Cuponline uses cookies to improve the user experience
Lasīt vairāk
Riga Hockey Cup 2019
Riga Cup Events SIA
,
Hokejs
Riga
Riga
Hokejs
29 mar - 28 apr 2019
1999-2009
Start
Informācija
Jaunumi
Noteikumi
Arēnas
Vecuma grupas / Apakšgrupas
Signup form
Komandas
Spēles
Tabulas
Statistika
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Riga Hockey Cup 2024
Riga Hockey Cup 2023
Riga Hockey Cup 2021
Riga Hockey Cup 2019
Riga Hockey Cup 2018
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Spēles
Pirati 05
,
U-15
Spēles diena
piektdiena 29 marts (2019)
sestdiena 30 marts (2019)
svētdiena 31 marts (2019)
piektdiena 5 aprīlis (2019)
sestdiena 6 aprīlis (2019)
svētdiena 7 aprīlis (2019)
piektdiena 12 aprīlis (2019)
sestdiena 13 aprīlis (2019)
svētdiena 14 aprīlis (2019)
piektdiena 19 aprīlis (2019)
sestdiena 20 aprīlis (2019)
svētdiena 21 aprīlis (2019)
pirmdiena 22 aprīlis (2019)
piektdiena 26 aprīlis (2019)
sestdiena 27 aprīlis (2019)
svētdiena 28 aprīlis (2019)
More filters
Vecuma grupa
U-10
U-11
U-12 AA
U-12 AAA
U-13
U-14 AA
U-14 AAA
U-15
U-16
U-20
Apakšgrupa
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group E
Group E
Group E
Group E
Group E
Group E
Group F
Group F
Group F
Group F
Group F
Group F
Group G
Group G
Group G
Group G
Group G
Group G
Group H
Group H
Group H
Group H
Group H
Group H
Group J
Group K
Group K
Group L
Group L
Group M
Group N
Group O
Group P
Group R
Spēles veids
Apakšgrupas spēle
Izslēgšanas spēles
Arēna
-
Akropole
Inbox
Jelgava
Kurbads
Ozo
Volvo A
Volvo B
Volvo C
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
19.04.2019
9
U-15
Group D
09:45
Volvo B
tmp
Pirati 05
Jelgavas Ledus Sporta skola
Pirati 05 vs Jelgavas Ledus Sporta skola
2
-
2
24
U-15
Group D
16:00
Volvo B
tmp
North Select
Pirati 05
North Select vs Pirati 05
2
-
1
33
U-15
Group D
19:45
Volvo B
tmp
TuTo2004
Pirati 05
TuTo2004 vs Pirati 05
3
-
1
20.04.2019
0
U-15
Group L
00:00
tmp
Jelgavas Ledus Sporta skola
Pirati 05
Jelgavas Ledus Sporta skola vs Pirati 05
2
-
2
46
U-15
Group L
12:00
Kurbads
tmp
Pirati 05
HCT Young Lions
Pirati 05 vs HCT Young Lions
2
-
4
56
U-15
Group L
18:15
Kurbads
tmp
Pirati 05
Pardaugava 05
Pirati 05 vs Pardaugava 05
5
-
3
21.04.2019
64
U-15
Group L
08:30
Volvo B
tmp
Team Hockey Talents
Pirati 05
Team Hockey Talents vs Pirati 05
0
-
2
74
U-15
Group L
14:45
Volvo B
tmp
HC Zelenograd
Pirati 05
HC Zelenograd vs Pirati 05
2
-
2
22.04.2019
88
17/20 place
U-15
08:15
Kurbads
tmp
Future Star World Select
Pirati 05
Future Star World Select vs Pirati 05
3
-
2
94
19th place
U-15
12:00
Kurbads
tmp
Team Hockey Talents
Pirati 05
Team Hockey Talents vs Pirati 05
1
-
4
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Drukāt
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad