Cuponline uses cookies to improve the user experience
Les mer
Eagle Sports Cup
Örebro Hockey Ungdom
,
Ishockey
Örebro
Örebro
Ishockey
23 - 24 mar 2013
U13
Start
Info
Nyheter
Regler
Haller
Klasser / Grupper
Lag
Kamper
Tabeller
Statistikk
Galleri
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Lets go by bus
Intersport Cup
Aspen Partner Cup
NollNitton Frakt Trophy
Örebro Girl's Trophy
Lets go by bus
Gustavsvik Trophy
Intersport Cup
Aspen partner Cup
Stena recycling cup för FLICKOR
INTERSPORT CUP U12 2022
Stena Recycling minicup U11 2022
Picked Last Trophy
Let´s Go By Bus Trophy 2020
INTERSPORT Cup 2020
U11 Cup 2020
Flickcupen 2020
Let´s Go By Bus Trophy
Team Sportia Cup
Örebro Hockey Ungdom
Flickcupen
U12 Cup
Suez Cupen 2018
Team Sportia Cup
U9 Cup
U10 Cup
Let´s Go By Bus Trophy
IP Cupen / IP Poolspelet
Tjejcupen Örebro
Behrn hotell cup
Team Sportia Cup
Jimmy´s Diner Cup
Gustavsviks Cupen
ÖHU CUPEN-17
Behrn Hotell cup
Team Sportia Cup
Golvcenter cup
Örebro Hockey Ungdom J18 cup
Behrn hotell cup
GolvCenter cup
Team Sportia Cup
Örebro Hockey Ungdom U11 cup
NEH Sports Hockey Cup
Behrn Hotell Cup 2014
Team Sportia Cup Örebro
U12 GolvCenter Cup
U10 Cup ÖHU
Ullmax U11 Cup ÖHU
Eagle Sports Cup
Behrn Hotell Cup
Holgers Cup
Leffes Cup
Golvcenter Cup
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Kamper for
Örebro Hockey Ungdom Röd
,
U13
Kampdag
lørdag 23 mars (2013)
søndag 24 mars (2013)
More filters
Klasse
U13
Gruppe
Eagle
Sports
Kamptype
Gruppespill
Sluttspill
Hall
Trängen Hall A
Trängen Hall B
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
23.03.2013
1
U13
Eagle
08:15
Hall A
tmp
Örebro Hockey Ungdom Röd
IFK Hallsbergs Hockey
Örebro Hockey Ungdom Röd vs IFK Hallsbergs Hockey
8
-
4
3
U13
Eagle
10:45
Hall A
tmp
Örebro Hockey Ungdom Röd
Hanhals Kings IF
Örebro Hockey Ungdom Röd vs Hanhals Kings IF
0
-
3
30
A-Seminfinal 2
U13
13:00
Hall B
tmp
Örebro Hockey Ungdom Röd
BIK Karlskoga
Örebro Hockey Ungdom Röd vs BIK Karlskoga
2
-
7
6
U13
Eagle
14:30
Hall A
tmp
Ludvika HF Ligtning
Örebro Hockey Ungdom Röd
Ludvika HF Ligtning vs Örebro Hockey Ungdom Röd
1
-
3
8
U13
Eagle
17:00
Hall A
tmp
Örebro Hockey Ungdom Röd
MB Hockey
Örebro Hockey Ungdom Röd vs MB Hockey
7
-
4
24.03.2013
22
A-Kvartsfinal 3
U13
09:00
Hall B
tmp
Örebro Hockey Ungdom Röd
IK Waxholm
Örebro Hockey Ungdom Röd vs IK Waxholm
2
-
1
30
A-semifinal 2
U13
13:00
Hall A
tmp
Örebro Hockey Ungdom Röd
BIK Karlskoga
Örebro Hockey Ungdom Röd vs BIK Karlskoga
2
-
7
33
Placering 3-4
U13
15:15
Hall A
tmp
Hanhals Kings IF
Örebro Hockey Ungdom Röd
Hanhals Kings IF vs Örebro Hockey Ungdom Röd
1
-
3
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Utskrift
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad