Cuponline använder cookies
Läs mer
Riga Hockey Cup 2019
Riga Cup Events SIA
,
Ishockey
Riga
Riga
Ishockey
29 mar - 28 apr 2019
1999-2009
Start
Information
Nyheter
Regler
Arenor
Klasser / Grupper
Anmälningsformulär
Lag
Matcher
Tabeller
Statistik
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Riga Hockey Cup 2024
Riga Hockey Cup 2023
Riga Hockey Cup 2021
Riga Hockey Cup 2019
Riga Hockey Cup 2018
Admin
Ge feedback
Rapportera bugg
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Matcher
Matchdag
fredag 29 mars (2019)
lördag 30 mars (2019)
söndag 31 mars (2019)
fredag 5 april (2019)
lördag 6 april (2019)
söndag 7 april (2019)
fredag 12 april (2019)
lördag 13 april (2019)
söndag 14 april (2019)
fredag 19 april (2019)
lördag 20 april (2019)
söndag 21 april (2019)
måndag 22 april (2019)
fredag 26 april (2019)
lördag 27 april (2019)
söndag 28 april (2019)
More filters
Klass
U-10
U-11
U-12 AA
U-12 AAA
U-13
U-14 AA
U-14 AAA
U-15
U-16
U-20
Grupp
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group E
Group E
Group E
Group E
Group E
Group E
Group F
Group F
Group F
Group F
Group F
Group F
Group G
Group G
Group G
Group G
Group G
Group G
Group H
Group H
Group H
Group H
Group H
Group H
Group J
Group K
Group K
Group L
Group L
Group M
Group N
Group O
Group P
Group R
Matchtyp
Gruppspel
Slutspel
Arena
-
Akropole
Inbox
Jelgava
Kurbads
Ozo
Volvo A
Volvo B
Volvo C
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
2019-04-28
41
5/8 place
U-20
07:00
Volvo A
tmp
Dynamo St-Petersburg 2002
Pardaugava
Dynamo St-Petersburg 2002 vs Pardaugava
3
-
0
42
5/8 place
U-20
07:00
Jelgava
tmp
Volvo
HS Riga 02
Volvo vs HS Riga 02
5
-
2
43
1/2 final
U-20
08:15
Volvo A
tmp
HS Riga 01
AKO/Marupe
HS Riga 01 vs AKO/Marupe
5
-
0
44
13/16 place
U-20
08:15
Jelgava
tmp
Select
Everest
Select vs Everest
0
-
5
46
13/16 place
U-20
08:15
Jelgava
tmp
Prizma
Dutch Tigers
Prizma vs Dutch Tigers
4
-
0
45
1/2 final
U-20
09:30
Volvo A
tmp
BLLG
Ultramar
BLLG vs Ultramar
1
-
2
SO
47
9/12 place
U-20
09:30
Jelgava
tmp
Zemgale RED
Zemgale WHITE
Zemgale RED vs Zemgale WHITE
10
-
0
49
9/12 place
U-20
10:45
Jelgava
tmp
Hunters
HC Vipers
Hunters vs HC Vipers
3
-
4
48
7th place
U-20
11:00
Volvo B
tmp
Pardaugava
HS Riga 02
Pardaugava vs HS Riga 02
3
-
1
50
5th place
U-20
12:15
Volvo B
tmp
Dynamo St-Petersburg 2002
Volvo
Dynamo St-Petersburg 2002 vs Volvo
4
-
2
51
15th place
U-20
13:15
Jelgava
tmp
Select
Dutch Tigers
Select vs Dutch Tigers
0
-
5
53
11th place
U-20
13:15
Jelgava
tmp
Zemgale WHITE
Hunters
Zemgale WHITE vs Hunters
0
-
3
52
13th place
U-20
13:30
Volvo B
tmp
Everest
Prizma
Everest vs Prizma
2
-
3
54
9th place
U-20
14:30
Jelgava
tmp
Zemgale RED
HC Vipers
Zemgale RED vs HC Vipers
4
-
1
55
3rd place
U-20
15:15
Volvo A
tmp
AKO/Marupe
BLLG
AKO/Marupe vs BLLG
3
-
2
56
Final
U-20
16:30
Volvo A
tmp
HS Riga 01
Ultramar
HS Riga 01 vs Ultramar
2
-
0
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Utskrift
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad