03.11.2019
|
122
A-kvartsfinal 1
|
U13
|
08:30
|
Omgång
0
tmp
|
HC Oceláři Třinec
|
Young Roosters
|
HC Oceláři Třinec
vs
Young Roosters
8
-
0
|
|
106
C-kvartsfinal 1
|
U13
|
09:00
|
Omgång
0
tmp
|
EHC Black Wings Linz
|
Malmö Redhawks Vit
|
EHC Black Wings Linz
vs
Malmö Redhawks Vit
8
-
0
|
|
114
B-kvartsfinal 1
|
U13
|
09:00
|
Omgång
0
tmp
|
Kil / Grums
|
Trelleborg Vikings
|
Kil / Grums
vs
Trelleborg Vikings
2
-
4
|
|
123
A-kvartsfinal 2
|
U13
|
09:40
|
Omgång
0
tmp
|
Frölunda HC vit
|
Kristianstad IK
|
Frölunda HC vit
vs
Kristianstad IK
2
-
3
SO
|
|
101
Kvalmatch till D-semi
|
U13
|
10:00
|
Omgång
0
tmp
|
Frölunda HC röd
|
Crocodiles Hamburg
|
Frölunda HC röd
vs
Crocodiles Hamburg
9
-
0
|
|
107
C-kvartsfinal 2
|
U13
|
10:10
|
Omgång
0
tmp
|
IF Lejonet
|
Hisingens IK
|
IF Lejonet
vs
Hisingens IK
3
-
5
|
|
115
B-kvartsfinal 2
|
U13
|
10:10
|
Omgång
0
tmp
|
Arvika/Charlottenberg
|
Lørenskog Ishockeyklubb
|
Arvika/Charlottenberg
vs
Lørenskog Ishockeyklubb
4
-
5
OT
|
|
124
A-kvartsfinal 3
|
U13
|
10:50
|
Omgång
0
tmp
|
Haninge Anchors
|
Färjestad BK grön
|
Haninge Anchors
vs
Färjestad BK grön
2
-
1
|
|
102
D-semifinal
|
U13
|
11:10
|
Omgång
0
tmp
|
Limhamn HK
|
Helsingborgs HC
|
Limhamn HK
vs
Helsingborgs HC
3
-
6
|
|
108
C-kvartsfinal 3
|
U13
|
11:20
|
Omgång
0
tmp
|
Färjestad BK vit
|
Lund Giants
|
Färjestad BK vit
vs
Lund Giants
2
-
3
|
|
116
B-kvartsfinal 3
|
U13
|
11:20
|
Omgång
0
tmp
|
Stavanger Oilers vit
|
Malmö Redhawks Röd
|
Stavanger Oilers vit
vs
Malmö Redhawks Röd
3
-
2
|
|
125
A-kvartsfinal 4
|
U13
|
12:00
|
Omgång
0
tmp
|
Rögle BK vit
|
Rögle BK grön
|
Rögle BK vit
vs
Rögle BK grön
3
-
2
SO
|
|
109
C-kvartsfinal 4
|
U13
|
12:30
|
Omgång
0
tmp
|
Herlev Ishockey Klub
|
Frisk Asker Ishockey 1
|
Herlev Ishockey Klub
vs
Frisk Asker Ishockey 1
1
-
0
|
|
117
B-kvartsfinal 4
|
U13
|
12:30
|
Omgång
0
tmp
|
Frisk Asker Ishockey 2
|
Rødovre Ishockey Klub
|
Frisk Asker Ishockey 2
vs
Rødovre Ishockey Klub
1
-
0
|
|
126
A-semifinal 1
|
U13
|
13:10
|
Omgång
0
tmp
|
HC Oceláři Třinec
|
Kristianstad IK
|
HC Oceláři Třinec
vs
Kristianstad IK
7
-
1
|
|
103
D-semifinal
|
U13
|
13:30
|
Omgång
0
tmp
|
Stavanger Oilers svart
|
Frölunda HC röd
|
Stavanger Oilers svart
vs
Frölunda HC röd
3
-
4
|
|
110
C-semifinal 1
|
U13
|
13:40
|
Omgång
0
tmp
|
EHC Black Wings Linz
|
Hisingens IK
|
EHC Black Wings Linz
vs
Hisingens IK
4
-
1
|
|
118
B-semifinal 1
|
U13
|
13:40
|
Omgång
0
tmp
|
Trelleborg Vikings
|
Lørenskog Ishockeyklubb
|
Trelleborg Vikings
vs
Lørenskog Ishockeyklubb
1
-
4
|
|
127
A-semifinal 2
|
U13
|
14:20
|
Omgång
0
tmp
|
Haninge Anchors
|
Rögle BK vit
|
Haninge Anchors
vs
Rögle BK vit
1
-
2
|
|
111
C-semifinal 2
|
U13
|
14:50
|
Omgång
0
tmp
|
Lund Giants
|
Herlev Ishockey Klub
|
Lund Giants
vs
Herlev Ishockey Klub
1
-
3
|
|
119
B-semifinal 2
|
U13
|
14:50
|
Omgång
0
tmp
|
Stavanger Oilers vit
|
Frisk Asker Ishockey 2
|
Stavanger Oilers vit
vs
Frisk Asker Ishockey 2
2
-
1
|
|
104
Bronsmatch D-slutspel
|
U13
|
15:00
|
Omgång
0
tmp
|
Limhamn HK
|
Stavanger Oilers svart
|
Limhamn HK
vs
Stavanger Oilers svart
2
-
4
|
|
113
Final C-slutspel
|
U13
|
16:00
|
Omgång
0
tmp
|
EHC Black Wings Linz
|
Herlev Ishockey Klub
|
EHC Black Wings Linz
vs
Herlev Ishockey Klub
2
-
0
|
|
120
Bronsmatch B-slutspel
|
U13
|
16:00
|
Omgång
0
tmp
|
Trelleborg Vikings
|
Frisk Asker Ishockey 2
|
Trelleborg Vikings
vs
Frisk Asker Ishockey 2
0
-
1
|
|
128
Bronsmatch A-slutspel
|
U13
|
16:00
|
Omgång
0
tmp
|
Kristianstad IK
|
Haninge Anchors
|
Kristianstad IK
vs
Haninge Anchors
2
-
4
|
|
105
D-final
|
U13
|
16:10
|
Omgång
0
tmp
|
Helsingborgs HC
|
Frölunda HC röd
|
Helsingborgs HC
vs
Frölunda HC röd
0
-
5
|
|
112
Bronsmatch C-slutspel
|
U13
|
17:10
|
Omgång
0
tmp
|
Hisingens IK
|
Lund Giants
|
Hisingens IK
vs
Lund Giants
0
-
6
|
|
121
Final B-slutspel
|
U13
|
17:10
|
Omgång
0
tmp
|
Lørenskog Ishockeyklubb
|
Stavanger Oilers vit
|
Lørenskog Ishockeyklubb
vs
Stavanger Oilers vit
3
-
7
|
|
129
Final A-slutspel
|
U13
|
17:10
|
Omgång
0
tmp
|
HC Oceláři Třinec
|
Rögle BK vit
|
HC Oceláři Třinec
vs
Rögle BK vit
5
-
1
|
|