Cuponline uses cookies to improve the user experience
Lasīt vairāk
Young Stars Cup 2019
Ski Hockey
,
Hokejs
Ski, Norge
Ski, Norge
Hokejs
31 Mars 2019
U9
Start
Informācija
Jaunumi
Noteikumi
Arēnas
Vecuma grupas / Apakšgrupas
Signup form
Komandas
Spēles
Tabulas
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Future Stars Cup 2019
Future Girls Stars Cup 2019
Future Stars Cup 2019
Young Stars Cup 2019
Ski Hockey-Romjulscup U14
Ski Kick off Cup
Icehawks Challenge
Icehawks cup
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Spēles
Spēles diena
svētdiena 31 marts (2019)
More filters
Vecuma grupa
U9
Apakšgrupa
Gruppe 1
Gruppe 2
Gruppe 3
Spēles veids
Apakšgrupas spēle
Izslēgšanas spēles
Arēna
Ski Ishall
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
31.03.2019
0
Bane 1
U9
Gruppe 1
09:00
Omgång
1
tmp
Jar hvit
Vålerenga rød
Jar hvit vs Vålerenga rød
0
Bane 2
U9
Gruppe 2
09:00
Omgång
1
tmp
Manglerud Star hvit
Holmen rød
Manglerud Star hvit vs Holmen rød
0
Bane 2
U9
Gruppe 2
09:45
Omgång
1
tmp
Vålerenga blå
Jar blå
Vålerenga blå vs Jar blå
0
Bane 1
U9
Gruppe 1
09:45
Omgång
1
tmp
Manglerud Star grønn
Holmen hvit
Manglerud Star grønn vs Holmen hvit
0
Bane 1
U9
Gruppe 1
10:40
Omgång
1
tmp
Holmen hvit
Vålerenga rød
Holmen hvit vs Vålerenga rød
0
Bane 2
U9
Gruppe 2
10:40
Omgång
1
tmp
Jar blå
Manglerud Star hvit
Jar blå vs Manglerud Star hvit
0
Bane 2
U9
Gruppe 2
11:25
Omgång
1
tmp
Holmen rød
Vålerenga blå
Holmen rød vs Vålerenga blå
0
Bane 1
U9
Gruppe 1
11:25
Omgång
1
tmp
Manglerud Star grønn
Jar hvit
Manglerud Star grønn vs Jar hvit
0
Bane 1
U9
Gruppe 1
12:20
Omgång
1
tmp
Jar hvit
Holmen hvit
Jar hvit vs Holmen hvit
0
Bane 2
U9
Gruppe 2
12:20
Omgång
1
tmp
Vålerenga blå
Manglerud Star hvit
Vålerenga blå vs Manglerud Star hvit
0
Bane 2
U9
Gruppe 2
13:10
Omgång
1
tmp
Holmen rød
Jar blå
Holmen rød vs Jar blå
0
Bane 1
U9
Gruppe 1
13:10
Omgång
1
tmp
Vålerenga rød
Manglerud Star grønn
Vålerenga rød vs Manglerud Star grønn
0
Bane 1
U9
Gruppe 3
14:40
Omgång
1
tmp
Furuset
Stjernen
Furuset vs Stjernen
0
Bane 2
U9
Gruppe 3
14:40
Omgång
1
tmp
Ski
Hasle-Løren
Ski vs Hasle-Løren
0
Bane 1
U9
Gruppe 3
15:40
Omgång
1
tmp
Ski
Furuset
Ski vs Furuset
0
Bane 1
U9
Gruppe 3
16:50
Omgång
1
tmp
Stjernen
Hasle-Løren
Stjernen vs Hasle-Løren
0
Bane 1
U9
Gruppe 3
17:50
Omgång
1
tmp
Ski
Stjernen
Ski vs Stjernen
0
Bane 2
U9
Gruppe 3
17:50
Omgång
1
tmp
Hasle-Løren
Furuset
Hasle-Løren vs Furuset
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Drukāt
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad