Cuponline käyttää evästeitä parantaakseen käyttäjän kokemusta.
Lue lisää
Anton Lander Cup 2022 U12
Timrå IK
,
Jääkiekko
Timrå
Timrå
Jääkiekko
24-25 September
U12
Etusivu
Info
Uutiset
Sääntöjä
Kenttiä
Luokkia / Ryhmiä
Joukkueita
Otteluita
Taulukot
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Teamsters Cup 2024 U12
Zäta Cup 2024 U10
Anton Lander Cup 2023 U12
Lillstrimma Cup 2023 U13
Zäta Cup 2023 U10
Lillstrimma Cup 2023 U13
Teamsters Cup 2023 U12
Anton Lander Cup 2022 U12
Zäta Cup 2022 U10
Lillstrimma Cup 2022 U13
Teamsters Cup 2022 U12
Lillstrimma Cup 2021 (U14)
Teamsters Cup 2021 U12
Anton Lander Cup 2021
Zäta Cup 2021
Lillstrimma Cup 2020
Anton Lander Cup 2020 - U11
Zäta Cup 2020
Lillstrimma Cup 2020
Teamsters Cup 2020
Anton Lander Cup 2019
Zäta Cup 2019
Lillstrimma Cup 2019
Teamsters Cup 2019
Zäta Cup 2018
Lillstrimma Cup 2018
Teamsters Cup 2018
Anton Lander Cup 2018
Zäta Cup 2017
Lillstrimma Cup 2017
Koneo Cup 2017
Anton Lander Cup 2017
Zäta Cup 2016
Lillstrimma Cup 2016
Koneo Cup 2016
Anton Lander Cup 2016
Zäta Cup 2015
Lillstrimma Cup 2015
Konica Minolta | Koneo Cup fd. Red Eagle Cup
Anton Lander Cup 2015
Zäta Cup 2014
Lillstrimma Cup 2014
Red Eagles Cup 2014
Anton Lander Cup 2013
Zäta Cup 2013
Lillstrimma Cup 2013
Red Eagles Cup 2013
Anton Lander Cup
Zäta Cup 2012
Lillstrimma Cup 2012
Red Eagle Cup 2012
Drömcupen 2012
Zäta Cup 2011
Lillstrimmacup 2011
Red Eagle Cup 2011
Drömcupen 2011
Zäta Cup 2010
Lillstrimma Cup 2010
Red Eagles Cup 2010
Drömcupen 2010
Zäta Cup 2009
Drömcupen
Red Eagles Cup 2009
Lillstrimma Cup 2009
Zäta Cup 2008
Red Eagle Cup 2008
Lillstrimma Cup 2008
Drömcupen 2007
Zäta Cup 2007
Admin
Anna palautetta
Ilmoita bugeista
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Otteluita
Östersunds IK Lag 1
,
Anton Lander U12
Ottelupäivä
lauantai 24 syyskuuta (2022)
sunnuntai 25 syyskuuta (2022)
More filters
Luokka
Anton Lander U12
Ryhmä
Grupp A
Grupp B
Ottelumuoto
Ryhmä peli
Playoffit
Kenttä
A-hallen
Lillstrimma
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
24.9.2022
2
Plan 2 - b-hall
Anton Lander U12
Grupp B
08:00
Omgång
1
tmp
Astor Lag 2
Östersunds IK Lag 1
Astor Lag 2 vs Östersunds IK Lag 1
3
-
10
9
Plan 1 - b-hall
Anton Lander U12
Grupp B
09:10
Omgång
3
tmp
Astor Lag 1
Östersunds IK Lag 1
Astor Lag 1 vs Östersunds IK Lag 1
3
-
13
24
Plan 2 a-hall
Anton Lander U12
Grupp B
13:20
Omgång
6
tmp
Njurunda lag 2
Östersunds IK Lag 1
Njurunda lag 2 vs Östersunds IK Lag 1
2
-
1
30
Plan 2 - b-hall
Anton Lander U12
Grupp B
14:10
Omgång
8
tmp
Teg lag 2
Östersunds IK Lag 1
Teg lag 2 vs Östersunds IK Lag 1
2
-
10
41
Plan 1 - b-hall
Anton Lander U12
Grupp B
17:35
Omgång
13
tmp
Östersunds IK Lag 1
Timrå IK Lag 3
Östersunds IK Lag 1 vs Timrå IK Lag 3
6
-
2
25.9.2022
48
Plan 2 - b-hall
Anton Lander U12
Grupp B
08:00
Omgång
15
tmp
Falu if Lag 2
Östersunds IK Lag 1
Falu if Lag 2 vs Östersunds IK Lag 1
5
-
3
55
Plan 1 - b-hall
Anton Lander U12
Grupp B
09:10
Omgång
17
tmp
Östersunds IK Lag 1
Teg lag 3
Östersunds IK Lag 1 vs Teg lag 3
3
-
2
59
Plan 1 - b-hall
Anton Lander U12
11:00
Omgång
19
tmp
Östersunds IK lag 2
Östersunds IK Lag 1
Östersunds IK lag 2 vs Östersunds IK Lag 1
9
-
5
74
Plan 2 a-hall
Anton Lander U12
13:40
Omgång
26
tmp
Njurunda lag 1
Östersunds IK Lag 1
Njurunda lag 1 vs Östersunds IK Lag 1
7
-
2
75
Plan 1 - b-hall
Anton Lander U12
14:10
Omgång
27
tmp
Timrå IK Lag 3
Östersunds IK Lag 1
Timrå IK Lag 3 vs Östersunds IK Lag 1
4
-
7
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Tulosta
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad