28.04.2019
|
7
välierä 1
|
D06
|
09:00
|
Omgång
0
tmp
|
Merikoski SBT Tribes 06 Keltainen
|
Jeppis FBC
|
Merikoski SBT Tribes 06 Keltainen
vs
Jeppis FBC
3
-
5
|
|
8
Sijoitusottelu 8-7
|
D06
|
09:35
|
Omgång
0
tmp
|
YNM 06
|
Merikoski SBT D06
|
YNM 06
vs
Merikoski SBT D06
6
-
5
|
|
0
Välierä1
|
E08
|
10:00
|
Omgång
0
tmp
|
SBT Tornio 08-10
|
Merikoski SBT Mustajalat 08
|
SBT Tornio 08-10
vs
Merikoski SBT Mustajalat 08
6
-
0
|
|
7
puolivälierä 1
|
C03
|
10:00
|
Kenttä 1
Omgång
2
tmp
|
FC Beast
|
OLS C-harraste
|
FC Beast
vs
OLS C-harraste
5
-
1
|
|
21
puolivälierä 1
|
C04-D05
|
10:00
|
Kenttä 2
Omgång
1
tmp
|
SC Pöhinä
|
MKSBT Indians keltainen
|
SC Pöhinä
vs
MKSBT Indians keltainen
6
-
3
|
|
9
välierä 2
|
D06
|
10:10
|
Omgång
0
tmp
|
OLS C2- tytöt
|
Luleå SK
|
OLS C2- tytöt
vs
Luleå SK
1
-
8
|
|
0
Välierä2
|
E08
|
10:30
|
Omgång
0
tmp
|
Nibacos sininen pojat-08
|
KeLy 08
|
Nibacos sininen pojat-08
vs
KeLy 08
5
-
6
|
|
1
|
ErkkaSäbä
Harraste-sarja
|
10:30
|
Omgång
0
tmp
|
Merikoski Tiikerit
|
Zytykkeen Salamat
|
Merikoski Tiikerit
vs
Zytykkeen Salamat
2
-
11
|
|
8
puolivälierä 2
|
C03
|
10:30
|
Kenttä 1
Omgång
2
tmp
|
Hautamäen lapset
|
SBT Puput
|
Hautamäen lapset
vs
SBT Puput
7
-
0
|
|
22
puolivälierä 2
|
C04-D05
|
10:30
|
Kenttä 2
Omgång
2
tmp
|
SPV 04
|
Warriors II
|
SPV 04
vs
Warriors II
3
-
1
|
|
10
sijoitusottelu 6-5
|
D06
|
10:45
|
Omgång
0
tmp
|
Nibacos 07 Valkoinen
|
OLS 06 Ketut
|
Nibacos 07 Valkoinen
vs
OLS 06 Ketut
4
-
0
|
|
0
Sijoitus 13.-14.
|
E08
|
11:00
|
Omgång
0
tmp
|
Merikoski SBT Apassit 08
|
Sastamolo Sininen
|
Merikoski SBT Apassit 08
vs
Sastamolo Sininen
6
-
3
|
|
2
|
ErkkaSäbä
Harraste-sarja
|
11:00
|
Omgång
0
tmp
|
Nibacos Team Lelu
|
SB Welhot
|
Nibacos Team Lelu
vs
SB Welhot
5
-
10
|
|
9
välierä 1
|
C03
|
11:00
|
Kenttä 1
Omgång
3
tmp
|
Retro
|
FC Beast
|
Retro
vs
FC Beast
1
-
4
|
|
23
puolivälierä 3
|
C04-D05
|
11:00
|
Kenttä 2
Omgång
2
tmp
|
Röipallo
|
Merikoski 05
|
Röipallo
vs
Merikoski 05
10
-
0
|
|
0
Pronssiottelu
|
D06
|
11:20
|
Omgång
0
tmp
|
Merikoski SBT Tribes 06 Keltainen
|
OLS C2- tytöt
|
Merikoski SBT Tribes 06 Keltainen
vs
OLS C2- tytöt
7
-
0
|
|
0
Sijoitus 11.-12.
|
E08
|
11:30
|
Omgång
0
tmp
|
Merikoski SBT Mustajalat 08
|
Nibacos sininen pojat-08
|
Merikoski SBT Mustajalat 08
vs
Nibacos sininen pojat-08
6
-
1
|
|
1
|
ErkkaSäbä
Soft-sarja
|
11:30
|
Omgång
0
tmp
|
SB Welhot
|
Merikoski Tiikerit
|
SB Welhot
vs
Merikoski Tiikerit
4
-
2
|
|
10
välierä 2
|
C03
|
11:30
|
Kenttä 1
Omgång
3
tmp
|
SBT RaPa
|
Hautamäen lapset
|
SBT RaPa
vs
Hautamäen lapset
4
-
8
|
|
24
puolivälierä 4
|
C04-D05
|
11:30
|
Kenttä 2
Omgång
2
tmp
|
Warriors 05
|
HaHe 05
|
Warriors 05
vs
HaHe 05
1
-
3
|
|
0
Sijoitus 9.-10.
|
E08
|
12:00
|
Omgång
0
tmp
|
SBT Tornio 08-10
|
KeLy 08
|
SBT Tornio 08-10
vs
KeLy 08
12
-
0
|
|
0
|
D06
|
12:00
|
Omgång
0
tmp
|
Jeppis FBC
|
Luleå SK
|
Jeppis FBC
vs
Luleå SK
1
-
2
|
|
3
|
ErkkaSäbä
Harraste-sarja
|
12:00
|
Omgång
0
tmp
|
Zytykkeen Salamat
|
Nibacos Team Lelu
|
Zytykkeen Salamat
vs
Nibacos Team Lelu
6
-
8
|
|
11
sijoitusottelu
|
C03
|
12:00
|
Kenttä 1
Omgång
4
tmp
|
OLS C-harraste
|
SBT Puput
|
OLS C-harraste
vs
SBT Puput
2
-
4
|
|
25
välierä 1
|
C04-D05
|
12:00
|
Kenttä 2
Omgång
3
tmp
|
SC Pöhinä
|
SPV 04
|
SC Pöhinä
vs
SPV 04
1
-
2
|
|
0
Puolivälierä1
|
E08
|
12:30
|
Omgång
0
tmp
|
Nibacos valkoinen pojat-08
|
OLS Leopardit 08
|
Nibacos valkoinen pojat-08
vs
OLS Leopardit 08
5
-
2
|
|
2
|
ErkkaSäbä
Soft-sarja
|
12:30
|
Omgång
0
tmp
|
Nibacos team Lelu
|
SB Welhot
|
Nibacos team Lelu
vs
SB Welhot
2
-
5
|
|
12
pronssipeli
|
C03
|
12:30
|
Kenttä 1
Omgång
4
tmp
|
Retro
|
SBT RaPa
|
Retro
vs
SBT RaPa
2
-
2
|
|
26
välierä 2
|
C04-D05
|
12:30
|
Kenttä 2
Omgång
3
tmp
|
Röipallo
|
HaHe 05
|
Röipallo
vs
HaHe 05
3
-
1
|
|
0
Puolivälierä 2
|
E08
|
13:00
|
Omgång
0
tmp
|
Merikoski SBT Mohawkit 08
|
OLS Karhut 08
|
Merikoski SBT Mohawkit 08
vs
OLS Karhut 08
5
-
2
|
|
4
|
ErkkaSäbä
Harraste-sarja
|
13:00
|
Omgång
0
tmp
|
SB Welhot
|
Merikoski Tiikerit
|
SB Welhot
vs
Merikoski Tiikerit
11
-
2
|
|
13
finaali
|
C03
|
13:00
|
Kenttä 1
Omgång
4
tmp
|
FC Beast
|
Hautamäen lapset
|
FC Beast
vs
Hautamäen lapset
6
-
8
|
|
27
sijoitusottelu 9-10
|
C04-D05
|
13:00
|
Kenttä 2
Omgång
4
tmp
|
MKSBT Indians sininen
|
MKSBT Tribes
|
MKSBT Indians sininen
vs
MKSBT Tribes
1
-
4
|
|
0
Puolivälierä 3
|
E08
|
13:30
|
Omgång
0
tmp
|
OFBC E2-08
|
Sastamolo Valkoinen
|
OFBC E2-08
vs
Sastamolo Valkoinen
3
-
4
|
|
28
pronssipeli
|
C04-D05
|
13:30
|
Kenttä 2
Omgång
4
tmp
|
SC Pöhinä
|
HaHe 05
|
SC Pöhinä
vs
HaHe 05
6
-
4
|
|
0
Puolivälierä 4
|
E08
|
14:00
|
Omgång
0
tmp
|
HaHe 08
|
LNM P08/09
|
HaHe 08
vs
LNM P08/09
10
-
2
|
|
0
Puolivälierä 1
|
B02
|
14:00
|
Kenttä 1
Omgång
0
tmp
|
Sbt Olli
|
OLS B-harraste
|
Sbt Olli
vs
OLS B-harraste
12
-
1
|
|
29
finaali
|
C04-D05
|
14:10
|
Kenttä 2
Omgång
4
tmp
|
SPV 04
|
Röipallo
|
SPV 04
vs
Röipallo
3
-
7
|
|
0
Välierä1
|
E08
|
14:30
|
Omgång
0
tmp
|
Nibacos valkoinen pojat-08
|
Merikoski SBT Mohawkit 08
|
Nibacos valkoinen pojat-08
vs
Merikoski SBT Mohawkit 08
0
-
7
|
|
5
|
ErkkaSäbä
Harraste-sarja
|
14:30
|
Omgång
0
tmp
|
Zytykkeen Salamat
|
SB Welhot
|
Zytykkeen Salamat
vs
SB Welhot
2
-
14
|
|
13
Sijat 5-8
|
E07
|
14:35
|
Omgång
2
tmp
|
NK sbt 07
|
Tyrnävän palloseura E-pojat
|
NK sbt 07
vs
Tyrnävän palloseura E-pojat
0
-
8
|
|
0
Puolivälierä 2
|
B02
|
14:45
|
Kenttä 1
Omgång
0
tmp
|
HC Seinä
|
Team LePaLa
|
HC Seinä
vs
Team LePaLa
6
-
7
|
|
0
Sijoitus 5.-8.
|
E08
|
15:00
|
Omgång
0
tmp
|
OLS Leopardit 08
|
OLS Karhut 08
|
OLS Leopardit 08
vs
OLS Karhut 08
2
-
7
|
|
3
|
ErkkaSäbä
Soft-sarja
|
15:00
|
Omgång
0
tmp
|
Merikoski Tiikerit
|
Nibacos team Lelu
|
Merikoski Tiikerit
vs
Nibacos team Lelu
1
-
4
|
|
14
Sijat 5-8
|
E07
|
15:05
|
Omgång
2
tmp
|
Tempo E- pojat
|
Nibacos sininen
|
Tempo E- pojat
vs
Nibacos sininen
3
-
2
|
|
0
Välierä2
|
E08
|
15:30
|
Omgång
0
tmp
|
Sastamolo Valkoinen
|
HaHe 08
|
Sastamolo Valkoinen
vs
HaHe 08
2
-
1
|
|
0
Puolivälierä 3
|
B02
|
15:30
|
Kenttä 1
Omgång
0
tmp
|
Winx Club
|
Kellon Hurmos
|
Winx Club
vs
Kellon Hurmos
8
-
2
|
|
6
|
ErkkaSäbä
Harraste-sarja
|
15:30
|
Omgång
0
tmp
|
Nibacos Team Lelu
|
Merikoski Tiikerit
|
Nibacos Team Lelu
vs
Merikoski Tiikerit
7
-
3
|
|
15
Välierä
|
E07
|
15:35
|
Omgång
1
tmp
|
OFBC E07
|
Merikoski SBT Mohawks 07
|
OFBC E07
vs
Merikoski SBT Mohawks 07
8
-
1
|
|
0
Finaali
|
ErkkaSäbä
|
16:00
|
Omgång
0
tmp
|
Nibacos Team Lelu
|
SB Welhot
|
Nibacos Team Lelu
vs
SB Welhot
1
-
6
|
|
0
Sijoitus 5-8
|
E08
|
16:00
|
Omgång
0
tmp
|
OFBC E2-08
|
LNM P08/09
|
OFBC E2-08
vs
LNM P08/09
8
-
1
|
|
16
Välierä
|
E07
|
16:05
|
Omgång
2
tmp
|
Haukiputaan Heitto
|
Merikoski sbt Navajot 07
|
Haukiputaan Heitto
vs
Merikoski sbt Navajot 07
6
-
2
|
|
0
Sijoitus 5-7
|
B02
|
16:15
|
Kenttä 1
Omgång
0
tmp
|
OLS B-harraste
|
HC Seinä
|
OLS B-harraste
vs
HC Seinä
2
-
5
|
|
0
Pronssipeli
|
E08
|
16:30
|
Omgång
0
tmp
|
Nibacos valkoinen pojat-08
|
HaHe 08
|
Nibacos valkoinen pojat-08
vs
HaHe 08
5
-
8
|
|
0
Pronssipeli
|
ErkkaSäbä
|
16:30
|
Omgång
0
tmp
|
Zytykkeen Salamat
|
Merikoski Tiikerit
|
Zytykkeen Salamat
vs
Merikoski Tiikerit
10
-
3
|
|
17
Sijat 7-8
|
E07
|
16:35
|
Omgång
2
tmp
|
NK sbt 07
|
Nibacos sininen
|
NK sbt 07
vs
Nibacos sininen
0
-
5
|
|
0
Finaali
|
ErkkaSäbä
|
17:00
|
Omgång
0
tmp
|
SB Welhot
|
Nibacos Team Lelu
|
SB Welhot
vs
Nibacos Team Lelu
10
-
2
|
|
0
Välierä 1
|
B02
|
17:00
|
Kenttä 1
Omgång
0
tmp
|
Ratkingclub
|
Sbt Olli
|
Ratkingclub
vs
Sbt Olli
4
-
5
|
|
19
Sijat 5-6
|
E07
|
17:05
|
Omgång
2
tmp
|
Tyrnävän palloseura E-pojat
|
Tempo E- pojat
|
Tyrnävän palloseura E-pojat
vs
Tempo E- pojat
2
-
4
|
|
0
Finaali
|
E08
|
17:30
|
Omgång
0
tmp
|
Merikoski SBT Mohawkit 08
|
Sastamolo Valkoinen
|
Merikoski SBT Mohawkit 08
vs
Sastamolo Valkoinen
3
-
2
|
|
20
Sijat 3 -4
|
E07
|
17:35
|
Omgång
2
tmp
|
Merikoski SBT Mohawks 07
|
Merikoski sbt Navajot 07
|
Merikoski SBT Mohawks 07
vs
Merikoski sbt Navajot 07
5
-
3
|
|
0
Välierä 2
|
B02
|
17:45
|
Kenttä 1
Omgång
0
tmp
|
Winx Club
|
Team LePaLa
|
Winx Club
vs
Team LePaLa
5
-
8
|
|
21
Finaali
|
E07
|
18:15
|
Omgång
2
tmp
|
OFBC E07
|
Haukiputaan Heitto
|
OFBC E07
vs
Haukiputaan Heitto
4
-
1
|
|
0
Sijoitus 5-6
|
B02
|
18:30
|
Kenttä 1
Omgång
0
tmp
|
Kellon Hurmos
|
HC Seinä
|
Kellon Hurmos
vs
HC Seinä
0
-
6
|
|
0
Pronssipeli
|
B02
|
19:15
|
Kenttä 1
Omgång
0
tmp
|
Ratkingclub
|
Winx Club
|
Ratkingclub
vs
Winx Club
5
-
1
|
|
0
Finaali
|
B02
|
20:00
|
Kenttä 1
Omgång
0
tmp
|
Sbt Olli
|
Team LePaLa
|
Sbt Olli
vs
Team LePaLa
1
-
5
|
|