Cuponline uses cookies to improve the user experience
Læs mere
Tulevaisuuden Tähdet U9
Oulun Kärpät
,
Ishockey
Oulu
Oulu
Ishockey
25 apr 2021
2012
Start
Info
Nyheder
Regler
Haller
Klasser / Grupper
Hold
Kampe
Stillinger
Statistik
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
U9 Tulevaisuuden Tähdet 2024
U10 Tulevaisuuden Tähdet 2024
U9 Tulevaisuuden tähdet 2023
U10 Tulevaisuuden Tähdet
Tulevaisuuden Tähdet U9
Tulevaisuuden Tähdet U10
U11 PELITÄLLI 8-9.5 Vuokatti
Tulevaisuuden Tähdet U9
Tulevaisuuden Tähdet U10
F2 Tulevaisuuden Tähdet -turnaus
F2 Tulevaisuuden Tähdet -turnaus
F1 Tulevaisuuden Tähdet -turnaus
Uros Cup 2018
F2 Kalevan Tulevaisuuden Tähdet -turnaus
F1 Kalevan Tulevaisuuden Tähdet -turnaus
Kärpät D1-04 Kutsuturnaus
Scandic turnaus 02
Scandic turnaus
Oulun Kärpät E1-05 turnaus
Kalevan F2-08 Tulevaisuuden Tähdet Turnaus
Kalevan F1-07 Tulevaisuuden Tähdet Turnaus
Kärpät D2-04 Kutsuturnaus
Scandic Cup 2016
Tulevaisuuden Tähdet 2016 F2-07
Tulevaisuuden Tähdet 2016 F1-06
Kutsuturnaus 2016
DELTA CUP
Scandic Cup U15 2015
Scandic Cup U16 2015
Tulevaisuuden Tähdet 2015 F2-06
Tulevaisuuden Tähdet 2015 F1-05
Touhula-turnaus
Kärpät Tournament
Scandic Cup 2014
Niemi Hockey Challenge 3
Tulevaisuuden Tähdet 2014 F2-05
Tulevaisuuden Tähdet 2014 F1-04
Touhula-turnaus
Scandic Cup 2013
Niemi Hockey Challenge 2013
Tulevaisuuden Tähdet 2013 F2-04
Tulevaisuuden Tähdet 2013 F1-03
Touhula-turnaus
Oulun Kärpät Syysturnaus 2012
Stockmann Icehockey Tournament 2012
Acon Wave Cup
Niemi Hockey Challenge
Tulevaisuuden Tähdet 2012 F1-02
Tulevaisuuden Tähdet 2012 F2-03
Kärpät98 2011
Stockmann Icehockey Tournament 2011
Tulevaisuuden tähdet F1-01 2011
Tulevaisuuden tähdet F2-02 2011
Kärpät98 Autumntournament 2010
Stockmann Ice Hockey Tournament
Springtournament Kärpät -97
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Kampe for
RJK Punainen
,
U9
Kampdag
søndag 25 april (2021)
More filters
Klasse
U9
Gruppe
Lohko A
Lohko B
Lohko C
Lohko D
Kamptype
Gruppespil
Slutspil
Hal
Pelialue 1
Pelialue 2
Pelialue 3
Pelialue 4
#
Время
Арена
Домашняя команда
Команда гостей
Результат
25-04-2021
5
U9
Lohko C
09:55
PA3
Этап
0
tmp
RJK Punainen
Kärpät Saijat
RJK Punainen vs Kärpät Saijat
5
-
3
13
U9
Lohko C
11:15
PA3
Этап
0
tmp
Kiekko-Laser Musta
RJK Punainen
Kiekko-Laser Musta vs RJK Punainen
15
-
3
21
U9
Lohko C
12:35
PA3
Этап
0
tmp
Kärpät Valkoinen
RJK Punainen
Kärpät Valkoinen vs RJK Punainen
20
-
2
29
U9
Lohko C
13:55
PA3
Этап
0
tmp
RJK Punainen
Cobrat Valkoinen
RJK Punainen vs Cobrat Valkoinen
2
-
18
45
Sijoitusottelu
U9
16:50
PA3
Этап
0
tmp
RJK Punainen
Kiekko-Laser Keltainen
RJK Punainen vs Kiekko-Laser Keltainen
2
-
23
Игра в процессе
Игра не началась
Игра окончена
Udskrift
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad