Cuponline använder cookies
Läs mer
Oxdog Liiga 2019-2020
Merikoski SBT
,
Innebandy
Oulu
Oulu
Innebandy
13 okt 2019 - 31 maj 2020
Pojat 2003-2014
Start
Information
Nyheter
Regler
Arenor
Klasser / Grupper
Lag
Matcher
Tabeller
Statistik
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Oxdog Liiga 2021-2022
Oulu cup
Oulu Cup 2021 F1
Oxdog Liiga 2020-2021
Oxdog Liiga 2019-2020
Syyscup2019
F preseason cup 2019
Oulu Cup 2019
Oxdog liiga 2018-2019
G pre season cup
Pre-Season 2018
Oulu Cup 2018
Oxdog liiga 2017-2018
Oulu Cup 2017 C-E sarjat
Oulu Cup 2017 F-G sarjat
Oxdog liiga 2016-2017
Oulu Cup 2016
Haastaja Cup 2016
Oxdog liiga 2015-2016
Kesäsarja 2015
Oulucup 2015 F-G sarjat
Oulucup 2015 A-E sarjat
Oulucup 2014 F04
Admin
Ge feedback
Rapportera bugg
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Matcher för
Hahe P06
,
D06-07
Matchdag
söndag 3 november (2019)
lördag 9 november (2019)
söndag 10 november (2019)
söndag 17 november (2019)
lördag 23 november (2019)
söndag 24 november (2019)
söndag 1 december (2019)
lördag 7 december (2019)
söndag 8 december (2019)
lördag 14 december (2019)
söndag 15 december (2019)
söndag 12 januari (2020)
lördag 18 januari (2020)
söndag 19 januari (2020)
lördag 25 januari (2020)
lördag 1 februari (2020)
söndag 2 februari (2020)
lördag 8 februari (2020)
söndag 9 februari (2020)
tisdag 11 februari (2020)
torsdag 13 februari (2020)
lördag 15 februari (2020)
söndag 16 februari (2020)
tisdag 18 februari (2020)
torsdag 20 februari (2020)
fredag 21 februari (2020)
lördag 22 februari (2020)
fredag 28 februari (2020)
lördag 14 mars (2020)
lördag 21 mars (2020)
söndag 22 mars (2020)
More filters
Klass
C04-05
D06-07
E08-09
F10-11
Grupp
Alkusarja lohko A
Alkusarja lohko B
D-jatkosarja A
D-jatkosarja B
D-jatkosarja C
D-sarja/A Lohko
D-sarja/B Lohko
D-sarja/C Lohko
Jatkosarja A
Jatkosarja B
Runkosarja C04-05
Runkosarja E
Matchtyp
Gruppspel
Slutspel
Arena
Haukiputaan yhtenäiskoulu
Hiukkavaaran monitoimitalo
Jatulin liikuntakeskus
Kastellin monitoimitalo A-sali
Kempelehalli
Linnanmaan liikuntahalli
Nallisport
Oulunsalon liikuntakeskus
Putaan liikuntahalli, Tornio
#
Время
Арена
Домашняя команда
Команда гостей
Результат
2019-11-03
1
D06-07
D-sarja/B Lohko
13:30
H-pudas yhtenäiskoulu
Этап
0
tmp
OLS Karhut 07
Hahe P06
OLS Karhut 07 vs Hahe P06
3
-
6
2
D06-07
D-sarja/B Lohko
16:30
H-pudas yhtenäiskoulu
Этап
0
tmp
Hahe P06
Merikoski SBT / Mohawkit 07
Hahe P06 vs Merikoski SBT / Mohawkit 07
5
-
4
2019-12-01
9
D06-07
D-sarja/B Lohko
11:15
H-pudas yhtenäiskoulu
Этап
0
tmp
Hahe P06
Wild Duckz 08-07
Hahe P06 vs Wild Duckz 08-07
9
-
2
15
D06-07
D-sarja/B Lohko
17:15
H-pudas yhtenäiskoulu
Этап
0
tmp
OLS 07 Kojootit
Hahe P06
OLS 07 Kojootit vs Hahe P06
1
-
11
2019-12-14
16
D06-07
D-sarja/B Lohko
10:00
Nallisport
Этап
0
tmp
LNM 06
Hahe P06
LNM 06 vs Hahe P06
7
-
3
20
D06-07
D-sarja/B Lohko
13:45
Nallisport
Этап
0
tmp
Hahe P06
Merikoski SBT / Tribes 06
Hahe P06 vs Merikoski SBT / Tribes 06
5
-
7
2020-01-25
0
D06-07
D-jatkosarja A
12:00
O-salo
Этап
0
tmp
SSRA 06
Hahe P06
SSRA 06 vs Hahe P06
4
-
4
0
D06-07
D-jatkosarja A
15:00
O-salo
Этап
0
tmp
Hahe P06
OLS Leopardit D2
Hahe P06 vs OLS Leopardit D2
4
-
6
2020-02-02
0
D06-07
D-jatkosarja A
10:30
Hiukkavaara
Этап
0
tmp
FC Yli-Utos
Hahe P06
FC Yli-Utos vs Hahe P06
6
-
2
2020-02-08
0
D06-07
D-jatkosarja A
17:15
H-pudas yhtenäiskoulu
Этап
0
tmp
Hahe P06
LNM 06
Hahe P06 vs LNM 06
5
-
5
2020-02-13
0
D06-07
D-jatkosarja A
19:00
Kempelehalli
Этап
0
tmp
Hahe P06
OLS 06 Edustus
Hahe P06 vs OLS 06 Edustus
1
-
11
2020-02-20
0
D06-07
D-jatkosarja A
17:30
H-pudas yhtenäiskoulu
Этап
0
tmp
Merikoski SBT / Tribes 06
Hahe P06
Merikoski SBT / Tribes 06 vs Hahe P06
5
-
1
Игра в процессе
Игра не началась
Игра окончена
Utskrift
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad