Cuponline uses cookies to improve the user experience
Lasīt vairāk
Oxdog Liiga 2019-2020
Merikoski SBT
,
Florbols
Oulu
Oulu
Florbols
13 okt 2019 - 31 maj 2020
Pojat 2003-2014
Start
Informācija
Jaunumi
Noteikumi
Arēnas
Vecuma grupas / Apakšgrupas
Signup form
Komandas
Spēles
Tabulas
Statistika
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Oxdog Liiga 2021-2022
Oulu cup
Oulu Cup 2021 F1
Oxdog Liiga 2020-2021
Oxdog Liiga 2019-2020
Syyscup2019
F preseason cup 2019
Oulu Cup 2019
Oxdog liiga 2018-2019
G pre season cup
Pre-Season 2018
Oulu Cup 2018
Oxdog liiga 2017-2018
Oulu Cup 2017 C-E sarjat
Oulu Cup 2017 F-G sarjat
Oxdog liiga 2016-2017
Oulu Cup 2016
Haastaja Cup 2016
Oxdog liiga 2015-2016
Kesäsarja 2015
Oulucup 2015 F-G sarjat
Oulucup 2015 A-E sarjat
Oulucup 2014 F04
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Spēles
Wild Duckz P10
,
F10-11
Spēles diena
svētdiena 3 novembris (2019)
sestdiena 9 novembris (2019)
svētdiena 10 novembris (2019)
svētdiena 17 novembris (2019)
sestdiena 23 novembris (2019)
svētdiena 24 novembris (2019)
svētdiena 1 decembris (2019)
sestdiena 7 decembris (2019)
svētdiena 8 decembris (2019)
sestdiena 14 decembris (2019)
svētdiena 15 decembris (2019)
svētdiena 12 janvāris (2020)
sestdiena 18 janvāris (2020)
svētdiena 19 janvāris (2020)
sestdiena 25 janvāris (2020)
sestdiena 1 februāris (2020)
svētdiena 2 februāris (2020)
sestdiena 8 februāris (2020)
svētdiena 9 februāris (2020)
otrdiena 11 februāris (2020)
ceturtdiena 13 februāris (2020)
sestdiena 15 februāris (2020)
svētdiena 16 februāris (2020)
otrdiena 18 februāris (2020)
ceturtdiena 20 februāris (2020)
piektdiena 21 februāris (2020)
sestdiena 22 februāris (2020)
piektdiena 28 februāris (2020)
sestdiena 14 marts (2020)
sestdiena 21 marts (2020)
svētdiena 22 marts (2020)
More filters
Vecuma grupa
C04-05
D06-07
E08-09
F10-11
Apakšgrupa
Alkusarja lohko A
Alkusarja lohko B
D-jatkosarja A
D-jatkosarja B
D-jatkosarja C
D-sarja/A Lohko
D-sarja/B Lohko
D-sarja/C Lohko
Jatkosarja A
Jatkosarja B
Runkosarja C04-05
Runkosarja E
Spēles veids
Apakšgrupas spēle
Izslēgšanas spēles
Arēna
Haukiputaan yhtenäiskoulu
Hiukkavaaran monitoimitalo
Jatulin liikuntakeskus
Kastellin monitoimitalo A-sali
Kempelehalli
Linnanmaan liikuntahalli
Nallisport
Oulunsalon liikuntakeskus
Putaan liikuntahalli, Tornio
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
09.11.2019
11
F10-11
Alkusarja lohko B
15:35
H-pudas yhtenäiskoulu
Omgång
1
tmp
Wild Duckz P10
Oulun Floorball Club 11 vihreä
Wild Duckz P10 vs Oulun Floorball Club 11 vihreä
1
-
11
15
F10-11
Alkusarja lohko B
17:55
H-pudas yhtenäiskoulu
Omgång
1
tmp
Wild Duckz P10
Oulun Luistin Seura 10 tiikerit
Wild Duckz P10 vs Oulun Luistin Seura 10 tiikerit
3
-
10
18
F10-11
Alkusarja lohko B
19:40
H-pudas yhtenäiskoulu
Omgång
1
tmp
Wild Duckz P10
Merikoski SBT F mustajalat
Wild Duckz P10 vs Merikoski SBT F mustajalat
4
-
6
07.12.2019
21
F10-11
Alkusarja lohko B
13:55
O-salo
Omgång
1
tmp
Oulun Floorball Club 10 valkoinen
Wild Duckz P10
Oulun Floorball Club 10 valkoinen vs Wild Duckz P10
9
-
0
24
F10-11
Alkusarja lohko B
15:40
O-salo
Omgång
1
tmp
Haukiputaan Heitto Giant
Wild Duckz P10
Haukiputaan Heitto Giant vs Wild Duckz P10
6
-
0
12.01.2020
1
F10-11
Jatkosarja B
10:00
Hiukkavaara
Omgång
2
tmp
Merikoski SBT F navajot
Wild Duckz P10
Merikoski SBT F navajot vs Wild Duckz P10
7
-
1
3
F10-11
Jatkosarja B
11:00
Hiukkavaara
Omgång
2
tmp
Limingan Niittomiehet 10-11
Wild Duckz P10
Limingan Niittomiehet 10-11 vs Wild Duckz P10
5
-
2
19.01.2020
18
F10-11
Jatkosarja B
12:30
Linnanmaa
Omgång
2
tmp
Wild Duckz P10
Tyrnävän Palloseura valkoinen
Wild Duckz P10 vs Tyrnävän Palloseura valkoinen
1
-
4
09.02.2020
21
F10-11
Jatkosarja B
10:00
H-pudas yhtenäiskoulu
Omgång
2
tmp
Merikoski SBT F mustajalat
Wild Duckz P10
Merikoski SBT F mustajalat vs Wild Duckz P10
2
-
0
24
F10-11
Jatkosarja B
11:30
H-pudas yhtenäiskoulu
Omgång
0
tmp
Wild Duckz P10
Haukiputaan Heitto Giant
Wild Duckz P10 vs Haukiputaan Heitto Giant
1
-
8
22.03.2020
0
Sijat 9-12
F10-11
11:00
Hiukkavaara
Omgång
3
tmp
Merikoski SBT F mustajalat
Wild Duckz P10
Merikoski SBT F mustajalat vs Wild Duckz P10
0
-
0
0
Sijat 9-12
F10-11
12:45
Hiukkavaara
Omgång
3
tmp
Haukiputaan Heitto Giant
Wild Duckz P10
Haukiputaan Heitto Giant vs Wild Duckz P10
0
-
0
0
Sijat 9-12
F10-11
14:00
Hiukkavaara
Omgång
3
tmp
Tyrnävän Palloseura valkoinen
Wild Duckz P10
Tyrnävän Palloseura valkoinen vs Wild Duckz P10
0
-
0
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Drukāt
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad