Cuponline uses cookies to improve the user experience
Read more
Anton Lander Cup 2022 U12
Timrå IK
,
Icehockey
Timrå
Timrå
Icehockey
24-25 September
U12
Start
Information
News
Rules
Arenas
Classes / Groups
Signup form
Teams
Games
Tables
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Teamsters Cup 2024 U12
Zäta Cup 2024 U10
Anton Lander Cup 2023 U12
Lillstrimma Cup 2023 U13
Zäta Cup 2023 U10
Lillstrimma Cup 2023 U13
Teamsters Cup 2023 U12
Anton Lander Cup 2022 U12
Zäta Cup 2022 U10
Lillstrimma Cup 2022 U13
Teamsters Cup 2022 U12
Lillstrimma Cup 2021 (U14)
Teamsters Cup 2021 U12
Anton Lander Cup 2021
Zäta Cup 2021
Lillstrimma Cup 2020
Anton Lander Cup 2020 - U11
Zäta Cup 2020
Lillstrimma Cup 2020
Teamsters Cup 2020
Anton Lander Cup 2019
Zäta Cup 2019
Lillstrimma Cup 2019
Teamsters Cup 2019
Zäta Cup 2018
Lillstrimma Cup 2018
Teamsters Cup 2018
Anton Lander Cup 2018
Zäta Cup 2017
Lillstrimma Cup 2017
Koneo Cup 2017
Anton Lander Cup 2017
Zäta Cup 2016
Lillstrimma Cup 2016
Koneo Cup 2016
Anton Lander Cup 2016
Zäta Cup 2015
Lillstrimma Cup 2015
Konica Minolta | Koneo Cup fd. Red Eagle Cup
Anton Lander Cup 2015
Zäta Cup 2014
Lillstrimma Cup 2014
Red Eagles Cup 2014
Anton Lander Cup 2013
Zäta Cup 2013
Lillstrimma Cup 2013
Red Eagles Cup 2013
Anton Lander Cup
Zäta Cup 2012
Lillstrimma Cup 2012
Red Eagle Cup 2012
Drömcupen 2012
Zäta Cup 2011
Lillstrimmacup 2011
Red Eagle Cup 2011
Drömcupen 2011
Zäta Cup 2010
Lillstrimma Cup 2010
Red Eagles Cup 2010
Drömcupen 2010
Zäta Cup 2009
Drömcupen
Red Eagles Cup 2009
Lillstrimma Cup 2009
Zäta Cup 2008
Red Eagle Cup 2008
Lillstrimma Cup 2008
Drömcupen 2007
Zäta Cup 2007
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Games for
Njurunda lag 1
,
Anton Lander U12
Gameday
Saturday 24 September (2022)
Sunday 25 September (2022)
More filters
Class
Anton Lander U12
Group
Grupp A
Grupp B
Type of game
Group play
Playoffs
Arena
A-hallen
Lillstrimma
#
Laiks
Arēna
Mājnieku komanda
Viesu komanda
Rezultāts
9/24/2022
8
Plan 2 a-hall
Anton Lander U12
Grupp A
09:05
Kārta
2
tmp
Svedjeholmen
Njurunda lag 1
Svedjeholmen vs Njurunda lag 1
6
-
7
15
Plan 1 a-hall
Anton Lander U12
Grupp A
10:40
Kārta
4
tmp
Astor Lag 3
Njurunda lag 1
Astor Lag 3 vs Njurunda lag 1
3
-
8
25
Plan 1 - b-hall
Anton Lander U12
Grupp A
13:35
Kārta
7
tmp
Njurunda lag 1
Teg lag 1
Njurunda lag 1 vs Teg lag 1
10
-
2
32
Plan 2 a-hall
Anton Lander U12
Grupp A
14:30
Kārta
8
tmp
Timrå IK Lag 2
Njurunda lag 1
Timrå IK Lag 2 vs Njurunda lag 1
2
-
10
35
Plan 1 - b-hall
Anton Lander U12
Grupp A
15:35
Kārta
10
tmp
Njurunda lag 1
Timrå IK Lag 1
Njurunda lag 1 vs Timrå IK Lag 1
5
-
3
42
Plan 2 - b-hall
Anton Lander U12
Grupp A
17:35
Kārta
13
tmp
Falu if Lag 1
Njurunda lag 1
Falu if Lag 1 vs Njurunda lag 1
6
-
4
9/25/2022
45
Plan 1 a-hall
Anton Lander U12
Grupp A
08:00
Kārta
15
tmp
Östersunds IK lag 2
Njurunda lag 1
Östersunds IK lag 2 vs Njurunda lag 1
9
-
0
58
Plan 2 - b-hall
Anton Lander U12
09:45
Kārta
18
tmp
Falu if Lag 2
Njurunda lag 1
Falu if Lag 2 vs Njurunda lag 1
6
-
4
74
Plan 2 a-hall
Anton Lander U12
13:40
Kārta
26
tmp
Njurunda lag 1
Östersunds IK Lag 1
Njurunda lag 1 vs Östersunds IK Lag 1
7
-
2
80
Plan 2 - b-hall
Anton Lander U12
14:45
Kārta
29
tmp
Njurunda lag 1
Njurunda lag 2
Njurunda lag 1 vs Njurunda lag 2
0
-
0
Spēle notiek
Spēle nav sākusies
Spēles beigusies
Print
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad