Cuponline käyttää evästeitä parantaakseen käyttäjän kokemusta.
Lue lisää
Riga Hockey Cup 2021
Riga Cup Events SIA
,
Jääkiekko
Riga
Riga
Jääkiekko
2 apr - 2 maj 2021
2003-2011
Etusivu
Info
Uutiset
Sääntöjä
Kenttiä
Luokkia / Ryhmiä
Signup form
Joukkueita
Otteluita
Taulukot
Tilastoja
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Riga Hockey Cup 2024
Riga Hockey Cup 2023
Riga Hockey Cup 2021
Riga Hockey Cup 2019
Riga Hockey Cup 2018
Admin
Anna palautetta
Ilmoita bugeista
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Otteluita
Zapad Russia (RUS)
,
U9
Ottelupäivä
perjantai 3 huhtikuuta (2020)
lauantai 4 huhtikuuta (2020)
sunnuntai 5 huhtikuuta (2020)
perjantai 10 huhtikuuta (2020)
lauantai 11 huhtikuuta (2020)
sunnuntai 12 huhtikuuta (2020)
maanantai 13 huhtikuuta (2020)
perjantai 17 huhtikuuta (2020)
lauantai 18 huhtikuuta (2020)
sunnuntai 19 huhtikuuta (2020)
perjantai 24 huhtikuuta (2020)
lauantai 25 huhtikuuta (2020)
sunnuntai 26 huhtikuuta (2020)
perjantai 1 toukokuuta (2020)
lauantai 2 toukokuuta (2020)
sunnuntai 3 toukokuuta (2020)
More filters
Luokka
U10
U11
U12 AA
U12 AAA
U13
U14 AA
U14 AAA
U15
U16
U17
U9
Ryhmä
A
A
A
A
A
A
A
A
A
B
B
B
B
B
B
B
B
B
C
C
C
C
C
C
C
D
D
D
D
D
D
D
E
E
E
E
E
E
E
F
F
F
F
F
F
F
G
G
G
G
G
G
G
H
H
H
H
H
H
H
K
K
K
K
K
K
K
L
L
L
L
L
L
L
M
M
M
M
M
M
M
N
N
N
N
N
N
N
O
O
O
O
O
O
P
P
P
P
P
P
Q
Q
Q
Q
Q
Q
R
R
R
R
R
R
S
S
S
T
T
T
U
U
V
V
W
W
X
Y
Z
Ottelumuoto
Ryhmä peli
Playoffit
Kenttä
AKROPOLE ARENA
INBOX ARENA
KURBADS HALLE
MĀRUPES LEDUS HALLE
MOGO LEDUS HALLE
OZO HALLE
VIDZEMES LEDUS HALLE (Ogre)
VOLVO ARENA A
VOLVO ARENA B
ZEMGALE HALLE
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
24.4.2020
20
U9
B
11:15
VIDZEMES LEDUS HALLE (Ogre)
tmp
Marupes HS (LAT)
Zapad Russia (RUS)
Marupes HS (LAT) vs Zapad Russia (RUS)
0
-
0
37
U9
B
13:45
VIDZEMES LEDUS HALLE (Ogre)
tmp
HK Zibeni (LAT)
Zapad Russia (RUS)
HK Zibeni (LAT) vs Zapad Russia (RUS)
0
-
0
63
U9
B
17:15
VIDZEMES LEDUS HALLE (Ogre)
tmp
Zapad Russia (RUS)
Jelgavas LSS (LAT)
Zapad Russia (RUS) vs Jelgavas LSS (LAT)
0
-
0
25.4.2020
113
U9
B
11:45
VIDZEMES LEDUS HALLE (Ogre)
tmp
Zapad Russia (RUS)
Neman Grodno Red (BLR)
Zapad Russia (RUS) vs Neman Grodno Red (BLR)
0
-
0
135
U9
B
15:15
VIDZEMES LEDUS HALLE (Ogre)
tmp
PCHL (POL)
Zapad Russia (RUS)
PCHL (POL) vs Zapad Russia (RUS)
0
-
0
147
U9
B
17:00
VIDZEMES LEDUS HALLE (Ogre)
tmp
Zapad Russia (RUS)
Pardaugava 1 (LAT)
Zapad Russia (RUS) vs Pardaugava 1 (LAT)
0
-
0
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Tulosta
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad