Cuponline käyttää evästeitä parantaakseen käyttäjän kokemusta.
Lue lisää
Riga Hockey Cup 2019
Riga Cup Events SIA
,
Jääkiekko
Riga
Riga
Jääkiekko
29 mar - 28 apr 2019
1999-2009
Etusivu
Info
Uutiset
Sääntöjä
Kenttiä
Luokkia / Ryhmiä
Signup form
Joukkueita
Otteluita
Taulukot
Tilastoja
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Riga Hockey Cup 2024
Riga Hockey Cup 2023
Riga Hockey Cup 2021
Riga Hockey Cup 2019
Riga Hockey Cup 2018
Admin
Anna palautetta
Ilmoita bugeista
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Otteluita
Dinamo Saint Petersburg
,
U-16
Ottelupäivä
perjantai 29 maaliskuuta (2019)
lauantai 30 maaliskuuta (2019)
sunnuntai 31 maaliskuuta (2019)
perjantai 5 huhtikuuta (2019)
lauantai 6 huhtikuuta (2019)
sunnuntai 7 huhtikuuta (2019)
perjantai 12 huhtikuuta (2019)
lauantai 13 huhtikuuta (2019)
sunnuntai 14 huhtikuuta (2019)
perjantai 19 huhtikuuta (2019)
lauantai 20 huhtikuuta (2019)
sunnuntai 21 huhtikuuta (2019)
maanantai 22 huhtikuuta (2019)
perjantai 26 huhtikuuta (2019)
lauantai 27 huhtikuuta (2019)
sunnuntai 28 huhtikuuta (2019)
More filters
Luokka
U-10
U-11
U-12 AA
U-12 AAA
U-13
U-14 AA
U-14 AAA
U-15
U-16
U-20
Ryhmä
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group E
Group E
Group E
Group E
Group E
Group E
Group F
Group F
Group F
Group F
Group F
Group F
Group G
Group G
Group G
Group G
Group G
Group G
Group H
Group H
Group H
Group H
Group H
Group H
Group J
Group K
Group K
Group L
Group L
Group M
Group N
Group O
Group P
Group R
Ottelumuoto
Ryhmä peli
Playoffit
Kenttä
-
Akropole
Inbox
Jelgava
Kurbads
Ozo
Volvo A
Volvo B
Volvo C
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
12.4.2019
2
U-16
Group B
07:00
Kurbads
tmp
Dinamo Saint Petersburg
HS Riga
Dinamo Saint Petersburg vs HS Riga
1
-
1
10
U-16
Group B
10:45
Kurbads
tmp
Pirati
Dinamo Saint Petersburg
Pirati vs Dinamo Saint Petersburg
2
-
3
25
U-16
Group B
17:30
Kurbads
tmp
Karhu - Kissat
Dinamo Saint Petersburg
Karhu - Kissat vs Dinamo Saint Petersburg
0
-
3
13.4.2019
34
U-16
Group B
09:30
Inbox
tmp
Dinamo Saint Petersburg
HK Kajakas
Dinamo Saint Petersburg vs HK Kajakas
5
-
0
40
U-16
Group B
12:00
Inbox
tmp
Dinamo Saint Petersburg
IHS/Pardaugava
Dinamo Saint Petersburg vs IHS/Pardaugava
7
-
2
49
1/4 final
U-16
17:00
Inbox
tmp
Dinamo Saint Petersburg
HS Riga
Dinamo Saint Petersburg vs HS Riga
0
-
1
14.4.2019
57
5/8 place
U-16
08:15
Volvo A
tmp
Jelgavas Ledus Sporta skola
Dinamo Saint Petersburg
Jelgavas Ledus Sporta skola vs Dinamo Saint Petersburg
3
-
2
SO
67
7th place
U-16
14:45
Volvo B
tmp
Dinamo Saint Petersburg
Team Hockey Talents
Dinamo Saint Petersburg vs Team Hockey Talents
5
-
0
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Tulosta
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad