Cuponline käyttää evästeitä parantaakseen käyttäjän kokemusta.
Lue lisää
Oxdog Liiga 2019-2020
Merikoski SBT
,
Salibandy
Oulu
Oulu
Salibandy
13 okt 2019 - 31 maj 2020
Pojat 2003-2014
Etusivu
Info
Uutiset
Sääntöjä
Kenttiä
Luokkia / Ryhmiä
Signup form
Joukkueita
Otteluita
Taulukot
Tilastoja
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Oxdog Liiga 2021-2022
Oulu cup
Oulu Cup 2021 F1
Oxdog Liiga 2020-2021
Oxdog Liiga 2019-2020
Syyscup2019
F preseason cup 2019
Oulu Cup 2019
Oxdog liiga 2018-2019
G pre season cup
Pre-Season 2018
Oulu Cup 2018
Oxdog liiga 2017-2018
Oulu Cup 2017 C-E sarjat
Oulu Cup 2017 F-G sarjat
Oxdog liiga 2016-2017
Oulu Cup 2016
Haastaja Cup 2016
Oxdog liiga 2015-2016
Kesäsarja 2015
Oulucup 2015 F-G sarjat
Oulucup 2015 A-E sarjat
Oulucup 2014 F04
Admin
Anna palautetta
Ilmoita bugeista
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Otteluita
OFBC 06
,
D06-07
Ottelupäivä
sunnuntai 3 marraskuuta (2019)
lauantai 9 marraskuuta (2019)
sunnuntai 10 marraskuuta (2019)
sunnuntai 17 marraskuuta (2019)
lauantai 23 marraskuuta (2019)
sunnuntai 24 marraskuuta (2019)
sunnuntai 1 joulukuuta (2019)
lauantai 7 joulukuuta (2019)
sunnuntai 8 joulukuuta (2019)
lauantai 14 joulukuuta (2019)
sunnuntai 15 joulukuuta (2019)
sunnuntai 12 tammikuuta (2020)
lauantai 18 tammikuuta (2020)
sunnuntai 19 tammikuuta (2020)
lauantai 25 tammikuuta (2020)
lauantai 1 helmikuuta (2020)
sunnuntai 2 helmikuuta (2020)
lauantai 8 helmikuuta (2020)
sunnuntai 9 helmikuuta (2020)
tiistai 11 helmikuuta (2020)
torstai 13 helmikuuta (2020)
lauantai 15 helmikuuta (2020)
sunnuntai 16 helmikuuta (2020)
tiistai 18 helmikuuta (2020)
torstai 20 helmikuuta (2020)
perjantai 21 helmikuuta (2020)
lauantai 22 helmikuuta (2020)
perjantai 28 helmikuuta (2020)
lauantai 14 maaliskuuta (2020)
lauantai 21 maaliskuuta (2020)
sunnuntai 22 maaliskuuta (2020)
More filters
Luokka
C04-05
D06-07
E08-09
F10-11
Ryhmä
Alkusarja lohko A
Alkusarja lohko B
D-jatkosarja A
D-jatkosarja B
D-jatkosarja C
D-sarja/A Lohko
D-sarja/B Lohko
D-sarja/C Lohko
Jatkosarja A
Jatkosarja B
Runkosarja C04-05
Runkosarja E
Ottelumuoto
Ryhmä peli
Playoffit
Kenttä
Haukiputaan yhtenäiskoulu
Hiukkavaaran monitoimitalo
Jatulin liikuntakeskus
Kastellin monitoimitalo A-sali
Kempelehalli
Linnanmaan liikuntahalli
Nallisport
Oulunsalon liikuntakeskus
Putaan liikuntahalli, Tornio
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
3.11.2019
1
D06-07
D-sarja/A Lohko
09:00
H-pudas yhtenäiskoulu
Omgång
0
tmp
SSRA 06
OFBC 06
SSRA 06 vs OFBC 06
4
-
3
4
D06-07
D-sarja/A Lohko
12:45
H-pudas yhtenäiskoulu
Omgång
0
tmp
OFBC 06
OFBC D2 07 Musta
OFBC 06 vs OFBC D2 07 Musta
7
-
0
24.11.2019
7
D06-07
D-sarja/A Lohko
11:15
Hiukkavaara
Omgång
0
tmp
OLS Ketut 06
OFBC 06
OLS Ketut 06 vs OFBC 06
2
-
2
9
D06-07
D-sarja/A Lohko
12:45
Hiukkavaara
Omgång
0
tmp
OFBC 06
OLS Leopardit D2
OFBC 06 vs OLS Leopardit D2
3
-
3
1.12.2019
12
D06-07
D-sarja/A Lohko
10:30
H-pudas yhtenäiskoulu
Omgång
0
tmp
OFBC 06
Kely 07
OFBC 06 vs Kely 07
4
-
7
25.1.2020
0
D06-07
D-jatkosarja B
16:30
O-salo
Omgång
0
tmp
YNM 06
OFBC 06
YNM 06 vs OFBC 06
2
-
8
0
D06-07
D-jatkosarja B
18:00
O-salo
Omgång
0
tmp
OFBC 06
OLS Kilpa 06
OFBC 06 vs OLS Kilpa 06
3
-
4
0
D06-07
D-jatkosarja B
19:30
O-salo
Omgång
0
tmp
OLS 07 Kojootit
OFBC 06
OLS 07 Kojootit vs OFBC 06
2
-
11
22.2.2020
0
D06-07
D-jatkosarja B
14:15
Hiukkavaara
Omgång
0
tmp
Wild Duckz 08-07
OFBC 06
Wild Duckz 08-07 vs OFBC 06
2
-
5
0
D06-07
D-jatkosarja B
16:30
Hiukkavaara
Omgång
0
tmp
OFBC 06
Kely 07
OFBC 06 vs Kely 07
4
-
1
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Tulosta
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad