Cuponline uses cookies to improve the user experience
Lasīt vairāk
Norr och Västerbotten DM 2018/2019
Norr och Västerbottens Curlingförbund
,
Kērlings
Skellefteå/Umeå
Skellefteå/Umeå
Kērlings
24 nov 2018 - 13 jan 2019
0-100
Start
Informācija
Jaunumi
Noteikumi
Arēnas
Vecuma grupas / Apakšgrupas
Signup form
Komandas
Spēles
Rezultāts
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Norr och Västerbotten Div 2 & 3 2023/2024
Norr och Västerbotten Div 2 & 3 2022/2023
Norr och Västerbotten Div 2 & 3 2021/2022
Norr och Västerbotten DM 2019/2020
Norr och Västerbotten Div 2 & 3 2019/2020
Norr och Västerbotten DM 2018/2019
Norr och Västerbotten Div 2 & 3 2018/2019
Norr och Västerbotten DM 2017/2018
Norr och Västerbotten Div 2 & 3 2017/2018
Norr och Västerbotten Div 2 & 3 2016/2017
Norr och Västerbotten DM 2016-2017
Norr och Västerbotten DM 2015-2016
Norr och Västerbotten Div 2 & 3 2015/2016
Norr och Västerbotten DM Herrar 2014-2015
Norr och Västerbotten Div 2 & 3 2014/2015
Norr och Västerbotten DM Herrar 2013-2014
Norr och Västerbotten Div 2 & 3 2013/2014
Norr och Västerbotten Div 2 & 3 2012/2013
Norr och Västerbotten DM Herrar/Damer 2012-2013
Norr och Västerbotten DM Herrar 2011-2012 - SM Kval
Norr och Västerbotten Div 2 & 3 2011/2012
Norr och Västerbotten DM Herrar 2011 - SM Kval
Norr och Västerbotten Div 2 & 3 2010/2011
Norr- och Västerbotten Div 2 & 3 2009/2010
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Spēles
4 - Ske-å/Larsson-Nyström
,
DM Mixed-Dubbel
Spēles diena
sestdiena 12 janvāris (2019)
More filters
Vecuma grupa
DM Mixed-Dubbel
Apakšgrupa
Grundspel
Spēles veids
Apakšgrupas spēle
Izslēgšanas spēles
Arēna
Skellefteå Curlinghall
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
12.01.2019
2
DM Mixed-Dubbel
Grundspel
09:00
Skellefteå
tmp
3 - Ske-å/Sjöström-Vikström
4 - Ske-å/Larsson-Nyström
3 - Ske-å/Sjöström-Vikström vs 4 - Ske-å/Larsson-Nyström
6
-
3
4
DM Mixed-Dubbel
Grundspel
10:30
Skellefteå
tmp
4 - Ske-å/Larsson-Nyström
6 - Luleå/Berglund-Krook
4 - Ske-å/Larsson-Nyström vs 6 - Luleå/Berglund-Krook
4
-
5
8
DM Mixed-Dubbel
Grundspel
12:30
Skellefteå
tmp
4 - Ske-å/Larsson-Nyström
1 - Umeå/Nygren-Nygren
4 - Ske-å/Larsson-Nyström vs 1 - Umeå/Nygren-Nygren
1
-
4
12
DM Mixed-Dubbel
Grundspel
14:00
Skellefteå
tmp
4 - Ske-å/Larsson-Nyström
5 - Luleå/Edenhagen-Lindmark
4 - Ske-å/Larsson-Nyström vs 5 - Luleå/Edenhagen-Lindmark
6
-
2
13
DM Mixed-Dubbel
Grundspel
15:30
Skellefteå
tmp
2 - Umeå/Biun-Biun
4 - Ske-å/Larsson-Nyström
2 - Umeå/Biun-Biun vs 4 - Ske-å/Larsson-Nyström
4
-
4
17
Bronsmatch
DM Mixed-Dubbel
16:30
Skellefteå
tmp
6 - Luleå/Berglund-Krook
4 - Ske-å/Larsson-Nyström
6 - Luleå/Berglund-Krook vs 4 - Ske-å/Larsson-Nyström
3
-
7
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Drukāt
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad