Cuponline uses cookies to improve the user experience
Lasīt vairāk
Riga Hockey Cup 2019
Riga Cup Events SIA
,
Hokejs
Riga
Riga
Hokejs
29 mar - 28 apr 2019
1999-2009
Start
Informācija
Jaunumi
Noteikumi
Arēnas
Vecuma grupas / Apakšgrupas
Signup form
Komandas
Spēles
Tabulas
Statistika
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Riga Hockey Cup 2024
Riga Hockey Cup 2023
Riga Hockey Cup 2021
Riga Hockey Cup 2019
Riga Hockey Cup 2018
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Spēles
North Select (AAA)
,
U-14 AAA
Spēles diena
piektdiena 29 marts (2019)
sestdiena 30 marts (2019)
svētdiena 31 marts (2019)
piektdiena 5 aprīlis (2019)
sestdiena 6 aprīlis (2019)
svētdiena 7 aprīlis (2019)
piektdiena 12 aprīlis (2019)
sestdiena 13 aprīlis (2019)
svētdiena 14 aprīlis (2019)
piektdiena 19 aprīlis (2019)
sestdiena 20 aprīlis (2019)
svētdiena 21 aprīlis (2019)
pirmdiena 22 aprīlis (2019)
piektdiena 26 aprīlis (2019)
sestdiena 27 aprīlis (2019)
svētdiena 28 aprīlis (2019)
More filters
Vecuma grupa
U-10
U-11
U-12 AA
U-12 AAA
U-13
U-14 AA
U-14 AAA
U-15
U-16
U-20
Apakšgrupa
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group E
Group E
Group E
Group E
Group E
Group E
Group F
Group F
Group F
Group F
Group F
Group F
Group G
Group G
Group G
Group G
Group G
Group G
Group H
Group H
Group H
Group H
Group H
Group H
Group J
Group K
Group K
Group L
Group L
Group M
Group N
Group O
Group P
Group R
Spēles veids
Apakšgrupas spēle
Izslēgšanas spēles
Arēna
-
Akropole
Inbox
Jelgava
Kurbads
Ozo
Volvo A
Volvo B
Volvo C
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
05.04.2019
4
U-14 AAA
Group D
08:30
Ozo
tmp
North Select (AAA)
Pardaugava 05
North Select (AAA) vs Pardaugava 05
3
-
0
23
U-14 AAA
Group D
14:45
Ozo
tmp
North Select (AAA)
BTA/Saulys
North Select (AAA) vs BTA/Saulys
11
-
3
31
U-14 AAA
Group D
17:15
Ozo
tmp
North Select (AAA)
Ozolnieki Juniors
North Select (AAA) vs Ozolnieki Juniors
5
-
4
06.04.2019
47
U-14 AAA
Group D
09:45
Ozo
tmp
Tappara Blue
North Select (AAA)
Tappara Blue vs North Select (AAA)
3
-
5
59
U-14 AAA
Group D
13:30
Ozo
tmp
Helsinki HJK White
North Select (AAA)
Helsinki HJK White vs North Select (AAA)
3
-
6
68
1/4 final
U-14 AAA
18:00
Jelgava
tmp
North Select (AAA)
HS Riga 05
North Select (AAA) vs HS Riga 05
7
-
3
07.04.2019
80
1/2 final
U-14 AAA
09:30
Volvo A
tmp
KJT Blue
North Select (AAA)
KJT Blue vs North Select (AAA)
7
-
2
92
3rd place
U-14 AAA
15:45
Volvo A
tmp
Helsinki HJK White
North Select (AAA)
Helsinki HJK White vs North Select (AAA)
3
-
4
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Drukāt
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad