Cuponline uses cookies to improve the user experience
Les mer
Oxdog Liiga 2019-2020
Merikoski SBT
,
Innebandy
Oulu
Oulu
Innebandy
13 okt 2019 - 31 maj 2020
Pojat 2003-2014
Start
Info
Nyheter
Regler
Haller
Klasser / Grupper
Signup form
Lag
Kamper
Tabeller
Statistikk
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Oxdog Liiga 2021-2022
Oulu cup
Oulu Cup 2021 F1
Oxdog Liiga 2020-2021
Oxdog Liiga 2019-2020
Syyscup2019
F preseason cup 2019
Oulu Cup 2019
Oxdog liiga 2018-2019
G pre season cup
Pre-Season 2018
Oulu Cup 2018
Oxdog liiga 2017-2018
Oulu Cup 2017 C-E sarjat
Oulu Cup 2017 F-G sarjat
Oxdog liiga 2016-2017
Oulu Cup 2016
Haastaja Cup 2016
Oxdog liiga 2015-2016
Kesäsarja 2015
Oulucup 2015 F-G sarjat
Oulucup 2015 A-E sarjat
Oulucup 2014 F04
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Kamper for
TyPS E-pojat
,
E08-09
Kampdag
søndag 3 november (2019)
lørdag 9 november (2019)
søndag 10 november (2019)
søndag 17 november (2019)
lørdag 23 november (2019)
søndag 24 november (2019)
søndag 1 desember (2019)
lørdag 7 desember (2019)
søndag 8 desember (2019)
lørdag 14 desember (2019)
søndag 15 desember (2019)
søndag 12 januar (2020)
lørdag 18 januar (2020)
søndag 19 januar (2020)
lørdag 25 januar (2020)
lørdag 1 februar (2020)
søndag 2 februar (2020)
lørdag 8 februar (2020)
søndag 9 februar (2020)
tirsdag 11 februar (2020)
torsdag 13 februar (2020)
lørdag 15 februar (2020)
søndag 16 februar (2020)
tirsdag 18 februar (2020)
torsdag 20 februar (2020)
fredag 21 februar (2020)
lørdag 22 februar (2020)
fredag 28 februar (2020)
lørdag 14 mars (2020)
lørdag 21 mars (2020)
søndag 22 mars (2020)
More filters
Klasse
C04-05
D06-07
E08-09
F10-11
Gruppe
Alkusarja lohko A
Alkusarja lohko B
D-jatkosarja A
D-jatkosarja B
D-jatkosarja C
D-sarja/A Lohko
D-sarja/B Lohko
D-sarja/C Lohko
Jatkosarja A
Jatkosarja B
Runkosarja C04-05
Runkosarja E
Kamptype
Gruppespill
Sluttspill
Hall
Haukiputaan yhtenäiskoulu
Hiukkavaaran monitoimitalo
Jatulin liikuntakeskus
Kastellin monitoimitalo A-sali
Kempelehalli
Linnanmaan liikuntahalli
Nallisport
Oulunsalon liikuntakeskus
Putaan liikuntahalli, Tornio
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
23.11.2019
4
E08-09
Runkosarja E
11:45
Hiukkavaara
Omgång
0
tmp
SBT Tornio
TyPS E-pojat
SBT Tornio vs TyPS E-pojat
6
-
3
6
E08-09
Runkosarja E
13:30
Hiukkavaara
Omgång
0
tmp
MKSBT Indians 09
TyPS E-pojat
MKSBT Indians 09 vs TyPS E-pojat
15
-
3
8
E08-09
Runkosarja E
15:00
Hiukkavaara
Omgång
0
tmp
TyPS E-pojat
MKSBT Apassit 08
TyPS E-pojat vs MKSBT Apassit 08
1
-
13
08.12.2019
21
E08-09
Runkosarja E
11:00
O-salo
Omgång
0
tmp
TyPS E-pojat
OLS Leopardit 08
TyPS E-pojat vs OLS Leopardit 08
4
-
8
23
E08-09
Runkosarja E
12:45
O-salo
Omgång
0
tmp
TyPS E-pojat
MKSBT Apassit 09
TyPS E-pojat vs MKSBT Apassit 09
13
-
2
25
E08-09
Runkosarja E
14:15
O-salo
Omgång
0
tmp
LNM P08/09
TyPS E-pojat
LNM P08/09 vs TyPS E-pojat
5
-
8
14.12.2019
29
E08-09
Runkosarja E
11:45
Hiukkavaara
Omgång
0
tmp
Wild Duckz P08
TyPS E-pojat
Wild Duckz P08 vs TyPS E-pojat
7
-
7
32
E08-09
Runkosarja E
13:30
Hiukkavaara
Omgång
0
tmp
TyPS E-pojat
OLS Karhut 08
TyPS E-pojat vs OLS Karhut 08
6
-
12
15.02.2020
0
E08-09
Runkosarja E
15:45
Linnanmaa
Omgång
0
tmp
SBT Suola E1
TyPS E-pojat
SBT Suola E1 vs TyPS E-pojat
14
-
2
0
E08-09
Runkosarja E
18:00
Linnanmaa
Omgång
0
tmp
TyPS E-pojat
MKSBT Mustajalat 08
TyPS E-pojat vs MKSBT Mustajalat 08
3
-
13
14.03.2020
0
9.-11.
E08-09
09:30
Nallisport
Omgång
0
tmp
TyPS E-pojat
MKSBT Apassit 09
TyPS E-pojat vs MKSBT Apassit 09
0
-
0
0
9.-11.
E08-09
11:00
Nallisport
Omgång
0
tmp
LNM P08/09
TyPS E-pojat
LNM P08/09 vs TyPS E-pojat
0
-
0
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Utskrift
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad