2013-04-13
|
1
|
U9
A
|
08:00
|
JM klock
Omgång
1
tmp
|
AIK
|
HässelBy Kälvesta
|
AIK
vs
HässelBy Kälvesta
10
-
4
|
|
2
|
U9
A
|
08:00
|
JM Café
Omgång
1
tmp
|
Södertälje SK Röd
|
Viggbyholms IK
|
Södertälje SK Röd
vs
Viggbyholms IK
2
-
1
|
|
3
|
U9
B
|
08:00
|
A klock
Omgång
1
tmp
|
Ekerö IK Vit
|
Göta Traneberg Vit
|
Ekerö IK Vit
vs
Göta Traneberg Vit
6
-
3
|
|
4
|
U9
B
|
08:00
|
A Entré
Omgång
1
tmp
|
IFK Tumba Hockey
|
Vallentuna Hockey Röd
|
IFK Tumba Hockey
vs
Vallentuna Hockey Röd
3
-
4
|
|
5
|
U9
C
|
08:45
|
JM klock
Omgång
1
tmp
|
Solna HC
|
Brinken IF
|
Solna HC
vs
Brinken IF
4
-
9
|
|
6
|
U9
C
|
08:45
|
JM Café
Omgång
1
tmp
|
Haninge Hockey
|
Vallentuna Hockey Vit
|
Haninge Hockey
vs
Vallentuna Hockey Vit
9
-
1
|
|
7
|
U9
D
|
08:45
|
A klock
Omgång
1
tmp
|
Göta Traneberg Röd
|
Ekerö IK Blå
|
Göta Traneberg Röd
vs
Ekerö IK Blå
4
-
3
|
|
8
|
U9
D
|
08:45
|
A Entré
Omgång
1
tmp
|
Nacka HK
|
Södertälje SK Vit
|
Nacka HK
vs
Södertälje SK Vit
3
-
0
|
|
9
|
U9
B
|
10:30
|
JM klock
Omgång
2
tmp
|
Ekerö IK Vit
|
IFK Tumba Hockey
|
Ekerö IK Vit
vs
IFK Tumba Hockey
5
-
1
|
|
10
|
U9
B
|
10:30
|
JM Café
Omgång
2
tmp
|
Göta Traneberg Vit
|
Vallentuna Hockey Röd
|
Göta Traneberg Vit
vs
Vallentuna Hockey Röd
2
-
5
|
|
11
|
U9
A
|
10:30
|
A klock
Omgång
2
tmp
|
Södertälje SK Röd
|
AIK
|
Södertälje SK Röd
vs
AIK
1
-
9
|
|
12
|
U9
A
|
10:30
|
A Entré
Omgång
2
tmp
|
HässelBy Kälvesta
|
Viggbyholms IK
|
HässelBy Kälvesta
vs
Viggbyholms IK
10
-
3
|
|
13
|
U9
D
|
11:15
|
JM klock
Omgång
2
tmp
|
Göta Traneberg Röd
|
Nacka HK
|
Göta Traneberg Röd
vs
Nacka HK
2
-
6
|
|
14
|
U9
D
|
11:15
|
JM Café
Omgång
2
tmp
|
Ekerö IK Blå
|
Södertälje SK Vit
|
Ekerö IK Blå
vs
Södertälje SK Vit
1
-
5
|
|
15
|
U9
C
|
11:15
|
A klock
Omgång
2
tmp
|
Haninge Hockey
|
Solna HC
|
Haninge Hockey
vs
Solna HC
9
-
0
|
|
16
|
U9
C
|
11:15
|
A Entré
Omgång
2
tmp
|
Vallentuna Hockey Vit
|
Brinken IF
|
Vallentuna Hockey Vit
vs
Brinken IF
5
-
3
|
|
17
|
U9
A
|
12:15
|
JM klock
Omgång
3
tmp
|
AIK
|
Viggbyholms IK
|
AIK
vs
Viggbyholms IK
11
-
2
|
|
18
|
U9
B
|
12:15
|
JM Café
Omgång
3
tmp
|
Ekerö IK Vit
|
Vallentuna Hockey Röd
|
Ekerö IK Vit
vs
Vallentuna Hockey Röd
6
-
5
|
|
19
|
U9
A
|
12:15
|
A klock
Omgång
3
tmp
|
HässelBy Kälvesta
|
Södertälje SK Röd
|
HässelBy Kälvesta
vs
Södertälje SK Röd
5
-
5
|
|
20
|
U9
B
|
12:15
|
A Entré
Omgång
3
tmp
|
Göta Traneberg Vit
|
IFK Tumba Hockey
|
Göta Traneberg Vit
vs
IFK Tumba Hockey
3
-
7
|
|
21
|
U9
C
|
13:00
|
JM klock
Omgång
3
tmp
|
Haninge Hockey
|
Brinken IF
|
Haninge Hockey
vs
Brinken IF
8
-
2
|
|
22
|
U9
D
|
13:00
|
JM Café
Omgång
3
tmp
|
Nacka HK
|
Ekerö IK Blå
|
Nacka HK
vs
Ekerö IK Blå
6
-
0
|
|
23
|
U9
C
|
13:00
|
A klock
Omgång
3
tmp
|
Vallentuna Hockey Vit
|
Solna HC
|
Vallentuna Hockey Vit
vs
Solna HC
8
-
5
|
|
24
|
U9
D
|
13:00
|
A Entré
Omgång
3
tmp
|
Göta Traneberg Röd
|
Södertälje SK Vit
|
Göta Traneberg Röd
vs
Södertälje SK Vit
9
-
3
|
|
25
Placering 13-16 (A4-B4)
|
U9
|
14:15
|
JM klock
Omgång
4
tmp
|
Viggbyholms IK
|
Göta Traneberg Vit
|
Viggbyholms IK
vs
Göta Traneberg Vit
8
-
4
|
|
26
Placering 13-16 (C4-D4)
|
U9
|
14:15
|
JM Café
Omgång
4
tmp
|
Solna HC
|
Ekerö IK Blå
|
Solna HC
vs
Ekerö IK Blå
4
-
7
|
|
27
Placering 9-12 (A3-B3)
|
U9
|
14:15
|
A klock
Omgång
4
tmp
|
Södertälje SK Röd
|
IFK Tumba Hockey
|
Södertälje SK Röd
vs
IFK Tumba Hockey
7
-
8
|
|
28
Placering 9-12 (C3-D3)
|
U9
|
14:15
|
A Entré
Omgång
4
tmp
|
Brinken IF
|
Södertälje SK Vit
|
Brinken IF
vs
Södertälje SK Vit
2
-
4
|
|
29
Placering 5-8 (A2-B2)
|
U9
|
15:00
|
JM klock
Omgång
4
tmp
|
HässelBy Kälvesta
|
Vallentuna Hockey Röd
|
HässelBy Kälvesta
vs
Vallentuna Hockey Röd
6
-
4
|
|
30
Placering 5-8 (C2-D2)
|
U9
|
15:00
|
JM Café
Omgång
4
tmp
|
Vallentuna Hockey Vit
|
Göta Traneberg Röd
|
Vallentuna Hockey Vit
vs
Göta Traneberg Röd
0
-
2
|
|
31
Semifinal 1 (A1-B1)
|
U9
|
15:00
|
A klock
Omgång
4
tmp
|
AIK
|
Ekerö IK Vit
|
AIK
vs
Ekerö IK Vit
10
-
6
|
|
32
Semifinal 2 (C1-D1)
|
U9
|
15:00
|
A Entré
Omgång
4
tmp
|
Haninge Hockey
|
Nacka HK
|
Haninge Hockey
vs
Nacka HK
10
-
2
|
|
33
Placering 15
|
U9
|
16:05
|
JM klock
Omgång
5
tmp
|
Göta Traneberg Vit
|
Solna HC
|
Göta Traneberg Vit
vs
Solna HC
7
-
0
|
|
34
Placering 13
|
U9
|
16:05
|
JM Café
Omgång
5
tmp
|
Viggbyholms IK
|
Ekerö IK Blå
|
Viggbyholms IK
vs
Ekerö IK Blå
3
-
4
|
|
35
Placering 11
|
U9
|
16:05
|
A klock
Omgång
5
tmp
|
Södertälje SK Röd
|
Brinken IF
|
Södertälje SK Röd
vs
Brinken IF
7
-
4
|
|
36
Placering 9
|
U9
|
16:05
|
A Entré
Omgång
5
tmp
|
IFK Tumba Hockey
|
Södertälje SK Vit
|
IFK Tumba Hockey
vs
Södertälje SK Vit
5
-
4
|
|
37
Placering 7
|
U9
|
17:05
|
JM klock
Omgång
5
tmp
|
Vallentuna Hockey Röd
|
Vallentuna Hockey Vit
|
Vallentuna Hockey Röd
vs
Vallentuna Hockey Vit
0
-
0
|
|
38
Placering 5
|
U9
|
17:05
|
JM Café
Omgång
5
tmp
|
Göta Traneberg Röd
|
HässelBy Kälvesta
|
Göta Traneberg Röd
vs
HässelBy Kälvesta
1
-
6
|
|
39
Placering 3
|
U9
|
17:05
|
A klock
Omgång
5
tmp
|
Ekerö IK Vit
|
Nacka HK
|
Ekerö IK Vit
vs
Nacka HK
1
-
16
|
|
40
Final
|
U9
|
17:05
|
A Entré
Omgång
5
tmp
|
AIK
|
Haninge Hockey
|
AIK
vs
Haninge Hockey
11
-
3
|
|