Cuponline uses cookies to improve the user experience
Les mer
Småland/Östergötland Divisionsspel 2018-2019
Småland-Östergötlands Curlingförbund
,
Curling
Småland/Östergötland
Småland/Östergötland
Curling
10 nov 2018 - 24 mar 2019
Start
Info
Nyheter
Regler
Haller
Klasser / Grupper
Signup form
Lag
Kamper
Resultat
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Småland/Östergötland Divisionsspel 2022-2023
Småland/Östergötland Divisionsspel 2021-2022
Småland/Östergötland Divisionsspel 2019-2020
Småland/Östergötland Divisionsspel 2018-2019
Småland/Östergötland Divisionsspel 2017-2018
Division 2 Småland/Östergötland 2016/2017
Division 3 Småland/Östergötland 2016/2017
Division 4 Småland/Östergötland 2016/2017
Division 4 Småland/Östergötland 2015-2016
Division 2 Småland/Östergötland 2015-2016
Division 3 Småland/Östergötland 2015-2016
Division 4 Småland/Östergötland 2014-2015
Division 2 Småland/Östergötland 2014-2015
Division 3 Småland/Östergötland 2014-2015
Division 2 Småland/Östergötland
Division 3 Småland/Östergötland
Division 4 Småland/Östergötland
Småland/Östergötland div 4
Småland/Östergötland div 3
Småland/Östergötland div 2
Småland/Östergötland div 3
Småland/Östergötland div 4
Småland/Östergötland div 2
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Kamper for
C4 Andersson & Co
,
Division 3
Kampdag
lørdag 10 november (2018)
søndag 11 november (2018)
lørdag 8 desember (2018)
lørdag 15 desember (2018)
søndag 16 desember (2018)
lørdag 19 januar (2019)
søndag 20 januar (2019)
lørdag 23 mars (2019)
søndag 24 mars (2019)
More filters
Klasse
Division 2
Division 3
Gruppe
Division 2
Division 3 Grupp A
Division 3 Grupp B
Slutspel 4 platser till nästa säsong
Slutspel för uppflyttning
Kamptype
Gruppespill
Sluttspill
Hall
Jönköping
Mjölby
Norrköping
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
11.11.2018
0
Division 3
Division 3 Grupp A
10:00
Mjölby
Omgång
0
tmp
C4 Andersson & Co
E1 Stenkoll
C4 Andersson & Co vs E1 Stenkoll
6
-
5
0
Division 3
Division 3 Grupp A
12:45
Mjölby
Omgång
0
tmp
C4 Andersson & Co
C1 Mjölbyjuniorerna
C4 Andersson & Co vs C1 Mjölbyjuniorerna
1
-
9
08.12.2018
0
Division 3
Division 3 Grupp A
10:00
Norrköping
Omgång
0
tmp
C4 Andersson & Co
C3 Mattssons
C4 Andersson & Co vs C3 Mattssons
3
-
6
0
Division 3
Division 3 Grupp A
16:00
Norrköping
Omgång
0
tmp
C4 Andersson & Co
C2 Sweeping Beauties
C4 Andersson & Co vs C2 Sweeping Beauties
1
-
6
15.12.2018
0
Division 3
Division 3 Grupp A
10:00
Norrköping
Omgång
0
tmp
C4 Andersson & Co
E2 Bengan Boys
C4 Andersson & Co vs E2 Bengan Boys
11
-
5
0
Division 3
Division 3 Grupp A
12:45
Norrköping
Omgång
0
tmp
C4 Andersson & Co
E4 Palmborg
C4 Andersson & Co vs E4 Palmborg
10
-
9
0
Division 3
Division 3 Grupp A
16:00
Norrköping
Omgång
0
tmp
E3 Byström
C4 Andersson & Co
E3 Byström vs C4 Andersson & Co
8
-
9
20.01.2019
0
Division 3
Slutspel för uppflyttning
10:00
Norrköping
Omgång
0
tmp
C4 Andersson & Co
D2 4son
C4 Andersson & Co vs D2 4son
9
-
9
0
Division 3
Slutspel för uppflyttning
13:15
Norrköping
Omgång
0
tmp
C4 Andersson & Co
D1 DK Tryck
C4 Andersson & Co vs D1 DK Tryck
0
-
8
24.03.2019
0
Division 3
Slutspel för uppflyttning
10:00
Jönköping
Omgång
0
tmp
C4 Andersson & Co
D3 BALI+N
C4 Andersson & Co vs D3 BALI+N
11
-
0
0
Division 3
Slutspel för uppflyttning
13:15
Jönköping
Omgång
0
tmp
C4 Andersson & Co
D4 Starck
C4 Andersson & Co vs D4 Starck
5
-
3
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Utskrift
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad