Cuponline käyttää evästeitä parantaakseen käyttäjän kokemusta.
Lue lisää
Riga Hockey Cup 2019
Riga Cup Events SIA
,
Jääkiekko
Riga
Riga
Jääkiekko
29 mar - 28 apr 2019
1999-2009
Etusivu
Info
Uutiset
Sääntöjä
Kenttiä
Luokkia / Ryhmiä
Signup form
Joukkueita
Otteluita
Taulukot
Tilastoja
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Riga Hockey Cup 2024
Riga Hockey Cup 2023
Riga Hockey Cup 2021
Riga Hockey Cup 2019
Riga Hockey Cup 2018
Admin
Anna palautetta
Ilmoita bugeista
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Otteluita
North Select (AAA)
,
U-14 AAA
Ottelupäivä
perjantai 29 maaliskuuta (2019)
lauantai 30 maaliskuuta (2019)
sunnuntai 31 maaliskuuta (2019)
perjantai 5 huhtikuuta (2019)
lauantai 6 huhtikuuta (2019)
sunnuntai 7 huhtikuuta (2019)
perjantai 12 huhtikuuta (2019)
lauantai 13 huhtikuuta (2019)
sunnuntai 14 huhtikuuta (2019)
perjantai 19 huhtikuuta (2019)
lauantai 20 huhtikuuta (2019)
sunnuntai 21 huhtikuuta (2019)
maanantai 22 huhtikuuta (2019)
perjantai 26 huhtikuuta (2019)
lauantai 27 huhtikuuta (2019)
sunnuntai 28 huhtikuuta (2019)
More filters
Luokka
U-10
U-11
U-12 AA
U-12 AAA
U-13
U-14 AA
U-14 AAA
U-15
U-16
U-20
Ryhmä
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group E
Group E
Group E
Group E
Group E
Group E
Group F
Group F
Group F
Group F
Group F
Group F
Group G
Group G
Group G
Group G
Group G
Group G
Group H
Group H
Group H
Group H
Group H
Group H
Group J
Group K
Group K
Group L
Group L
Group M
Group N
Group O
Group P
Group R
Ottelumuoto
Ryhmä peli
Playoffit
Kenttä
-
Akropole
Inbox
Jelgava
Kurbads
Ozo
Volvo A
Volvo B
Volvo C
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
5.4.2019
4
U-14 AAA
Group D
08:30
Ozo
tmp
North Select (AAA)
Pardaugava 05
North Select (AAA) vs Pardaugava 05
3
-
0
23
U-14 AAA
Group D
14:45
Ozo
tmp
North Select (AAA)
BTA/Saulys
North Select (AAA) vs BTA/Saulys
11
-
3
31
U-14 AAA
Group D
17:15
Ozo
tmp
North Select (AAA)
Ozolnieki Juniors
North Select (AAA) vs Ozolnieki Juniors
5
-
4
6.4.2019
47
U-14 AAA
Group D
09:45
Ozo
tmp
Tappara Blue
North Select (AAA)
Tappara Blue vs North Select (AAA)
3
-
5
59
U-14 AAA
Group D
13:30
Ozo
tmp
Helsinki HJK White
North Select (AAA)
Helsinki HJK White vs North Select (AAA)
3
-
6
68
1/4 final
U-14 AAA
18:00
Jelgava
tmp
North Select (AAA)
HS Riga 05
North Select (AAA) vs HS Riga 05
7
-
3
7.4.2019
80
1/2 final
U-14 AAA
09:30
Volvo A
tmp
KJT Blue
North Select (AAA)
KJT Blue vs North Select (AAA)
7
-
2
92
3rd place
U-14 AAA
15:45
Volvo A
tmp
Helsinki HJK White
North Select (AAA)
Helsinki HJK White vs North Select (AAA)
3
-
4
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Tulosta
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad