Cuponline käyttää evästeitä parantaakseen käyttäjän kokemusta.
Lue lisää
Oxdog Liiga 2019-2020
Merikoski SBT
,
Salibandy
Oulu
Oulu
Salibandy
13 okt 2019 - 31 maj 2020
Pojat 2003-2014
Etusivu
Info
Uutiset
Sääntöjä
Kenttiä
Luokkia / Ryhmiä
Signup form
Joukkueita
Otteluita
Taulukot
Tilastoja
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Oxdog Liiga 2021-2022
Oulu cup
Oulu Cup 2021 F1
Oxdog Liiga 2020-2021
Oxdog Liiga 2019-2020
Syyscup2019
F preseason cup 2019
Oulu Cup 2019
Oxdog liiga 2018-2019
G pre season cup
Pre-Season 2018
Oulu Cup 2018
Oxdog liiga 2017-2018
Oulu Cup 2017 C-E sarjat
Oulu Cup 2017 F-G sarjat
Oxdog liiga 2016-2017
Oulu Cup 2016
Haastaja Cup 2016
Oxdog liiga 2015-2016
Kesäsarja 2015
Oulucup 2015 F-G sarjat
Oulucup 2015 A-E sarjat
Oulucup 2014 F04
Admin
Anna palautetta
Ilmoita bugeista
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Otteluita
Merikoski SBT F navajot
,
F10-11
Ottelupäivä
sunnuntai 3 marraskuuta (2019)
lauantai 9 marraskuuta (2019)
sunnuntai 10 marraskuuta (2019)
sunnuntai 17 marraskuuta (2019)
lauantai 23 marraskuuta (2019)
sunnuntai 24 marraskuuta (2019)
sunnuntai 1 joulukuuta (2019)
lauantai 7 joulukuuta (2019)
sunnuntai 8 joulukuuta (2019)
lauantai 14 joulukuuta (2019)
sunnuntai 15 joulukuuta (2019)
sunnuntai 12 tammikuuta (2020)
lauantai 18 tammikuuta (2020)
sunnuntai 19 tammikuuta (2020)
lauantai 25 tammikuuta (2020)
lauantai 1 helmikuuta (2020)
sunnuntai 2 helmikuuta (2020)
lauantai 8 helmikuuta (2020)
sunnuntai 9 helmikuuta (2020)
tiistai 11 helmikuuta (2020)
torstai 13 helmikuuta (2020)
lauantai 15 helmikuuta (2020)
sunnuntai 16 helmikuuta (2020)
tiistai 18 helmikuuta (2020)
torstai 20 helmikuuta (2020)
perjantai 21 helmikuuta (2020)
lauantai 22 helmikuuta (2020)
perjantai 28 helmikuuta (2020)
lauantai 14 maaliskuuta (2020)
lauantai 21 maaliskuuta (2020)
sunnuntai 22 maaliskuuta (2020)
More filters
Luokka
C04-05
D06-07
E08-09
F10-11
Ryhmä
Alkusarja lohko A
Alkusarja lohko B
D-jatkosarja A
D-jatkosarja B
D-jatkosarja C
D-sarja/A Lohko
D-sarja/B Lohko
D-sarja/C Lohko
Jatkosarja A
Jatkosarja B
Runkosarja C04-05
Runkosarja E
Ottelumuoto
Ryhmä peli
Playoffit
Kenttä
Haukiputaan yhtenäiskoulu
Hiukkavaaran monitoimitalo
Jatulin liikuntakeskus
Kastellin monitoimitalo A-sali
Kempelehalli
Linnanmaan liikuntahalli
Nallisport
Oulunsalon liikuntakeskus
Putaan liikuntahalli, Tornio
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
9.11.2019
1
F10-11
Alkusarja lohko A
09:45
H-pudas yhtenäiskoulu
Omgång
1
tmp
Oulun Floorball Club 10 musta
Merikoski SBT F navajot
Oulun Floorball Club 10 musta vs Merikoski SBT F navajot
7
-
1
4
F10-11
Alkusarja lohko A
11:30
H-pudas yhtenäiskoulu
Omgång
1
tmp
Merikoski SBT F navajot
Limingan Niittomiehet 10-11
Merikoski SBT F navajot vs Limingan Niittomiehet 10-11
5
-
4
8
F10-11
Alkusarja lohko A
13:50
H-pudas yhtenäiskoulu
Omgång
1
tmp
Kellon Lyönti F1
Merikoski SBT F navajot
Kellon Lyönti F1 vs Merikoski SBT F navajot
5
-
2
7.12.2019
25
F10-11
Alkusarja lohko A
16:15
O-salo
Omgång
1
tmp
Tyrnävän Palloseura valkoinen
Merikoski SBT F navajot
Tyrnävän Palloseura valkoinen vs Merikoski SBT F navajot
7
-
4
29
F10-11
Alkusarja lohko A
18:35
O-salo
Omgång
1
tmp
Merikoski SBT F navajot
Oulun Floorball Club 10 vihreä
Merikoski SBT F navajot vs Oulun Floorball Club 10 vihreä
1
-
6
12.1.2020
1
F10-11
Jatkosarja B
10:00
Hiukkavaara
Omgång
2
tmp
Merikoski SBT F navajot
Wild Duckz P10
Merikoski SBT F navajot vs Wild Duckz P10
7
-
1
5
F10-11
Jatkosarja B
12:00
Hiukkavaara
Omgång
2
tmp
Merikoski SBT F navajot
Limingan Niittomiehet 10-11
Merikoski SBT F navajot vs Limingan Niittomiehet 10-11
1
-
3
11
F10-11
Jatkosarja B
15:00
Hiukkavaara
Omgång
2
tmp
Merikoski SBT F navajot
Haukiputaan Heitto Giant
Merikoski SBT F navajot vs Haukiputaan Heitto Giant
4
-
2
19.1.2020
14
F10-11
Jatkosarja B
10:30
Linnanmaa
Omgång
2
tmp
Tyrnävän Palloseura valkoinen
Merikoski SBT F navajot
Tyrnävän Palloseura valkoinen vs Merikoski SBT F navajot
2
-
5
19
F10-11
Jatkosarja B
13:00
Linnanmaa
Omgång
2
tmp
Merikoski SBT F mustajalat
Merikoski SBT F navajot
Merikoski SBT F mustajalat vs Merikoski SBT F navajot
0
-
7
22.3.2020
0
Puolivälierä 1
F10-11
09:45
Hiukkavaara
Omgång
3
tmp
Oulun Floorball Club 11 vihreä
Merikoski SBT F navajot
Oulun Floorball Club 11 vihreä vs Merikoski SBT F navajot
0
-
0
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Tulosta
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad