Cuponline käyttää evästeitä parantaakseen käyttäjän kokemusta.
Lue lisää
Riga Hockey Cup 2019
Riga Cup Events SIA
,
Jääkiekko
Riga
Riga
Jääkiekko
29 mar - 28 apr 2019
1999-2009
Etusivu
Info
Uutiset
Sääntöjä
Kenttiä
Luokkia / Ryhmiä
Signup form
Joukkueita
Otteluita
Taulukot
Tilastoja
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Riga Hockey Cup 2024
Riga Hockey Cup 2023
Riga Hockey Cup 2021
Riga Hockey Cup 2019
Riga Hockey Cup 2018
Admin
Anna palautetta
Ilmoita bugeista
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Otteluita
EVU Red
,
U-14 AAA
Ottelupäivä
perjantai 29 maaliskuuta (2019)
lauantai 30 maaliskuuta (2019)
sunnuntai 31 maaliskuuta (2019)
perjantai 5 huhtikuuta (2019)
lauantai 6 huhtikuuta (2019)
sunnuntai 7 huhtikuuta (2019)
perjantai 12 huhtikuuta (2019)
lauantai 13 huhtikuuta (2019)
sunnuntai 14 huhtikuuta (2019)
perjantai 19 huhtikuuta (2019)
lauantai 20 huhtikuuta (2019)
sunnuntai 21 huhtikuuta (2019)
maanantai 22 huhtikuuta (2019)
perjantai 26 huhtikuuta (2019)
lauantai 27 huhtikuuta (2019)
sunnuntai 28 huhtikuuta (2019)
More filters
Luokka
U-10
U-11
U-12 AA
U-12 AAA
U-13
U-14 AA
U-14 AAA
U-15
U-16
U-20
Ryhmä
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group E
Group E
Group E
Group E
Group E
Group E
Group F
Group F
Group F
Group F
Group F
Group F
Group G
Group G
Group G
Group G
Group G
Group G
Group H
Group H
Group H
Group H
Group H
Group H
Group J
Group K
Group K
Group L
Group L
Group M
Group N
Group O
Group P
Group R
Ottelumuoto
Ryhmä peli
Playoffit
Kenttä
-
Akropole
Inbox
Jelgava
Kurbads
Ozo
Volvo A
Volvo B
Volvo C
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
5.4.2019
6
U-14 AAA
Group B
09:30
Jelgava
tmp
Jelgavas Ledus Sporta skola
EVU Red
Jelgavas Ledus Sporta skola vs EVU Red
0
-
3
14
U-14 AAA
Group B
12:00
Jelgava
tmp
EVU Red
HS Kurbads
EVU Red vs HS Kurbads
4
-
1
25
U-14 AAA
Group B
15:45
Jelgava
tmp
EVU Red
HS Riga 06
EVU Red vs HS Riga 06
2
-
0
6.4.2019
45
U-14 AAA
Group B
09:30
Volvo A
tmp
EVU Red
HC Shahter Soligorsk
EVU Red vs HC Shahter Soligorsk
2
-
4
53
U-14 AAA
Group B
12:00
Volvo A
tmp
Selection Switzerland NorthWest
EVU Red
Selection Switzerland NorthWest vs EVU Red
2
-
3
69
1/4 final
U-14 AAA
18:15
Volvo A
tmp
Tordon Orange
EVU Red
Tordon Orange vs EVU Red
3
-
2
SO
7.4.2019
78
5/8 place
U-14 AAA
08:30
Volvo B
tmp
EVU Red
Tordon Black
EVU Red vs Tordon Black
2
-
1
95
5th place
U-14 AAA
17:15
Volvo B
tmp
EVU Red
HS Riga 05
EVU Red vs HS Riga 05
1
-
4
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Tulosta
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad