Cuponline uses cookies to improve the user experience
Lasīt vairāk
Pipelife Cup U15
HaparandaTornio UHC
,
Hokejs
Haparanda
Haparanda
Hokejs
10 - 12 sep 2021
U15
Start
Informācija
Jaunumi
Noteikumi
Arēnas
Vecuma grupas / Apakšgrupas
Signup form
Komandas
Spēles
Tabulas
Statistika
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Pipelife U14
Pipelife 2024 U15
Pipelife U13
Pipelife U12
Pipelife U11
Pipelife cup
U9 Pipelife Cup 2023
Eurocity Open
Pipelife U11
Pipelife 2023 U16
Gränscupen
Barents Road 2022 U13/U14
Pipelife Cup U10
Pipelife Cup U11
Pipelife U12 2022
Pipelife U16
Pipelife 2022 U13
Pipelife 2022 U14
Pipelife 2022 U15
U16 Pipelife Cup 2021
Pipelife U11
Pipelife U12
Pipelife Cup U10
Pipelife U14
Pipelife U13
Pipelife Cup för tjejer
Pipelife Cup U15
U12 Pipelife Cup 2020
Pipelife cup
Trettondagscupen
U10 Pipelife Cup 2019
U12 Pipelife
Pipelife Cup U11
Pipelife U13
Pipelife U10
Pipelife Cup
Pipelife Cup U11
Pipelife cup
Pipelife Cup U10 30/12
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Spēles
Spēles diena
piektdiena 10 septembris (2021)
sestdiena 11 septembris (2021)
svētdiena 12 septembris (2021)
More filters
Vecuma grupa
Klass 1
Apakšgrupa
Grupp 1
Grupp 2
Spēles veids
Apakšgrupas spēle
Izslēgšanas spēles
Arēna
Hannulanmäen Jäähalli
Kuben
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
12.09.2021
17
Klass 1
Grupp 2
08:00
Omgång
0
tmp
Kärpät Etelä
IF Björklöven Gul
Kärpät Etelä vs IF Björklöven Gul
2
-
4
18
Klass 1
Grupp 1
09:15
Omgång
0
tmp
Brooklyn Tigers
IF Björklöven Grön
Brooklyn Tigers vs IF Björklöven Grön
4
-
2
19
Klass 1
Grupp 1
10:30
Omgång
0
tmp
Kalix HC
Clemensnäs Hockey
Kalix HC vs Clemensnäs Hockey
2
-
0
20
Klass 1
Grupp 2
11:45
Omgång
0
tmp
IF Boden Hockey
HTUHC Vit
IF Boden Hockey vs HTUHC Vit
1
-
6
21
Klass 1
13:00
Omgång
0
tmp
Clemensnäs Hockey
Kärpät Etelä
Clemensnäs Hockey vs Kärpät Etelä
2
-
4
SO
22
Klass 1
14:15
Omgång
0
tmp
IF Boden Hockey
IF Björklöven Grön
IF Boden Hockey vs IF Björklöven Grön
2
-
5
23
Klass 1
15:30
Omgång
0
tmp
IF Björklöven Gul
Brooklyn Tigers
IF Björklöven Gul vs Brooklyn Tigers
3
-
1
24
Klass 1
16:45
Omgång
0
tmp
HTUHC Svart
HTUHC Vit
HTUHC Svart vs HTUHC Vit
2
-
0
25
Klass 1
18:10
Omgång
0
tmp
Sunderby SK
Kalix HC
Sunderby SK vs Kalix HC
3
-
0
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Drukāt
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad