Cuponline uses cookies to improve the user experience
Læs mere
Anton Lander Cup 2022 U12
Timrå IK
,
Ishockey
Timrå
Timrå
Ishockey
24-25 September
U12
Start
Info
Nyheder
Regler
Haller
Klasser / Grupper
Hold
Kampe
Stillinger
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Teamsters Cup 2024 U12
Zäta Cup 2024 U10
Anton Lander Cup 2023 U12
Lillstrimma Cup 2023 U13
Zäta Cup 2023 U10
Lillstrimma Cup 2023 U13
Teamsters Cup 2023 U12
Anton Lander Cup 2022 U12
Zäta Cup 2022 U10
Lillstrimma Cup 2022 U13
Teamsters Cup 2022 U12
Lillstrimma Cup 2021 (U14)
Teamsters Cup 2021 U12
Anton Lander Cup 2021
Zäta Cup 2021
Lillstrimma Cup 2020
Anton Lander Cup 2020 - U11
Zäta Cup 2020
Lillstrimma Cup 2020
Teamsters Cup 2020
Anton Lander Cup 2019
Zäta Cup 2019
Lillstrimma Cup 2019
Teamsters Cup 2019
Zäta Cup 2018
Lillstrimma Cup 2018
Teamsters Cup 2018
Anton Lander Cup 2018
Zäta Cup 2017
Lillstrimma Cup 2017
Koneo Cup 2017
Anton Lander Cup 2017
Zäta Cup 2016
Lillstrimma Cup 2016
Koneo Cup 2016
Anton Lander Cup 2016
Zäta Cup 2015
Lillstrimma Cup 2015
Konica Minolta | Koneo Cup fd. Red Eagle Cup
Anton Lander Cup 2015
Zäta Cup 2014
Lillstrimma Cup 2014
Red Eagles Cup 2014
Anton Lander Cup 2013
Zäta Cup 2013
Lillstrimma Cup 2013
Red Eagles Cup 2013
Anton Lander Cup
Zäta Cup 2012
Lillstrimma Cup 2012
Red Eagle Cup 2012
Drömcupen 2012
Zäta Cup 2011
Lillstrimmacup 2011
Red Eagle Cup 2011
Drömcupen 2011
Zäta Cup 2010
Lillstrimma Cup 2010
Red Eagles Cup 2010
Drömcupen 2010
Zäta Cup 2009
Drömcupen
Red Eagles Cup 2009
Lillstrimma Cup 2009
Zäta Cup 2008
Red Eagle Cup 2008
Lillstrimma Cup 2008
Drömcupen 2007
Zäta Cup 2007
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Kampe for
Astor Lag 2
,
Anton Lander U12
Kampdag
lørdag 24 september (2022)
søndag 25 september (2022)
More filters
Klasse
Anton Lander U12
Gruppe
Grupp A
Grupp B
Kamptype
Gruppespil
Slutspil
Hal
A-hallen
Lillstrimma
#
Time
Arena
Home Team
Guest Team
Result
24-09-2022
2
Plan 2 - b-hall
Anton Lander U12
Grupp B
08:00
Round
1
tmp
Astor Lag 2
Östersunds IK Lag 1
Astor Lag 2 vs Östersunds IK Lag 1
3
-
10
10
Plan 2 - b-hall
Anton Lander U12
Grupp B
09:10
Round
3
tmp
Astor Lag 2
Njurunda lag 2
Astor Lag 2 vs Njurunda lag 2
2
-
6
20
Plan 2 a-hall
Anton Lander U12
Grupp B
11:15
Round
5
tmp
Astor Lag 2
Teg lag 3
Astor Lag 2 vs Teg lag 3
1
-
9
28
Plan 2 a-hall
Anton Lander U12
Grupp B
13:55
Round
7
tmp
Falu if Lag 2
Astor Lag 2
Falu if Lag 2 vs Astor Lag 2
12
-
2
34
Plan 2 - b-hall
Anton Lander U12
Grupp B
15:00
Round
9
tmp
Astor Lag 1
Astor Lag 2
Astor Lag 1 vs Astor Lag 2
3
-
4
43
Plan 1 - b-hall
Anton Lander U12
Grupp B
18:10
Round
14
tmp
Astor Lag 2
Teg lag 2
Astor Lag 2 vs Teg lag 2
9
-
5
25-09-2022
54
Plan 2 a-hall
Anton Lander U12
Grupp B
09:10
Round
17
tmp
Timrå IK Lag 3
Astor Lag 2
Timrå IK Lag 3 vs Astor Lag 2
7
-
3
64
Plan 2 - b-hall
Anton Lander U12
12:10
Round
21
tmp
Astor Lag 2
Timrå IK Lag 2
Astor Lag 2 vs Timrå IK Lag 2
3
-
14
71
Plan 1 - b-hall
Anton Lander U12
13:35
Round
25
tmp
Teg lag 2
Astor Lag 2
Teg lag 2 vs Astor Lag 2
9
-
7
76
Plan 2 - b-hall
Anton Lander U12
14:10
Round
27
tmp
Astor Lag 2
Astor Lag 3
Astor Lag 2 vs Astor Lag 3
5
-
8
Game in progress
Game not started
Game played
Udskrift
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad