Cuponline uses cookies to improve the user experience
Читать больше
Oxdog Liiga 2019-2020
Merikoski SBT
,
Флорбол
Oulu
Oulu
Флорбол
13 okt 2019 - 31 maj 2020
Pojat 2003-2014
Start
Информация
Новости
Правила
Арены
Возрастные группы / Подгруппы
Signup form
Команды
Игры
Таблицы
Статистика
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Oxdog Liiga 2021-2022
Oulu cup
Oulu Cup 2021 F1
Oxdog Liiga 2020-2021
Oxdog Liiga 2019-2020
Syyscup2019
F preseason cup 2019
Oulu Cup 2019
Oxdog liiga 2018-2019
G pre season cup
Pre-Season 2018
Oulu Cup 2018
Oxdog liiga 2017-2018
Oulu Cup 2017 C-E sarjat
Oulu Cup 2017 F-G sarjat
Oxdog liiga 2016-2017
Oulu Cup 2016
Haastaja Cup 2016
Oxdog liiga 2015-2016
Kesäsarja 2015
Oulucup 2015 F-G sarjat
Oulucup 2015 A-E sarjat
Oulucup 2014 F04
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Игры для
LNM P08/09
,
E08-09
День игры
воскресенье 3 ноября (2019)
суббота 9 ноября (2019)
воскресенье 10 ноября (2019)
воскресенье 17 ноября (2019)
суббота 23 ноября (2019)
воскресенье 24 ноября (2019)
воскресенье 1 декабря (2019)
суббота 7 декабря (2019)
воскресенье 8 декабря (2019)
суббота 14 декабря (2019)
воскресенье 15 декабря (2019)
воскресенье 12 января (2020)
суббота 18 января (2020)
воскресенье 19 января (2020)
суббота 25 января (2020)
суббота 1 февраля (2020)
воскресенье 2 февраля (2020)
суббота 8 февраля (2020)
воскресенье 9 февраля (2020)
вторник 11 февраля (2020)
четверг 13 февраля (2020)
суббота 15 февраля (2020)
воскресенье 16 февраля (2020)
вторник 18 февраля (2020)
четверг 20 февраля (2020)
пятница 21 февраля (2020)
суббота 22 февраля (2020)
пятница 28 февраля (2020)
суббота 14 марта (2020)
суббота 21 марта (2020)
воскресенье 22 марта (2020)
More filters
Возрастная группа
C04-05
D06-07
E08-09
F10-11
Подгруппа
Alkusarja lohko A
Alkusarja lohko B
D-jatkosarja A
D-jatkosarja B
D-jatkosarja C
D-sarja/A Lohko
D-sarja/B Lohko
D-sarja/C Lohko
Jatkosarja A
Jatkosarja B
Runkosarja C04-05
Runkosarja E
Тип игры
Игра подгруппы
Плей-офф
Арена
Haukiputaan yhtenäiskoulu
Hiukkavaaran monitoimitalo
Jatulin liikuntakeskus
Kastellin monitoimitalo A-sali
Kempelehalli
Linnanmaan liikuntahalli
Nallisport
Oulunsalon liikuntakeskus
Putaan liikuntahalli, Tornio
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
23.11.2019
2
E08-09
Runkosarja E
10:15
Hiukkavaara
Omgång
0
tmp
OLS Leopardit 08
LNM P08/09
OLS Leopardit 08 vs LNM P08/09
8
-
2
5
E08-09
Runkosarja E
12:30
Hiukkavaara
Omgång
0
tmp
LNM P08/09
MKSBT Apassit 09
LNM P08/09 vs MKSBT Apassit 09
4
-
4
9
E08-09
Runkosarja E
15:45
Hiukkavaara
Omgång
0
tmp
MKSBT Indians 09
LNM P08/09
MKSBT Indians 09 vs LNM P08/09
7
-
1
08.12.2019
20
E08-09
Runkosarja E
10:15
O-salo
Omgång
0
tmp
Wild Duckz P08
LNM P08/09
Wild Duckz P08 vs LNM P08/09
5
-
3
25
E08-09
Runkosarja E
14:15
O-salo
Omgång
0
tmp
LNM P08/09
TyPS E-pojat
LNM P08/09 vs TyPS E-pojat
5
-
8
19.01.2020
0
E08-09
Runkosarja E
12:45
H-pudas yhtenäiskoulu
Omgång
0
tmp
LNM P08/09
MKSBT Mustajalat 08
LNM P08/09 vs MKSBT Mustajalat 08
1
-
4
09.02.2020
0
E08-09
Runkosarja E
12:30
Putaan liikuntahalli, Tornio
Omgång
0
tmp
OLS Karhut 08
LNM P08/09
OLS Karhut 08 vs LNM P08/09
4
-
8
0
E08-09
Runkosarja E
14:15
Putaan liikuntahalli, Tornio
Omgång
0
tmp
LNM P08/09
SBT Tornio
LNM P08/09 vs SBT Tornio
4
-
2
15.02.2020
0
E08-09
Runkosarja E
13:15
Linnanmaa
Omgång
0
tmp
SBT Suola E1
LNM P08/09
SBT Suola E1 vs LNM P08/09
5
-
3
0
E08-09
Runkosarja E
14:45
Linnanmaa
Omgång
0
tmp
LNM P08/09
MKSBT Apassit 08
LNM P08/09 vs MKSBT Apassit 08
4
-
3
14.03.2020
0
9.-11.
E08-09
11:00
Nallisport
Omgång
0
tmp
LNM P08/09
TyPS E-pojat
LNM P08/09 vs TyPS E-pojat
0
-
0
0
9.-11.
E08-09
12:30
Nallisport
Omgång
0
tmp
MKSBT Apassit 09
LNM P08/09
MKSBT Apassit 09 vs LNM P08/09
0
-
0
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Распечатать
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad