång
1
tmp
|
Trelleborgs IF Svart
|
Malmö Redhawks Svart
|
Trelleborgs IF Svart
vs
Malmö Redhawks Svart
4
-
2
|
|
0
|
U9
Grupp B
|
08:00
|
Plan 2
Omgång
1
tmp
|
Malmö Redhawks Vit
|
IF Lejonet
|
Malmö Redhawks Vit
vs
IF Lejonet
7
-
1
|
|
0
|
U9
Grupp B
|
08:30
|
Plan 2
Omgång
1
tmp
|
Rødovre Hockey
|
Rögle BK Vit
|
Rødovre Hockey
vs
Rögle BK Vit
13
-
2
|
|
0
|
U9
Grupp A
|
08:30
|
Plan 1
Omgång
1
tmp
|
Malmö Redhawks Röd
|
Rögle BK Svart
|
Malmö Redhawks Röd
vs
Rögle BK Svart
4
-
2
|
|
0
|
U9
Grupp A
|
09:00
|
Plan 1
Omgång
0
tmp
|
Copenhagen Falcons
|
Rögle BK Grön
|
Copenhagen Falcons
vs
Rögle BK Grön
1
-
7
|
|
0
|
U9
Grupp B
|
09:00
|
Plan 2
Omgång
1
tmp
|
Trelleborgs IF Grön
|
Rögle BK Gul
|
Trelleborgs IF Grön
vs
Rögle BK Gul
2
-
6
|
|
0
|
U9
Grupp B
|
09:30
|
Plan 2
Omgång
1
tmp
|
Frosta HC Vit
|
Rögle BK Röd
|
Frosta HC Vit
vs
Rögle BK Röd
5
-
7
|
|
0
|
U9
Grupp A
|
09:30
|
Plan 1
Omgång
1
tmp
|
Frosta HC Blå
|
Rögle BK Blå
|
Frosta HC Blå
vs
Rögle BK Blå
1
-
4
|
|
0
|
U9
Grupp B
|
10:15
|
Plan 1
Omgång
2
tmp
|
IF Lejonet
|
Rögle BK Vit
|
IF Lejonet
vs
Rögle BK Vit
0
-
8
|
|
0
|
U9
Grupp A
|
10:15
|
Plan 2
Omgång
2
tmp
|
Copenhagen Falcons
|
Rögle BK Blå
|
Copenhagen Falcons
vs
Rögle BK Blå
5
-
4
|
|
0
|
U9
Grupp A
|
10:45
|
Plan 2
Omgång
2
tmp
|
Rögle BK Svart
|
Trelleborgs IF Svart
|
Rögle BK Svart
vs
Trelleborgs IF Svart
5
-
7
|
|
0
|
U9
Grupp B
|
10:45
|
Plan 1
Omgång
2
tmp
|
Rögle BK Röd
|
Malmö Redhawks Vit
|
Rögle BK Röd
vs
Malmö Redhawks Vit
12
-
5
|
|
0
|
U9
Grupp B
|
11:15
|
Plan 1
Omgång
2
tmp
|
Rögle BK Gul
|
Rødovre Hockey
|
Rögle BK Gul
vs
Rødovre Hockey
2
-
12
|
|
0
|
U9
Grupp A
|
11:15
|
Plan 2
Omgång
2
tmp
|
Rögle BK Grön
|
Malmö Redhawks Svart
|
Rögle BK Grön
vs
Malmö Redhawks Svart
6
-
7
|
|
0
|
U9
Grupp A
|
11:45
|
Plan 2
Omgång
2
tmp
|
Malmö Redhawks Röd
|
Frosta HC Blå
|
Malmö Redhawks Röd
vs
Frosta HC Blå
5
-
2
|
|
0
|
U9
Grupp B
|
11:45
|
Plan 1
Omgång
2
tmp
|
Trelleborgs IF Grön
|
Frosta HC Vit
|
Trelleborgs IF Grön
vs
Frosta HC Vit
5
-
2
|
|
0
|
U9
Grupp B
|
12:30
|
Plan 2
Omgång
3
tmp
|
Rødovre Hockey
|
Frosta HC Vit
|
Rødovre Hockey
vs
Frosta HC Vit
15
-
0
|
|
0
|
U9
Grupp A
|
12:30
|
Plan 1
Omgång
3
tmp
|
Malmö Redhawks Svart
|
Frosta HC Blå
|
Malmö Redhawks Svart
vs
Frosta HC Blå
6
-
0
|
|
0
|
U9
Grupp A
|
13:00
|
Plan 1
Omgång
3
tmp
|
Rögle BK Svart
|
Copenhagen Falcons
|
Rögle BK Svart
vs
Copenhagen Falcons
4
-
9
|
|
0
|
U9
Grupp B
|
13:00
|
Plan 2
Omgång
3
tmp
|
Rögle BK Röd
|
IF Lejonet
|
Rögle BK Röd
vs
IF Lejonet
9
-
3
|
|
0
|
U9
Grupp B
|
13:30
|
Plan 2
Omgång
3
tmp
|
Rögle BK Vit
|
Rögle BK Gul
|
Rögle BK Vit
vs
Rögle BK Gul
8
-
17
|
|
0
|
U9
Grupp A
|
13:30
|
Plan 1
Omgång
3
tmp
|
Rögle BK Blå
|
Rögle BK Grön
|
Rögle BK Blå
vs
Rögle BK Grön
11
-
6
|
|
0
|
U9
Grupp A
|
14:00
|
Plan 1
Omgång
3
tmp
|
Trelleborgs IF Svart
|
Malmö Redhawks Röd
|
Trelleborgs IF Svart
vs
Malmö Redhawks Röd
4
-
5
|
|
0
|
U9
Grupp B
|
14:00
|
Plan 2
Omgång
3
tmp
|
Malmö Redhawks Vit
|
Trelleborgs IF Grön
|
Malmö Redhawks Vit
vs
Trelleborgs IF Grön
4
-
4
|
|
0
|
U9
Grupp B
|
14:45
|
Plan 1
Omgång
4
tmp
|
Trelleborgs IF Grön
|
Rögle BK Röd
|
Trelleborgs IF Grön
vs
Rögle BK Röd
3
-
13
|
|
0
|
U9
Grupp A
|
14:45
|
Plan 2
Omgång
4
tmp
|
Malmö Redhawks Svart
|
Rögle BK Blå
|
Malmö Redhawks Svart
vs
Rögle BK Blå
2
-
2
|
|
0
|
U9
Grupp A
|
15:15
|
Plan 2
Omgång
4
tmp
|
Trelleborgs IF Svart
|
Copenhagen Falcons
|
Trelleborgs IF Svart
vs
Copenhagen Falcons
7
-
1
|
|
0
|
U9
Grupp B
|
15:15
|
Plan 1
Omgång
4
tmp
|
IF Lejonet
|
Rögle BK Gul
|
IF Lejonet
vs
Rögle BK Gul
8
-
7
|
|
0
|
U9
Grupp B
|
15:45
|
Plan 1
Omgång
4
tmp
|
Frosta HC Vit
|
Rögle BK Vit
|
Frosta HC Vit
vs
Rögle BK Vit
5
-
9
|
|
0
|
U9
Grupp A
|
15:45
|
Plan 2
Omgång
4
tmp
|
Malmö Redhawks Röd
|
Rögle BK Grön
|
Malmö Redhawks Röd
vs
Rögle BK Grön
1
-
8
|
|
0
|
U9
Grupp A
|
16:15
|
Plan 2
Omgång
4
tmp
|
Frosta HC Blå
|
Rögle BK Svart
|
Frosta HC Blå
vs
Rögle BK Svart
3
-
8
|
|
0
|
U9
Grupp B
|
16:15
|
Plan 1
Omgång
4
tmp
|
Rødovre Hockey
|
Malmö Redhawks Vit
|
Rødovre Hockey
vs
Malmö Redhawks Vit
18
-
1
|
|
0
|
U9
Grupp B
|
17:00
|
Plan 1
Omgång
5
tmp
|
Trelleborgs IF Grön
|
IF Lejonet
|
Trelleborgs IF Grön
vs
IF Lejonet
3
-
3
|
|
0
|
U9
Grupp A
|
17:00
|
Plan 2
Omgång
5
tmp
|
Rögle BK Blå
|
Trelleborgs IF Svart
|
Rögle BK Blå
vs
Trelleborgs IF Svart
10
-
3
|
|
0
|
U9
Grupp A
|
17:30
|
Plan 2
Omgång
5
tmp
|
Rögle BK Grön
|
Frosta HC Blå
|
Rögle BK Grön
vs
Frosta HC Blå
7
-
2
|
|
0
|
U9
Grupp B
|
17:30
|
Plan 1
Omgång
5
tmp
|
Rögle BK Gul
|
Frosta HC Vit
|
Rögle BK Gul
vs
Frosta HC Vit
0
-
3
|
|
0
|
U9
Grupp B
|
18:00
|
Plan 2
Omgång
5
tmp
|
Rögle BK Röd
|
Rødovre Hockey
|
Rögle BK Röd
vs
Rødovre Hockey
0
-
14
|
|
0
|
U9
Grupp A
|
18:00
|
Plan 1
Omgång
5
tmp
|
Rögle BK Svart
|
Malmö Redhawks Svart
|
Rögle BK Svart
vs
Malmö Redhawks Svart
3
-
11
|
|
0
|
U9
Grupp A
|
18:30
|
Plan 1
Omgång
5
tmp
|
Malmö Redhawks Röd
|
Copenhagen Falcons
|
Malmö Redhawks Röd
vs
Copenhagen Falcons
2
-
3
|
|
0
|
U9
Grupp B
|
18:30
|
Plan 2
Omgång
5
tmp
|
Rögle BK Vit
|
Malmö Redhawks Vit
|
Rögle BK Vit
vs
Malmö Redhawks Vit
7
-
7
|
|