Cuponline uses cookies to improve the user experience
Lasīt vairāk
Rosvalla Gästabuds Cup U12
Nyköpings Sport Klubb
,
Hokejs
Nyköping
Nyköping
Hokejs
2 - 4 oktober 2020
U12
Start
Informācija
Jaunumi
Noteikumi
Arēnas
Vecuma grupas / Apakšgrupas
Komandas
Spēles
Tabulas
Statistika
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Lady and Old Knights Cup 2025 (Prel Datum)
Rosvalla Gästabuds Cup U12
Rosvalla Gästabuds Cup U10
Rosvalla Gästabuds Cup F10 & F12
Kom In i Matchen Cup U11
Kom In i Matchen Cup U12
Lady and Old Knights Cup 2024
Rosvalla Gästabudscup U13
Rosvalla Gästabudscup U12
NSK Team 12 testcup
Rosvalla Gästa Buds Cup F10/F12
Rosvalla Gästabuds Cup U10
KomInIMatchen Cup U10
Kom In i Matchen Cup F12/Flickor C
KomInIMatchen Cup U11
KomInIMatchen Cup U12
Lady and Old Knights Cup
NSK U10 Trophy 2023
Kom In I Matchen Cup U10
Kom In I Matchen Cup U11
Kom In I Matchen Cup U14 (Medel)
Lady and Old Knights Cup
Rosvalla Gästabuds Cup U13
Rosvalla Gästabuds Cup U10
Rosvalla Gästabuds Cup U11
Kom In I Matchen Cup U10
Kom In I Matchen Cup U11
Kom In i Matchen Cup U13
Rosvalla Gästabuds Cup U12
Rosvalla Gästabuds Cup U11
Rosvalla Gästabuds Cup U10
Rosvalla Gästabuds Cup U12
Rosvalla Gästabuds Cup U14
Rosvalla Gästabuds Cup U10
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Spēles
Rögle BK Grön
,
U12
Spēles diena
piektdiena 2 oktobris (2020)
sestdiena 3 oktobris (2020)
svētdiena 4 oktobris (2020)
More filters
Vecuma grupa
U12
Apakšgrupa
Grupp A
Grupp B
Grupp C
Grupp D
Spēles veids
Apakšgrupas spēle
Izslēgšanas spēles
Arēna
Lilla Hallen
Stora Hallen
#
Время
Арена
Домашняя команда
Команда гостей
Результат
02.10.2020
2
U12
Grupp A
17:10
Stora
Этап
1
tmp
SDE Vit
Rögle BK Grön
SDE Vit vs Rögle BK Grön
7
-
0
11
U12
Grupp A
20:25
Lilla
Этап
2
tmp
Rögle BK Grön
Linköping HC Vit
Rögle BK Grön vs Linköping HC Vit
8
-
4
03.10.2020
17
U12
Grupp A
10:40
Stora
Этап
3
tmp
Rögle BK Grön
Nyköpings SK Svart
Rögle BK Grön vs Nyköpings SK Svart
12
-
5
22
U12
Grupp A
13:55
Stora
Этап
4
tmp
Rögle BK Grön
AIK
Rögle BK Grön vs AIK
3
-
3
28
U12
Grupp A
17:10
Lilla
Этап
5
tmp
Rögle BK Grön
Huddinge IF Röd
Rögle BK Grön vs Huddinge IF Röd
2
-
7
04.10.2020
36
Kvartsfinal
U12
10:40
Lilla
Этап
6
tmp
SDE Svart
Rögle BK Grön
SDE Svart vs Rögle BK Grön
3
-
2
42
Plac 5-6
U12
15:00
Lilla
Этап
7
tmp
Linköping HC Blå
Rögle BK Grön
Linköping HC Blå vs Rögle BK Grön
1
-
6
Игра в процессе
Игра не началась
Игра окончена
Drukāt
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad